Отговори
# 15
  • Мнения: 105

Копирам си част от пост от предната тема, че ми се иска да споделите:
гинеколози
А АГ в Девата кои са? – Георгиев, Бояджиев, Ризова, Иванов, Гамишев, Люцканов, Хубчев,... други има ли? Аз като гледам за повечето имам особено мнение и светеща лампичката в главата.
А в МБАЛ кои са – Ковачева, Душепеев,... за тях нищо не знам, освен някои впечатления от форума.


В Дева Мария - освен изброените лекари са и: Драгнева и Дорийска
А За МБАЛ - не съм запозната. 

January май още не си се спряла на болница за раждането ли?


За матраче за сега съм се спряла на този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8530&cat=112. Кошарката ще ни е преносима. Какво ще кажете за такъв матрак? newsm78

Последна редакция: сб, 22 окт 2011, 22:07 от tania_burgas

# 16
  • Мнения: 1 673
тези ръбчета на местата за сгъване дали ще са удобни?

# 17
  • Мнения: 105
И аз това се питам дали няма да му обиват тези ръбчета. Или да се спра на този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6362&cat=112

# 18
  • Мнения: 1 673
Аз спя на ортопедичен, затова и на такъв вид се спрях за бебетата. Какъвто и да избереш се постави на мястото на човечето и така най-добре ще прецениш какво да купиш.

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
 Peace

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Записвам се, че сега се прибирам и нямам време и сили да чета и пиша.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 644
И аз това се питам дали няма да му обиват тези ръбчета. Или да се спра на този: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6362&cat=112

Ние сме с кокос и пяна. Бебка си спи по 8-9 часа вечер и не се е оплакала  Laughing

Най-голямата ми и незаменима находка е слинга! Няма по-добро успокоително за бебето! Пък и за майката е удобство. Не мога да си представя как се двоумях ще имам ли нужда от него, никъде не тръгвам без да го взема!


Да ви се оплача: снощи бяхме със страшни сополи... Спала съм с бебка в ръцете защото мн се будеше заради запушения нос и по едно време в просъница я завивам с моето олекотено по навик, а тя си е от долу с нейно одеало повита. Събуждам се и на фона на тв-то виждам челцето й в пот, а тя промърква, ама едно лежерноооо. Скочих като опарена, меря Т - 37,9. Като знам как бързо вдигат Т, само дето не разкъсах нощницата, буквално я изнасилих да удари няколко гълтока вода /понеже вода не кусва по принцип/. След 5 мин Т беше 37,1 и аз почнах да се успокоявам, но едвам изкарах нощта... На сутринта я накапах с физиологичен р-р и такива бесно сополи изкара дори без да намесвам помпата... сега вече всичко е ок, ама снощи беше първата ми трудна вечер и още ми треперят коленете! А на това отгоре педиатърката /прехвалената Караджова/ не си вдигна телефона. Сменям я, да дойде декември само!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 560
Добро утро  Hug

tania_burgas, Йоан е изгледан с матрак от 2-я тип- с кокос и пяна. И сега мислех такива да вземам, но пуснаха някакви ТЕД на промоция, и таткото купи от тях. Но от Йоановия аз нямам забележки- добър вариант е за бебе, още повече че ще се ползва 2години най-много.

deyzi , Шик също нарочно ли е пропуснат или вече не е в МБАЛ  Praynig На мен той ми е най-големия кошмар  Tired В родилно влиза и д-р Кавукджиян.

За Девата- мисля, че не Иванов, а Илиев беше новия д-р. Иванов си е в МБАЛ-а.

Количката ми е болна тема, че цената отива вече към 1200лв  Tired Хем искам, да ми е удобна- на мен и на децата, хем ми се струват грешни пари  Tired С Йоан си напатих с една тежка, супер неудобна количка, която се и счупи на първата година- затова сега реших да взема нещо по-добро, ако трябва и повече пари да дам. Засега съм се спряла на TFK, без зимни кошове. Ако изскочат някакви на старо, да ми се вписват в бюджета- може и тях да взема.

От мен толкова рано сабалян  Mr. Green

Да не забравите да гласувате  Naughty

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Добро утро!

Приятно ви гласуване на тези, които ще гласуват Simple Smile
Спокоен ден на всички ни!

# 24
  • Мнения: 105
Добро утро и от мен  newsm03

Как разбира се, че ще гласуваме. Даже току що излизам от банята и като се подготвим отиваме да си пуснем гласа Simple Smile

Хайде до после. Хубав ден

# 25
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Добро утро!
За МБАЛ добавям Иванов и Миринчев- и двамата чудесни в родилна зала.
Анито, тежка нощ е била. Дано вече да изкара сополките и да се успокои бебка и най-вече ти, че като те чета ти си се ошашкала много.
Ние си купихме кантар. За първи път в живота си- знаех си, че е грешка. От утре спирам сладко и тестени- достигнала съм си лимита, с който в най-лошия случай трябваше да раждам.  Embarassed
Оставям ви и отивам да закуся, че мъжете са ми направили закуска. После ще гласуваме, м-у другото и на предходните избори за президент бях бременна, сега пак, следващите ще пропусна, мисля.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 673
Добро утро и от мен!
Аз от отдавна закусих, сега трябва да си оправя маникюра, а по обед като се стопли повечко ще ходим да гласуваме с мъжа ми.

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте!
Аз ходих на гости, после да си пусна безценния глас, хапнах и сега ви изчетох.
Относно матрачетата - четох, четох и сега остава да си избера.
А за сгъваемите матрачета - според мен са удачни, ако се пътува някъде за няколко дни, защото са по-компактни, но за ежедневна употреба ми се струват прекалено тънички.

После ще гласуваме, м-у другото и на предходните избори за президент бях бременна, сега пак, следващите ще пропусна, мисля.  Mr. Green
Menina, не се заричай, че знае ли човек какъв късмет му се усмихва зад ъгъла?! Laughing

... сега вече всичко е ок, ама снощи беше първата ми трудна вечер и още ми треперят коленете!
Анито, дано всичко остане само лош спомен и опит, ама сигурно всички ще минем през такива перипетии!!! Късмет!

# 28
  • Мнения: 49
Хайде и един запис от мен. И започвам с четенето Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 0
И аз тук Simple Smile
 До матрачета обсъждате гледам, аз преди малко разбрах, че имало сгъваеми, май трябва доста сериозно да се заемам с покупките вече, или поне списък да си имам, или нещо някъде да набележа, не че не съм обиколила всички магазини, ама все малко не ми достига да си кажа ЕТО това със сигурност ще го взема  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт