Прави ли някой ин витро в Селена? 2

  • 46 634
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 558
Белоснежка,мисля че е нормално ,отсега наатък ще имаш такива леки болчици ,боцкания в яйчниците.Имах ги същите ,умора,жасно постоянно и силно главоболие,горещи и студени вълни,нощно изпотяване Simple Smile.Ако се усили болката обаче се обади на лекаря си.
Болничния от клиниката ,да с лкк е .Пък то май всеки болничен по дълъг от 7-10 дни се издава само с лкк.Попита ли за имунологичните?
Благодаря ти, Пантерка!Винаги се отзоваваш много бързо за да ми дадеш разяснения и да ме успокоиш  Hug  bouquet Не съм питала за имунологичните,за сега смятам да не се задълбавам в тези неща, за да не си създавам излишни притеснения. Нека да мине първия опит, да видим какво ще стане и тогава ще му мисля, ако нещата не са наред. Ако имаше нещо много притеснително, предполагам, че и те щяха да ми го кажат Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 693
*Белоснежка*първия ми опит беше с пурегон300,аз също усещах болежки в единия яйчник,мисля че това е нормално защото яйчника започва да се уголемява,все пак ще отделя повече фоликули.на мен на 9 юни ми беше пункцията сега е ноември,и доктора ми каза че вече яйчниците са влезли в нормален размер,възтановяването е бавно,така че няма за какво да се тревожиш Hug Hug Hugти  бъди спокойна за да имаш хубава реколта за обиране.а аз момичета чакам с нетърпение да започна доста време си починах,утре с мъжо имаме годишнина,ще излезем да се почерпим със сокче и да чакам лелката за да стартирвам пак наново. Hug Hug Hug Hug

# 212
  • Мнения: 285
kamito24 кога очакваш "лелката"?

# 213
  • Мнения: 693
лелката я чакам на 26,значи на 27 трябва да започна

# 214
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
kamito24 много късмет и коледно чудо ти желая Hug и здраво бебче в края на лятото разбира се Praynig
 

# 215
  • Мнения: 285
kamito питах те защото и аз долу-горе тогава я чакам(24-25)! Значи ще сме заедно на стимулациите и ще чакаме заедно  EFP тестчета!
Дано да ни е на Късмет! Hug

# 216
  • Мнения: 693
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetзаедно ще сме,ами този месец малко момичета се очертава да сме,така че ще се засечем.

# 217
  • Мнения: 558
Вие ще започнете към края на моята стимулация, наистина може да се засечем, че и една среща може да си организираме, малко на приказки  Grinning

# 218
  • Мнения: 336
Мили момичета, днес е празник на християнското семейство. За това Ви пожелавам на този хубав празник във всяко едно семейство да проплаче малко бебче, да се сбъдне мечтата ни да станем родители и щастието да огрява домовете ни. Бъдете щастливи мили дами.  bouquet Praynig

# 219
  • Мнения: 285
Благодарим за милите пожелания! Честит празник и от мен! Hug В този прекрасен ден си пожелавам щастливо и голямо семейство, изпълнено с детски смях и много усмивки. От сърце го желая и на вас момичета! Heart Eyes Чудото наближава, трябва да повярваме! Grinning
Белоснежка и kamito24 ще ви държа в час на лични, за да не досаждаме. Пък и една среща може да си праснем. Wink

# 220
  • Мнения: 693
момичета на мен ми пристигна лелката и от утре започван стимулацията Hug Hug Hug Hug

# 221
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Ками, силно стискаме палчета за много хубав и много ревлив резултат smile3504

# 222
  • Мнения: 336
Момичета, можете ли да ми кажете дали се правят генетични и имунологични изследвания в Селена? Интереусват ме по-точно- хромозомен кариотип, тромбофилия, ЛАД и крос мач тестове както и имунологичните - антифосфолипидни, анти-нуклеарни, анти-тируидни, анти спермални и анти овариални антитела. Ако, да как се процедира- първо трябва да си взема час за д-р Ставрев и той да ме рпати за изследванията или направо мога да си ги изискам на регистратиурата? Можете ли да ми дадете телефон на някой генетик в Пловдив, с който да се консултирам относно генетичните изследвания, които искам да си направя? Мерси
успех на всички

# 223
  • Мнения: 1 498
Добро утро момичета!
Включвам се пак в темата с въпрос: някой от Селена преглежда ли в Събота или Неделя?
Искам да си запиша час за тогава, тъй като няма как да изляза от работа през седмицата , а не съм от Пловдив

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Д-р Минев преглежда в събота до обяд. При индивидуална уговорка преглежда и в неделя. Но в кабинета, а не в болницата. За другите лекари нямам информация.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт