Забелязвате ли колегата си?

  • 5 062
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
Аве както ние си забелязваме кОлежките така и жените ни си забелязват
кОлегите ама не си го признавааааааат.....
 newsm08 cheers Shocked Rolling Eyes cheers

# 16
  • Мнения: 1 253
Аз съм точно като жена ти или поне бях за дъъълъг период от време. Не, че не ги забелязвам - знам как изглеждат, как мислят, на каква вълна са. Понякога съм забелязвала мимоходом и ако някой има интерес към мен, въпреки че по-често и това пропускам. Но са ми някак безполови - хора, с които работя. В този смисъл, не ги забелязвам като мъже.

Предполагам, че дълго съм била или твърде професионална или твърде лоялна към партньора. Не обичам да смесвам двете неща, държах и на личния си живот и на професионалния. Не са ми трябвали и флиртове за подвигане на самочувствието. В една ситуация обаче всичко това се промени и всичко беше възможно, но това няма връзка с въпроса.

Исках да кажа, че не мисля, че жена ти те лъже. Има такива хора и нагласа. Само не разчитай твърде много на това. Ако някой път я вбесиш и реши да огледа, може и да забележи някой  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 0
Според мен няма жена, която да не се заглежда, оглежда или да не си хареса добре изглеждащ мъж, както естествено и обратното. Въпроса е до каква степен се задълбочава, дали просто оценява и подминава, оценява и малко фантазира или си гледа с цел ....... брак Simple Smile ( шегувам се )
И в трите варианта няма нищо лошо, стига да е сама и да си търси половинката.

# 18
  • Мнения: 373
Аз да си призная огледала съм ги всичките, но като изключим КОЛЕГАТА, другите са като армия от орки....но колегата  Flutter
Но това не ми пречи да се закачам с всичките, така стават доста услужливи   Laughing  

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Съпругата ми отговори,че за първи път пораждам сериозни съмнения у нея."Напротив,фактът,че ти казвам всичко това,означава,че съм чист като сълза" `и отговорих.

Голяма грешка...с жена си никога ...ама никога недей да обсъждаш колежките си...каквото и да и кажеш все ще те гледа подозрително.
А пък колкото повече и казваш че си чист..толкоз повече ще те подозира


Цитат
И я попитах тя дали не намира някой колега за симпатичен.Отговори ми отрицателно.Изобщо не била се заглеждала дори.Това ми се струва нестествено.Имало такава категория жени...


Пълна заблуда...такава категория жени няма!!!!  Naughty
Лъже ... или просто те провокира!!!!  Peace
Сотеее, пропуснали са да пишат *всеки месец* на последната снимка.  Sunglasses
А има и такава категория жени
 Laughing

# 20
  • Мнения: 1 175
Нещо ви куца комуникацията и доверието. Тя изпитва съмнения за пръв път, защото ти казваш че гледаш, ти изпитваш съмнения за пръв път защото тя казва че не гледа... Или не се познавате много добре, или някой крие нещо. Според мен в нейния случай е по-скоро пресветият светец гузен негонен бяга - прави се, че не забелязва, да не би да я заподозреш, но всъщност постига точно това. Иначе съм съгласна с останалите че всички гледат и забелязват, въпросът е от там нататък какво правят по въпроса. И аз съм се заглеждала, и по колеги и по колежки, и мъжът ми го знае. И на улицата се заглеждам ако нещо ми хване окото. Но само дотам.

# 21
  • Мнения: 135
Сотеее, пропуснали са да пишат *всеки месец* на последната снимка.  Sunglasses
А има и такава категория жени
 Laughing

Права си Сомбреее...но друг е смисъла на темата!!!!  tooth

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ръководя екип от хора и гледам на тях като безполови. Никога не си позволявам да направя комплимент или да кажа "ох, как съжалявам, че си омъжен " - ще си отрежа езика ако го изрека. Единствено им правя забележки ако се одебелят. На мен ми правят комплименти, т.е в началото ми правеха, но като видяха, че не им отговарям от сорта на "благодаряяя, мерсиии'  Crazy престанаха. Не поддържам и отношения с колеги. само чат-пат за сплутяване на колектива ги извеждам на вечеря. 

# 23
  • София
  • Мнения: 4 349
Забелязването не пречи на нищо. Просто има граница, която не трябва да пресичаш. А и да искрен комплимент или да приемеш такъв просто ти подобряват настроунието. Следователно ДА се забелязваме повече и да си правим повече комплименти - полезно е за здравето.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 1 253
Темата беше има ли такива жени или няма, тоест, лъже ли жената на автора.
Явно има жени, които не забелязват мъжете, с които работят. Не съм само аз.

# 25
  • Мнения: 284
Темата беше има ли такива жени или няма, тоест, лъже ли жената на автора.
Явно има жени, които не забелязват мъжете, с които работят. Не съм само аз.

+1 Peace
И не само мъжете с които работя, и другите около мен - на улицата, в магазина и т.н. Според моята си философия за да тръгна да заглеждам мъжете около мен, значи си търся такъв или поне мъжко внимание, а аз не търся (имам си чудесен съпруг). Да има жени които им е приятно просто да флиртуват и да кокетничат, но това не е за мен Peace.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
Темата беше има ли такива жени или няма, тоест, лъже ли жената на автора.
Явно има жени, които не забелязват мъжете, с които работят. Не съм само аз.

+1 Peace
И не само мъжете с които работя, и другите около мен - на улицата, в магазина и т.н. Според моята си философия за да тръгна да заглеждам мъжете около мен, значи си търся такъв или поне мъжко внимание, а аз не търся (имам си чудесен съпруг). Да има жени които им е приятно просто да флиртуват и да кокетничат, но това не е за мен Peace.



А винаги ли когато се заглеждаш във витрината на някой магазин, търсиш нещо????  newsm78 newsm78 newsm78

# 27
  • Мнения: 373
 Колегите вече като стока ги третираме  Joy
Много ми хареса сравнението  Wink

Момичета, сега не ги забелязвате, но ще почнете.. ..има време  Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 4 349
Колегите вече като стока ги третираме  Joy
Много ми хареса сравнението  Wink

Момичета, сега не ги забелязвате, но ще почнете.. ..има време  Whistling


Е не исках точно така да прозвучи. Но хубавото винаги се забелязва, било то колега / колежка, непознат / а на улицата или някъде другаде. Не е въпросът да отричаш, че не забелязваш. А да може да се насладиш на "гледката" и да продължиш по своя си път. Това, че забелязваме хубавия колега / колежка, не означава, че търсим нещо /връзка/. Но все пак ние работим с тези хора и колкото и да отричаме, че в работата си не влагаме лични чувства, на практика не е така. Така че да не забелязваш колегите си и да ги приемаш като безполови е честно казано несериозно и отчаян "опит" да покажеш на половинката си колко много го обичаш и цениш!!!  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 741
Ако обаче хубавото е само хубаво външно и нищо повече, не може да задържи вниманието на една достатъчно интелигентна жена. Общуването с интелигентен, интересен и забавен мъж е по-ценно, отколкото скритите, тайни заглеждания, които дори на всичкото отгоре, няма как да не се отразят на семейните отношения - най-малкото, едно такова постоянно заглеждане (което при всички случаи е създало и някакви други емоции) ще събуди в жената някакви фантазии (пък тогава май съпругът й ще е на кяр  newsm78 ). Така, че - има огромна разлика в това просто да задържиш погледа си върху колегата, когато разговаряте и в това да се заглеждаш постоянно с някакви други чувства и мисли.

ПП  На мен сравнението със стоките не ми хареса. Съвсем различни ситуации са.

Общи условия

Активация на акаунт