А как се справяте с непрекъснатите въпроси....

  • 15 574
  • 337
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 856
Сигурно е в нас наистина, но от друга страна, ако някой например е болен от рак, хората не го питат всеки ден "хайде, кога ще се излекуваш". Някаква доза такт би трябвало да има, която в нашето общество я няма по отношение на забременяването и всички се надпреварват да питат как вървят нещата и да подмятат.
В Англия със същата цел ползват разговорите за времето. Wink

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 18:23 от karelia123

# 31
  • Мнения: 1 630
Сигурно е в нас наистина, но от друга страна, ако някой например е болен от рак, хората не го питат всеки ден "хайде, кога ще се излекуваш".

Много правилно  Peace Peace

# 32
  • Мнения: 1 791
И аз много мразя тези въпроси, но пък какво да се прави. Имам си тактика, и винаги помага. Повечето от познатите и колегите ми имат големи деца и непрекъснато се оплакват от тях. Като ми подметнат или намекнат нещо от сорта "Айде какво се бавите", просто казвам "Ох ами чудим се още дали да правим деца, като знаем какви изродчета са днешните деца" и те млъкват или продължават  разговора в насока, че сегашните деца не са като през 70 години-80 години .  newsm78

# 33
  • Мнения: 1 630
Днес на мъжа ми братовчедката (която е бременна) дойде на гости. Прибирала се от ехография и й казали пола. Момче щяло да е и тя- реве та се къса. Искала момиче. Освен това, каза че на следващата ехография щели да й кажат дали детето има заешка устна и......."ако има ще го махам".........в 4ти месец  Shocked Shocked Сетих се, че ако моята приятелка с проблемите беше на мое място щеше да й скъса главата.......нищо, че е бременна. Знам, че е брутално, ама как може да има такива прости хора, какво очаква, да й съчувствам ли  #Cussing out #Cussing out

# 34
  • Мнения: 2 153
Засега минавам с оправданието, че нямам финансова възможност да гледам дете, че нямам детска стая все още, че не съм се наживяла и разни подобни неща...Не сме споделялли, че имаме проблем...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 149
Днес на мъжа ми братовчедката (която е бременна) дойде на гости. Прибирала се от ехография и й казали пола. Момче щяло да е и тя- реве та се къса. Искала момиче. Освен това, каза че на следващата ехография щели да й кажат дали детето има заешка устна и......."ако има ще го махам".........в 4ти месец  Shocked Shocked Сетих се, че ако моята приятелка с проблемите беше на мое място щеше да й скъса главата.......нищо, че е бременна. Знам, че е брутално, ама как може да има такива прости хора, какво очаква, да й съчувствам ли  #Cussing out #Cussing out
Защо такива жени успяват да имат деца? Защо циганките, които продават децата си, могат да забременяват и раждат колкото си поискат? Защо на жени, които дават мило и драго за детенце, не им е писано и се мъчат като грешни дяволи в опитите си да забременеят? НЕСПРАВЕДЛИВО Е!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 326
Несправедливо е, да. За съжаление животът е всичко друго, но не и справедлив.

# 37
  • Мнения: 15 097
И аз понякога си задавам тези въпроси, но знам, че няма нищо случайно в живота.

# 38
  • Мнения: 46
И аз съм една от потърпевшите по тези въпроси и то не от кой да е -а от етърва ми,която дойде след мен и веднага роди.А аз 12 г след 3 спонтанни аборта не съм успяла да родя.Непрекъснато парадираше с това ,по всякакъв начин,че тя е родила ,а вижте я нея за 12 г нищо.......намеци до безкрайност.Но ето,че дойде и моя ред-бременна съм в момента инвитро и се надявам и на нашата улица да изгрее слънце,дано този път успея да износя моето слънчице.Така че момичета не губете надежда.Успех ви желая!

# 39
  • Мнения: 1 186
Данчон, лек дни до успешния финал мила и не се връзвай на такива "прости" хора.   Hug съжелявам, че го казвам но определено страня от такива подобни  Whistling и съм добре вече. надявам се, че рано или късно ще им се върнат всички въпроси на всички умница, които са ги задали  Naughty. а що се касае как се спрявам, просто им пожелавам същото на тях и техните деца и близки и замлъкват  Rolling Eyes , след което не си говорим и ми е чудесно.  Peace крайно, но дества определено, тъй като клюкарите си прехвърлят инфото и ми спестяват част от въпростие, т. е. най-срамежливите не стигат до въпросите.  Wink

# 40
  • Мнения: 240
Сигурно е в нас наистина, но от друга страна, ако някой например е болен от рак, хората не го питат всеки ден "хайде, кога ще се излекуваш".

Много правилно  Peace Peace
newsm10

# 41
  • Мнения: 46
Прости хора има и винаги ще има-с такива просто избягвам да общувам те по всякакъв начин се опитват нещо да изкопчат от нещастието на хората или бъркат жестоко в раната,аз на такива пожелавам същото.Един так newsm10 newsm17 newsm10 newsm10 newsm17тичен човек не би си позволил да те огорчи по този начин пс намеци и въпроси.Един съвет от мен,като препатила-не обръщайте внимание на такива нищожества,колкото и да боли-знайте че мечтите се сбъдват понякога двойно,не губете вярата в Бога -той си знае работата.

# 42
  • Мнения: 240
danchon19, лека бременност и щастлив финал!
Не мога да пожелая същото, като знам какъв ад е. Идвало ми е да скимтя от болка след подмятания и въпроси, не мога да го забравя. Искам само да продължа, без тези хора да са част от живота ми... Дори някога живота да им го "върне", няма да злорадствам.

# 43
  • Мнения: 494
И аз никога не бих пожелала същото... Още повече, че много често питанията са добронамерени или родени от несъобразителност, особено сред предходните ни поколения. наблюденията ми показват, че за по-възрастните хора фактът, че една двойка няма деца не се свързва с предположението, че има физиологичен проблем, а го отдават на егоизъм и нежелание.
затова не съдете твърде строго. независимо дали сме споделили с близките или не - по този път сме сами (с половинките), защото който не го е преживял, не може да съчувства истински.
затова ви пожелавам воля, вяра и сила (за отминаване на вечните въпроси) bouquet

# 44
  • Мнения: 240
Birenka Hug Радвам ти се на лентичката  Hug
Много точни думи -
...независимо дали сме споделили с близките или не - по този път сме сами (с половинките), защото който не го е преживял, не може да съчувства истински.

Общи условия

Активация на акаунт