Забелязвате ли колегата си?

  • 5 070
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 373
Анжели, ми то това е част от играта-фантазиите...
Ти не знаеш аз какъв колега имам, не ще го гледаш мии..не знам направо не се издържа понякога  Laughing
Нищо различно няма в двете неща-всичко е с цел потребление, ако не можеш да го имаш просто му се любуваш, нали така  Joy
Хайде да употребим някой колега ..звучи хубаво ! hahaha

# 31
  • Мнения: 741
... това е част от играта-фантазиите...
... ако не можеш да го имаш просто му се любуваш
Поне съпругът ще е доволен!  Wink

# 32
  • Мнения: 1 310
Аз също обичам да гледам. Wink Но само гледам и никога не коментирам със съпруга си.  Peace
Искам да попитам автора  - жена му е казала, че не се заглежда и той се съмнява в нея - а какво щеше да бъде, ако тя му беше казала в прав текст - да зазяпвам се и даже си ги представям в леглото? Докато само гледа, не виждам къде е драмата?!

# 33
  • Мнения: 3 751
Заглеждам се по колеги само, когато милото е сериозно сгафил. Той също. Ако семейните отношения са ок, по-скоро се заглеждам по колежки, със сравнителна цел  Laughing  А жена ти има право да се тревожи, не търси алиби във форума.

# 34
  • Мнения: 2
Няма хубав Simple SmileТрудно се влюбвам...  newsm78

# 35
  • Мнения: 373
Няма хубав Simple SmileТрудно се влюбвам...  newsm78
хе-хе кой говори за влюбване  Laughing

# 36
  • Мнения: 2
Няма хубав Simple SmileТрудно се влюбвам...  newsm78
хе-хе кой говори за влюбване  Laughing
Малко поне да ми ареса Mr. Green

# 37
  • Мнения: 373
Няма хубав Simple SmileТрудно се влюбвам...  newsm78
хе-хе кой говори за влюбване  Laughing
Малко поне да ми ареса Mr. Green
...предвид как караш колата..можеееее  Joy

# 38
  • Мнения: 2
Няма хубав Simple SmileТрудно се влюбвам...  newsm78
хе-хе кой говори за влюбване  Laughing
Малко поне да ми ареса Mr. Green
...предвид как караш колата..можеееее  Joy

Може да те повозя някъде, уикенда ? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 373
....... може  Laughing
Колеги ще водим ли?

# 40
  • София
  • Мнения: 4 349
....... може  Laughing
Колеги ще водим ли?

Само тези, които сте забелязали!  Laughing  hahaha

# 41
  • Мнения: 373
....... може  Laughing
Колеги ще водим ли?

Само тези, които сте забелязали!  Laughing  hahaha
значи ще е един паметен уикенд  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 399
 Ако има какво- забелязвам, но понякога наистина няма. Преобладаващ женски персонал и няколко смотльовци... Но пък ако има, не е нужно да го навираш в очите на половинката. Работила съм и в колективи, където сексуалните закачки са за "Добър ден!" и какво - после трябва да преразказвам вкъщи кой-какъв намек ми е направил ли? smile3537

# 43
  • Мнения: 116
Аз не се заглеждам.Вече.Нямам колеги,но имам много клиенти.Обаче даже не ги забелязвам.А отпреди много се заглеждах-и по мъже и по жени.Но то си беше чисто професионално изкривяване (5 години съм рисувала портрети и после дълго се вглеждах в хората оценявайки пропорциите и чертите им).Що се отнася до това,че щом авторът на темата е споделил с жена си,значи тя няма повод за притеснение,искам да кажа,че един мой добър приятел (женен) с богат опит не само в заглеждането,казваше това-"Ако искаш да скриеш нещо,постави го най-отпред".Не го е измислил той,но лично съм виждала как действа при него.

# 44
  • Мнения: 755
Съпругата ми отговори,че за първи път пораждам сериозни съмнения у нея."Напротив,фактът,че ти казвам всичко това,означава,че съм чист като сълза" `и отговорих.

Голяма грешка...с жена си никога ...ама никога недей да обсъждаш колежките си...каквото и да и кажеш все ще те гледа подозрително.
А пък колкото повече и казваш че си чист..толкоз повече ще те подозира


Цитат
И я попитах тя дали не намира някой колега за симпатичен.Отговори ми отрицателно.Изобщо не била се заглеждала дори.Това ми се струва нестествено.Имало такава категория жени...



Защо бре Соте да е грешка? Ако отношенията са им нормални и не си играят на некви тъпи игрички"казвам ти снахо сещай се дъще" , що да не и каже, той просто е споделил и му е любопитно да разбере мнението и.
Дамата пък вероятно това я жегнало , че няква си мацка и то шефката му го заглежда и се е жегнала още повече , ако е решила , че той се ласкае от факта , че го заглеждат - това е. Всичко е до праилно проумяване на информация и начина по който е е поднесена. Иначе жена ти Един татко нарочно е казала , че не забелязва , защото сигурно е имала предвид, че не ги забелязва с някаква умисъл, тази с която твоята шефка те гледа. Жените когато говорят имат предвид едно, а мъжете нали са буквалисти - веднага - лъже.

Лабрадор, ти па- веднага под вола теле.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт