Мина и първата третина през Май ще бъдем трима или четирима

  • 26 360
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 66
И аз да се разпиша в новата тема. Чудесна е! blagovesna благодаря, че се грижиш за нас Simple Smile

# 16
  • Мнения: 507



Добро утро момичета!

Днес съм много ранобудна.  Да пием по едно кафенце и да закусим.

Хубав и слънчев ден на всички

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 07:59 от GeryD

# 17
  • Мнения: 1 780
Здравейте моми4ета,
и аз станах рани4ко то и така си ставам. Аз да ви по4ерпя с плодов 4ай.

Пак сте изписали доста.
Днес ставам в добро настроение. в4ера така се изморих -с дъщеря ми решавахме зада4и за едно математи4еско състезание ама какви зада4и за 2 клас не е истина, та направо се по4увствах супер тъпа а математиката ми е силна страна, от както съм бременна оба4е паметта и логиката ми се изпаряват сякаш беба си взема и от тях дано поне да е умно на мама.
Моят доктор не ме гледа на коремен ехограф защото матката ми била отзад или нещо подобно и нищо не се виждало.
Не знам дали е добре или зле, но вероятно и затова коремът ми е по-плосък от преди да забременея.
За пътуването с кола и автобус съм се интересувала най-рисково е до 3 месец след това се влиза в благоприятен период и може даже до 6 месец е най-препоръ4ително ако ще пътувате после пак явно се влиза в рисков период но това е общото положение Сигурно всяка бременност е индивидуална. Обяснението на доки беше 4е беба усеща вибрациите на колата дори и ти да се 4увстваш добре и това може да предизвика аборт или прокървяване но пак си е индивидуално.
За самолет пък може стига да не си в 9 месец.
Супер е 4е ще се видите на среща. Остава ние дето не сме в София да се съберем отделно и да обменим снимки нали? В този смисъл предлагам горе в списъка да си пишем кой от къде е аз не съм споменала така 4е ще се поправя.
За фейсбук е страхотно ама и аз закрих моя заради вас може да го активирам, не знам нека помисля.




# 18
  • Мнения: 461
Добро утро, прекрасни млади майчета! Simple Smile

Гери, опитваш се да си ми конкуренция в ранобудното ставане!  Wink
Закуската е невероятна, благодаря ти! Това кафенце направо като го гледам и ми потичат лигите изглежда божествено! Simple Smile  bouquet

Добре дошли на новите мами, които се присъединяват към нас! Simple Smile

Тарту, ако се притесняваш по-добре иди да те погледнат някъде, за да може да дишаш по-спокойно, така или иначе ти трябва най-вече положително мислене и спокойствие. Мен попринцип гърдите изобщо не са ме боляли само стават някак си по твърди и кръгли и наедряват... вече съм с чашка Д. Simple Smile

Елл, аз уж вярвам, уж невярвам кога както ми падне, ако съм честна. Не мисля, че е толкова страшно да си буташ количката сега няма да я оставиш на улицата като малкото не иска да се вози в нея я! Simple Smile Споко, каквото е писано и със и без суеверия то ще се случи!  Simple Smile

janin4eto_87 , нямам никаква представа какво се случва при обърната матка и за съжаление не мога съвсем да кажа нещо конкретно, за което предварително се извинявам за своята некомпетентност! Embarassed

# 19
  • Мнения: 43
Добро утро и от мен!!! И аз днес съм будна от 7, но се потъркалях в леглото  smile3558 Embarassed

GeryD благодарско за закуската, изглежда страхотно  newsm22
opelcorsa и аз напоследък се чувствам безумно тъпа, понякога не мога да формулирам смислено изречение, думите ми бягат, обърквам ги, направо си оглупях. Да не говорим, че не мога да се съсредоточа и забравям страшно много  Stupid
И да не забравя:

blagovesna много красива есенна темичка, добре че си ти да се занимаваш  Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Добро утро, прекрасни млади майчета! Simple Smile

Гери, опитваш се да си ми конкуренция в ранобудното ставане!  Wink
Закуската е невероятна, благодаря ти! Това кафенце направо като го гледам и ми потичат лигите изглежда божествено! Simple Smile  bouquet

Добре дошли на новите мами, които се присъединяват към нас! Simple Smile

Тарту, ако се притесняваш по-добре иди да те погледнат някъде, за да може да дишаш по-спокойно, така или иначе ти трябва най-вече положително мислене и спокойствие. Мен попринцип гърдите изобщо не са ме боляли само стават някак си по твърди и кръгли и наедряват... вече съм с чашка Д. Simple Smile

Елл, аз уж вярвам, уж невярвам кога както ми падне, ако съм честна. Не мисля, че е толкова страшно да си буташ количката сега няма да я оставиш на улицата като малкото не иска да се вози в нея я! Simple Smile Споко, каквото е писано и със и без суеверия то ще се случи!  Simple Smile

janin4eto_87 , нямам никаква представа какво се случва при обърната матка и за съжаление не мога съвсем да кажа нещо конкретно, за което предварително се извинявам за своята некомпетентност! Embarassed

Отнасяло се е за някой друг Simple Smile Мойта матка си е нормална Rolling Eyes Май станахме множко Laughing

# 21
  • Мнения: 102
Здравейте и от мен!  Hug
Много красива нова темичка си имаме  Heart Eyes , благодаря и за закуската  Heart Eyes . Аз по принцип не пия кафе /дори и преди бременността/, но това кафенце изглежда чудесно!
Ще проверя във ФБ да намеря тайната групичка, може би малко по-късно, като нямам работа, идеята ми допада, щом ще е тайна  Flutter
При мен няма нищо ново, работата си върви както преди, но аз съм по-спокойна и знам, че ще ме оправдаят по-лесно, ако нещо объркам, затова си карам спокойно и се чувствам доста по-добре. Обучавам мои заместници, не знам как ще се справя, или те как ще бъдат, когато аз изляза болничен. Но... ще се оправят, ще има една старша /с 15г. повече стаж от мен във фирмата/, така че няма да ги мисля.
Аз се притеснявам, че от 14.10 не съм била на преглед: дали всичко е наред, дали се развива бебето, гадене все още нямам, гърдите ми още са си големи, но не ме болят толкова... Но според мен, вече е крайно време хормоните да се поуспокоят, и нашите неразположения да намалеят /искам да остане само коремчето  Wink /. С нетърпение чакам да почна да го усещам как мърда, че да не се притеснявам толкова много дали всичко е наред.
Стига съм писала засега,
пожелавам ви спокоен и красив ден!   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 174
Добро утро мили майски мами , добре дошли на новите мами в редиците и големи благодарности за новата темичка на blagovesna  Hug  bouquet

Аз ФБ на работа нямам, но вкъщи имам там  и ще ви адна тези дето сте си дали имената, опел корса това изглежда страхотно мммм,

Хубав ден сладуркииии Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 15:42 от Mamma

# 23
  • Мнения: 42
Добро утро и от мен, благодаря за закуската Гери  Hug
Добре дошли на новите мами  Hug
janin4eto_87, дано ти помогне хомеопатията и не се стига до антибиотик  Praynig
За суеверията, аз май по-скоро не вярвам, с първата бременност даже почнах да си пазарувам още в 5 месец, спрях работа и нямаше много какво да правя и всеки ден си ходех по бебешки магазини и си купувах по нещо  Peace
Тарту, за твое успокоение отиди да те видят, но аз да ти кажа един ден имам напрежение в гърдите, дори и болка, а на другия все едно нищо  Peace
Аселинка, чашка Д  Whistling  Shocked , направо завиждам, от кой номер стана Д, аз съм си Б и непомръдвам, лекичко са се поналяли, но почти незабележимо  Joy
Хубав ден, момичета и само хубави емоции  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 174
Гери Г каква е тази приказна закусчица,това мюсли ли е   Party

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета днес съм май по-добре! Не ме боли главата и синусите, а днес ми е прегледа Grinning
Много го измъчих това мойто бебе,ама и то не си поплюва - такова гадене,подуване ужасно целодневно...не е истина Confused
За суеверията и аз на малкия му купих 1-2 неща когато бях в 6 месец WinkНо не се подстригах,защото така ми беше казал някой... Laughing

# 26
  • Мнения: 461
janin4eto_87, аууууууууу извинявай много! Ужас!  Embarassed Исках да ти пиша на теб за синузита, ама съм те объркала без да искам. Аз без АБ не се оправях, Слагах си торбичка с моркса сол нагрята на челото, но не ми помагаше особено.

# 27
  • София
  • Мнения: 174
Аз да се включа по дискусията за болката в гърдите, и мен ме болят много ,но това е защото се уголемиха и вече почти сутиените не ми стават  #Crazy, станали са изключително чувствителни и скоро ще си см,еням сутиена  Laughing иначе и аз съм чашка Б, а сега в какво ще се пъхна нямам представа ,но аселина ти ме срази с тоз размер, Алекс 83 не се притеснявай по добре така отколкото като при мен всеки допир да е болезнен.Доктора каза,че при всяка бъдеща мама е различно

# 28
  • Мнения: 461
Момичета ще взема да Ви кача една снимка в групичката на ФБ да видите, че не се шегувам, мъжа ми вика че съм си слагала силикон, ама той не е разбрал кога... Joy Аз от чашка Ц минах на Д. Simple Smile Попринцип всички сме доста надарени в родата... и затова Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
janin4eto_87, аууууууууу извинявай много! Ужас!  Embarassed Исках да ти пиша на теб за синузита, ама съм те объркала без да искам. Аз без АБ не се оправях, Слагах си торбичка с моркса сол нагрята на челото, но не ми помагаше особено.



 GrinningАз не съм се разсърдила Grinning  Hug

Общи условия

Активация на акаунт