Идва есента, а с нея туптеж на МАЙски сърчица

  • 30 633
  • 708
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
За калция подкрепям напълно мнението за суровия сусам. Има най-много калцийй, аз си го смилам. Също и сурови бадеми и тях ги смилам и сутрин си хапвам овесени ядки с пр. мляко и една лъжица смлян сусам и бадеми мммммм!!!

# 31
  • Мнения: 84
Криси 72, благодаря много!  Hug

Добро утро! Днес аз ще сервирам една здравословна закусчица!  Party


Пожелавам един прекрасен, спокоен, и изпълнен с добри бебешки новини ден!

# 32
  • Мнения: 1
Добро утро. Тъкмо се бях замислила дали на първата фетална можеше да се вижда пола, че съм забравила и прочетох статията, дето си пуснала благовесна и уж би трябвало да може. Ще трябва да взема да звънна на една докторка, да видим колко по-рано трябва да си запиша час.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Благодаря за закуската! Добро утро и от мен и междудругото точно това закусвам Laughing

# 34
  • Мнения: 49
добро утро и от мен
усмихнат и спокоен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 146
Добро утро,yulka509 аз от време на време надничам при априлките  Laughing сега те ходят на първите си ФМ и да на някой вече са казали пола.Може би зави си и от това колко е доър лекария,аз не че имам претенции-важното е да е живо и здраво,но много се надявам на първата ФМ да ми кажат пола Simple Smile

# 36
  • Мнения: 42
Добро утро с пожелания за много слънчев и спокоен ден  Hug
Хиляди благодарности за новата темичка   bouquet
Аз също немога да понасям никакви миризми, дори на любимия ми парфюм, както с предната бременност така и сега немога да го използвам и съм сигурна, че и след това няма да мога, от прането също ми се гади, даже като се замисля, няма миризма която да не ме побърква Sick
Аз също имам проблем с ходененто до тоалетна, понеже немога да пия и вода(адски ми се гади от каквато и да е марка) и от там идва големия проблем, хапвам ябълки, защото други плодове немога сега, овесени ядки, активия.
Мазането със специализирана козметика за стрии, както е писала krisi72, нетрябва да е преди 4 мес.
Хубав ден момичета Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7
Добро утро, момичета! Wink Надявам се наистина да ви харесва оформлението, беше ми много притеснено Wink Надявам се да не сме забравили някого с blagovesna
Относно тоалетната аз се оправям само и единствено с половин кофичка кисело мляко и в него 1 чаена лъжичка ленено семе, което леко съм стрила. Веднага ми се оправя метаболизма Wink Това ми го каза една гинеколожка, защото когато отказах цигарите 2 години не можех да ходя редовно до тоалетна.
Кафе не ми се пие и не пия изобщо. Миризмите ме дразнят, но не всичко. Едната ми колежка на работа пуши и като се върне ми става лошо Wink Има и един течен шоколад, който само като си го представя и ми се повръща, а преди много го обичах Wink
Успешен ден, момичета!

# 38
  • Мнения: 159
Добро утро,може би вече добър ден.
Да ни е честита новата темичка и да я напълним така бързо като предната
На мене малко по малко започва да ми се повдига от по силни миризми-и сега и предния път имам един любим део -така ми мирише, че направо.Друга нещо са цигарите-слава богу няма пушачи около мен.
Криси72, благодаря за инфото
Пожелавам ви един прекрасен ден иповече усмивки идобро настроение Party Party Party

# 39
  • Мнения: 240
Добро утро и от мен!  Hug
zvun4e , с blagovesna страоотно сте се справили! Много е хубава темата! Поздрави!   bouquet  bouquet
bibiyana , защо не им хареса но шпа? Казаха ли нещо конкретно? Хубаво е да знаем, ако има нещо негативно... То май няма полезни лекарства, и все пак...  Confused
krasichka , разбира се, че всичко ще е наред! Човек намира сили и сърце за всичко и всички, които обича, а ти не си пълни главицата с чрачни мисли и ни кажи каква е роклята...  Hug
Беки Б , страхотна закуска! Благодаря!
mama hrisi    Hug
Дами, днес сутринта изпих един фреш от ябълка и  Sick. Това вече е без коментар. Сега съм си взела брускети и газирана вода, че тия дни и на мен не ми е много "сладка" минералната. Като ми стане  Sick се сещам от какво ми е така и ми е хем гадно, хем щастливо... Сигурно звучи откачено...
Слънчево настроение и усмивки ви пожелавам!  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 7
и аз се излюпих преди малко Embarassed,направих си едно 3 в 1(не съм пила от много време кафета),ама вече трети ден не съм ходила до 00 ,въпреки че пия сиропче за разхлабване,вчера ядох сушени кайсии и нищооо,дано кафето подейства,че съм се подула все едно съм в 5 -ти месец Laughing,мисля да пробвам да ям сутрин овесени трици-някой от вас дали ги хапва ...гади ми се от всякакви миризми,ей тука до мене е паничката с храна на котето и направо Sick...отврат

# 41
  • Мнения: 240
mi6oka2   Laughing  Hug
Номера с овесените трици и ядки не го знам... Не мога да ги преглътна. Но тахан ми действа. След снощните разговори за фурми проглуших ушите на мъжа ми да ходи да ми купува. Че нали съм сънливка - само на работа и в къщи... Да си призная - и на мен ми се допи кафенце днес сутринта... и си взех от гадната машина. Но нито ми миришеше на кафе, нито вкуса му усетих... Така го и оставих. Живота не е същия, като преди...  Thinking

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 10:48 от krisi72

# 42
  • София
  • Мнения: 66
Айде и аз да се разпиша в новата темичка. zvun4eblagovesna благодаря ви, темата е супер.

Тази сутрин съм като пребита. Дребен не спа добре през нощта, а и аз с него. За сметка на това беше готов за игри в 5.30. Докато му правих закуската ми стана лошо. Само като отворя хладилника и съм  Sick Не искам да чувам за нищо готвено, яде ми се само препечен хляб с домат, сирене и айран. Сладко по принцип не ям и сега не ми липсва.

За миризмите съм като радар. Вчера минавайки пред блока надуших пране, простряно на третия етаж. За сега поне не ме дразнят, само че ги усещам по-силно от преди.

За сега нямам проблем с ходенето до тоалетна, но продължавам да пия кафе. Много обичам да пия вода и се наливам по цял ден, въпреки че сега повече натоварвам бъбреците.

yulka509 на първата фетална уж полът се вижда, ама при мен не го познаха. Докторката каза 90% момиче и аз така си се бях настроила. Само, че на втората фетална Марков ме изненада, каза че е мъж, а аз невярваща исках доказателства. Човека толкова снимки и проекции на пишока ми показа, че не остави и капка съмнение в мен. Бях много смешна в този момент. След това цяла седмица усмивката не слезе от лицето ми. Много исках момче, а сега искам момиченце. Ама каквото, такова, няма да го връщам я  Laughing

# 43
  • Мнения: 351
Здравейте и от мен  Hug и благодарности за темата.   bouquet

Днес се обадих на акушерката да ми запише час за Женска консултация. Еми, часът е чак на 24.10. Добре, че другата седмица отивам на частен преглед  Laughing  че иначе ще има да си чакам.

Изрично я помолих да ми даде лек за това лошо неразположение, което при мен е по цял ден, че дори и нощ. Каза ми да ям начесто, но по малко и да пия витамин Д. Ами сега се измъчвам и едва преглъщам, но наистина се чувствам по-добре, че аз вчера успях да изям една супа и един сандвич, нищо повече. Дори не мога да готвя при вида на храна. Повдига ми се веднага.

Казвате, че коремите ви са пълни. Моят изобщо не е. Надявам се това да не е необходимо условие  Rolling Eyes  Преди чувствах болки, но и те отминаха.

# 44
  • Мнения: 7
аз пък да ви кажа незнам дали искам да знам какво ще е бебето,даже може да кажа на доки да не ми казва,ще бъде изненадаа Flutter,е сигурно няма да устискам,аз честно казано нямам предпочитания(ама наистина),но се усещам ,че като се замисля за бебето все момченце ми е пред очите,дали е шесто чувство незнам ама няколко пъти вече ми се случва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт