Българинът отново трепери - от страх

  • 6 199
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Една част от пишещите тук или наистина си чешат клавиатурата, или наистина са събрани само от центъра и нямат идея какво точно се случва по периферията Mr. Green.

Хората гладуват потресаващо, гладуват в окръжни градове, не говорим само за селата. Положението с бедността излиза от контрол. На всичкото отгоре малкия и среден бизнес, който създава големия процент работни места е в колапс. Такова неплащане на заплати не е било никога, дори и 1997г.
Ако подхванем темата със здравеоопазването пък съвсем ще забием кой знае накъде, но е показателно, че дори моето семейство, което  е повече от  двойни доходи над средните и сме здравноосигурени,  сериозно се притеснявам не дай си боже да се случи нещо сериозно.

Въобще да се прави някакво сравнение между страховете в чужбина и тука е такава смешка и толкова няма връзка с реалността, че чак е комично.


 Peace

Iris04 ,аз не гласувам.  Не знам как е с изборите  по др. държави ,но в Бг всички избори са опорочени.Дали с купуване на гласове,или др. машинации,но честни и открити избори,за каквито ни пълнят главите ,няма.Затова за мен е безсмислено .
Когото са си набелязали за президент ,или кмет,ще си го изберат като стой ,та гледай.
От моя и твоя глас нищо не зависи.
  Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 7 214
"Когото са си набелязали за президент ,или кмет,ще си го изберат като стой ,та гледай.
От моя и твоя глас нищо не зависи"


Абе, хора, живеете в някакъв филм  Twisted Evil

# 62
  • Мнения: X
"Когото са си набелязали за президент ,или кмет,ще си го изберат като стой ,та гледай.
От моя и твоя глас нищо не зависи"


Абе, хора, живеете в някакъв филм  Twisted Evil
Възможно е!     Laughing
Проблемът е ,че вече 20+ години Бг не може да излезе от този филм....а и не се очертават в далечината финалните надписи! 

# 63
  • Мнения: 12 696

Ако подхванем темата със здравеоопазването пък съвсем ще забием кой знае накъде, но е показателно, че дори моето семейство, което  е повече от  двойни доходи над средните и сме здравноосигурени,  сериозно се притеснявам не дай си боже да се случи нещо сериозно.

Това ми е любима тема. Въобще за здравеопазването в други страни чувала ли си?

# 64
  • Мнения: 6
Голяма глупост, съжалявам ,че си загубих времето да я чета, тия истории тип - говоря нещо но не казвам нищо, са много лесни за писане, или аз съм прекалено глупава защото не ме е страх, поне не от нещата описани в статията.
Има начин да се избегне това губене на време в четене на безсмислени и тъпи статии - просто като видиш че темата е пусната от vl трябва да си сигурна, че е копирал поредната простотия от нета и я изплющява тук незнайно защо.

# 65
  • Мнения: 21 790
"Когото са си набелязали за президент ,или кмет,ще си го изберат като стой ,та гледай.
От моя и твоя глас нищо не зависи"


Абе, хора, живеете в някакъв филм  Twisted Evil

  newsm78 А кои ли са ТЕ?

# 66
  • Мнения: 9 990
Липсата на Здраве не прощава ни на богат, ни на беден.Да си болен, да не се разболееш-са нормални страхове на всеки един човек.
...прекалено се психирате с някакви теории конспиративни и сякаш спирате да живеете, капсулирате се във вечно отрицание и зацикляте...

# 67
  • Мнения: 6
"Когото са си набелязали за президент ,или кмет,ще си го изберат като стой ,та гледай.
От моя и твоя глас нищо не зависи"

Абе, хора, живеете в някакъв филм  Twisted Evil
 newsm78 А кои ли са ТЕ?
Как кои - евреите. ТЕ държат парите и командват целия свят, включително и България

Липсата на Здраве не прощава ни на богат, ни на беден.Да си болен, да не се разболееш-са нормални страхове на всеки един човек.
Това е вярно. Здраве с пари НЕ СЕ КУПУВА. Скоро почина Ст. Джобс изключително богат човек ама с пари не можа да си купи здраве нали

# 68
  • Мнения: 9 990
Добре бе, ако не ви харесва евреина или пенчо или драганчо да държи-вземете го дръжте виЙ.И така става.Все някой трябва да Го държи обаче...

# 69
  • Мнения: 4 841
"Когото са си набелязали за президент ,или кмет,ще си го изберат като стой ,та гледай.
От моя и твоя глас нищо не зависи"

Абе, хора, живеете в някакъв филм  Twisted Evil
 newsm78 А кои ли са ТЕ?
Как кои - евреите. ТЕ държат парите и командват целия свят, включително и България



Стига бе  Shocked Не бяха ли някакви гущери, или поне рептилоподобни???

# 70
  • Мнения: 6
Добре бе, ако не ви харесва евреина или пенчо или драганчо да държи-вземете го дръжте виЙ.И така става.Все някой трябва да Го държи обаче...
Не се притеснявай - аз МОЯ си го държа здраво. Пъхам си ръцете в джобовете и си го държа по цял ден и го премятам от крачол в крачол. Да му мислят други дето няма какво да държат  Peace

# 71
  • Мнения: 9 990
Извод?Всеки да намери за какво да се хване, а не да мрънка. Laughing

# 72
  • Мнения: 6
Извод? Всеки да намери за какво да се хване, а не да мрънка. Laughing
Така е.  Peace Всеки да си хване живота (или там каквото има) в ръце и да не мрънка Simple Smile

# 73
  • Мнения: 2 485
Голяма глупост, съжалявам ,че си загубих времето да я чета, тия истории тип - говоря нещо но не казвам нищо, са много лесни за писане, или аз съм прекалено глупава защото не ме е страх, поне не от нещата описани в статията.
Има начин да се избегне това губене на време в четене на безсмислени и тъпи статии - просто като видиш че темата е пусната от vl трябва да си сигурна, че е копирал поредната простотия от нета и я изплющява тук незнайно защо.

Не разбра ли защо? Не прочете ли внимателно снощния ми коментар? Или не го разбра?

# 74
  • Мнения: 21 790
vl, тихо сега. Темата се превръща в петъчна, остави ги тия щуротии. Laughing
Който го е бъз да не ходи в гората. Тоест, да иде в гората, да бере гъби, останалите - към урните.

Общи условия

Активация на акаунт