Идва есента, а с нея туптеж на МАЙски сърчица

  • 30 610
  • 708
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
крушите дейстат разхлабващо
последния ми цикъл беше на 15.08.2011 дано да съм била с по късна овулация ана размери 7 мм

# 16
  • Мнения: 240
ioli , сори за тъпия въпрос, но какво е "отчетна тема"?

krasichka , ако се притесняваш не си помагаш - нито на себе си, нито на бебето /и да ми го кажеш, като ми наближи следващия преглед, че тогава ще ме тресат страховете и ще го забравя/, затова не го мисли. Кога ти е следващия преглед? И кажи за роклята   Hug

# 17
  • Мнения: 139
Отчетни са темите, в които пишем. Отчетни са бременните теми и тн. Виж в правила на форума, там е описано.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
здравейте мами
сега се връщам от преглед и малко се стресна защото ми каза че сме в 5 седмица това нормално ли е

да.Дори ако обърнеш внимание и са ти дали снимка,отдолу пише примерно 5 г.с. плюс,минус 1 г.с. и 1.ден

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
Мойто меню се ограничава в препечени филийки, чай, плодове (но по-късно през деня) и ориз.
Аз съм голям фен на зеленчуци - салати, тиквички, а сега...ми се гади само при мисълта Rolling Eyes
Дано по-скоро мине този период,че ще стана 100 кила Crazy Междудругото, аз засега съм +1кг,вие как си движите?

# 20
  • Мнения: 240
janin4eto_87 последния път +2, но са ми като +8  Embarassed

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 484
janin4eto_87 последния път +2, но са ми като +8  Embarassed

И аз го чувствам този един килограм като три, но май всичко се дължи на подуването на стомаха.Мога да хапна една шепа ориз и после..то не е подуване,то не е оригване Embarassed

# 22
  • Мнения: 1
Честита ни нова темичка, нека е изпълнена само с хубави неща.
И аз като бях на преглед ми каза, че бебето е по-малко, но слава богу хвана сърдечната дейност, та да не се притеснявам чак толкова. Ще чакам следващият преглед, че да видим какво е положението.

# 23
  • Мнения: 84
Хайде и аз записче в новата темичка! Благодаря момичета, че така сте се постарали за нас!  Hug

Честито на мамите, чули сърчице!
Добре дошли и на новите мами!

Аз утре ще ходя при доки, после ще докладвам какво става.
Чудех се дали мога да пия чай от мента и плодов. Иначе днес ходих на пазар и си купих ябълки, круша и банан, а сега чета че те били полезни!  Wink Както каза една докторка - тя природата си знае работа. Ядеше ми се и просто си купих. Още не съм се мерила, но мисля, че е време за да следя теглото си, че имам сколност към рязко напълняване... Cry Ама за бебо, каквото е нужно, пък после ще му мисля...

Днес ми се върти и друг въпрос в главата - за движението, ясно, трябва да се движим, а за къпането и температурата в стаята и на водата!? Аз съм ужасно топлолюбва, а това май не е от най-полезните ефекти... Thinking

# 24
  • Мнения: 240
Беки Б, казват, че е добре да се пие чай от шипка или липа. Почти всеки плодов чай съдържа зелен или черен чай, които са по-силни от кафе, отделен въпрос е с какви ли химикали обработват плодовете... ако изобщо ги има в чая; за ментата казват, че предизвиква контракции, извода сама ще си го направиш.
Горещите душове, сауната, парната баня и пр. влияят негативно.
За температурата в стаята съм питала док, че през август на работа беше адска жега и каза, че не е проблем. Добре е да се пазиш от настинки. И аз съм топлолюбива, като вляза в банята се чувствам като морж  Mr. Green, но няма начин...

# 25
  • Мнения: 49
добър вечер момичета как сте

# 26
  • Мнения: 240
Благодаря, по-добре от снощи по това време, krasichka , че много се бях вкиснала нещо... А ти как си?

# 27
  • Мнения: 146
krasichka  не се притеснявай мила,понякога има такова малко изоставане пък после бебо си наваксва
а и 7мм горе долу отговарят за седмиците ти,виж тук
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=65

# 28
  • Мнения: 49
благодаря ви момичета Hug Hug Hug
незнам какво бих правила без вас на  преглед съм след 7 дни
krisi72 дано и за напред настроението да се подобрява
като си помисля колко от нас през какво са минали за това бебче косата ми се изправя
и ми става още по тъжно че се е наложило да се преживее за това искрено се надявам с всички ни всичко да е наред
 Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 0
Hola, привет на всички и честита нова тема! Аз докато се обърна и тя се напълнила!!! Много приятно се изненадах на числото 53 мами!!!
Та да споделя това онова за мен докато ме нямаше! Доста съм зле с бъбреците и даже до спешното се отбих, там ми сложиха парацетамол. Тук на островите не са чували за но-шпа, та като го показах какво пия не им хареса. Малко ми е тъжно защото не съм чула още сърчисето на бебка, защото докато ми дойде часа за гинеколога май ще родя. Чак за 3 11 е. За радост се прибираме у дома на 28 10!!! три пъти ура идваме си в България!!!
За запека: всяка сутрин моя прекрасен съпруг ми прави фреш от портокали, хапвам сериали. Гади ми се постоянно, ама постоянно. Като хапна малко се пооправям и после пак.
Дано мамите да се увеличават!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт