Зима с есен се редува, а бъдещите мами своите II тестове сънуват :) – тема 76

  • 28 903
  • 717
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 334
Мадам Тиква,честито Hug Hug Hugмного се радвам за теб Peace

Блонди, стискам силно и на ръцете и на краката  Hands Thumbsup всичко да е ок

dianastml, честит празник и от мен   bouquet   Много щастливи мигове заедно smile3525

 Зузи,
 spoko

# 646
  • София
  • Мнения: 3 759
Тиквичке- мното се радвам за теб Hug
Блонди- стискам палчета /нали наборчета ще правим/
bebo_sn - как си- растеш,хубавееш. Още веднъж искам да ти благодаря за всичко Hug
Аз и днес съм затрупана с работа и влизам набързо....



# 647
  • Мнения: 7 118
Блонди, от много плямпане забравих да ти кажа, че те мисля и чакам отчет!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 648
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Дианка, честита годишнина!   bouquet Още дълги години да се обичате и да се подкрепяте и дай Боже и на Коледно чудо да се радвате!  bouquet  bouquet  bouquet

V_K, дано да не е нещо сериозно и болките да отшумят. Hug

# 649
  • Мнения: 27 524
Дианка, честита ви годишнина, много любов и бебе в най-скоро време   bouquet

Мерси, момичета,  Hug Зузи, веднага ще се отчета, разбира се  Hug

Линко, ето една  Grinning

# 650
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Блонди, бре, бре, бре  smile3508 пак не сме видели нищо!  smile3520

# 651
  • Мнения: X
Блондиии   smile3508 smile3544 И аз искам !

# 652
  • Мнения: 731
Блонди ах тиииии!  4470 #Shocked

# 653
  • Мнения: 39 684
Блондиии  Blush

# 654
  • Мнения: 4 864
Блонди,  smile3520

Ама и каква хубава снимка си си сложила в подписааа Simple Smile Голям хубавелко си имаш!!

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Оле, Блонди изчервих се  Blush Blush Blush От завист е да знаеш, а не от срам Simple Smile))

# 656
  • София
  • Мнения: 3 759
Блонди - завидях ти благородно
 smile3508

# 657
  • Мнения: 7 118
МръсТници такива, за к'ви глупости мислите, а аз си окастрих сакъзите и си бучнах резници малко за на пролет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Държа да отбележа, че всичкото това го правих седнала по турски, че нещо ми е слаб ангела още след толкова лежачка.  Crazy

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Да се цопна и аз в тази тъй прекрасна темичка, дето от сумати време само чета и се притеснявам да се намърдам между вас!!! Ама писах в съседната темичка дето не ви пожелавам да влизате въобще, и там са много готини мацките, а тук гледам, че сте повече и си викам "Колкото повече, толкова повече!" Мога да кажа, че аз много добре ви знам вече всички ви следа и познавам, в началото се обърквах кой кога не чака, и т.н. сега вече се оправям със всичката информация  hahaha
Тикве ти го удари това ЧХГ в тавана, браво, чакаме сега точица да се покаже  Hug Hug
Блонди и аз благородно ти завиждам, ама толкова да ме е срам мен, че никога не бих излязла там, където ти си била  Joy Joy Joy hahaha
Дианка и от мен честита годишнина!!! 
Хайде наръсете ме и мен та да ми е на късмет   bouquet

# 659
  • София
  • Мнения: 3 759
kukla_ta - добре дошла,но не за дълго- повече от два месеца не може да се задържаш тука- дори и 1 е много Naughty

Общи условия

Активация на акаунт