МАРТенското бебче мило в коремчето на мама се е свило - 7

  • 33 332
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 187
Мира много се радвам миличка, пожелавам ти една лека и спокойна бременност до края и прием в болницата чак март месец!!! А и поздравления за синьото щъркелче!!!
 Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
*Мира*, ужасно е това което преживя. Не ми се ще да коментирам това, че са те върнали от болницата и не са те приели, защото само жлъчни думи ще изрека  #Cussing out Много се радвам, че вече си си вкъщи и нека това остане само лош спомен в миналото и повече да нямаш проблеми с бебчо  Praynig Почивай си и ни пиши  Heart Eyes

nina_23, оздравя ли вече? Дано антибиотикът да е помогнал!

katrin1985, ти нещо се губиш. Хайде кажи как си? Преминаха ли ядовете около свекито?

petia_05, как се справяш с часовете и хапчетата? И аз луда ставам да наглася всичко останало според л-тироксина и все аларми ми звънят  #Crazy

reia, как мина втората ФМ? Потвърдиха ли сините гащи?  Heart Eyes

mamenceto_Rumi, също не е писала откакто каза, че е в болница  Thinking

Тъй като преглеждах списъка забелязах, че не са писали отдавна echii, *janito*, simona_fs, xrissti, soniamihaylova, esposito, margarita_ts, Aleksandra19, ludesiq, valisa2805, iskam, mariq_lakova, bydeshta_mama, lee_keen, poli_z_l, flav4e. Момичета надявам се бременността ви да минава приятно, а като се сетите драснете по някой ред за бебчовците да не ви мислим  Praynig



# 17
  • Мнения: 0
Мира дано всичко е наред.Пожелавам ти лека и спокойна бременност и никакви болници вече до март.Упех мила и да си почиваш повече.

# 18
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте на всички в новата темичка. Много момчета, много синьо ще има през март месец.


Simple Smile Лека вечер момичета

# 19
  • Мнения: 505
Prosto zapis.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета:) Не съм писала отдавна, ама както всичко беше наред, така изведнъж ми се наложи да вляза в болница. Имах бъбречна криза. Ходих в Хисаря и се насмуках с топла хисарска вода директно от минералната чешма и на другия дееен, малее... страшни болки. Личната директно ме прати в болницата, от силните болки да не получа контракции. Както каза Мира, заредиха се едни системи, инжекции, лекарства.... та, както и да е вчера ме изписаха. Изследванията ми са чудесни. Само за едно се опасявам. преди да ме изпишат, изрично попитах да пия ли някакви лекарства и в къщи, доктора рече НЕ, нали нямаш болки. Днес си взех епикризата и гледам, че са ми предписали Магнерич, а нито рецепта,нито някой ми е казал, та се чудя, да пия ли или не. Между другото, днес бях и на консултация. "Обяснителната" ми лекарка намери нещо кръгло, като дори не ми каза глава ли е , корем ли е или дупе. Измери го каза на сестрата стойностите и рече:"Айде готово"  #Cussing out  Та... в сряда пак съм на частно, да видим бебо как е. Иначе ме сритосва чат-пат най-вече в пикочния мехур. Изведнъж ми се допишква, ама... общо взето е кротичък Simple Smile
А, между другото, вчера докато ме изписваха от болницата ме заболя един зъб, по-точно всички зъби от лявата страна, отгоре и отдолу+ухото и половината гърло.цял следобед и цяла нощ ме мъчи. Натъпках се с парацетамол и съм заспала към сутринта чак. Сутринта не болеше,ама следобед пак като ме засвятка, спешно посетих и зъболекаря. Извади ми мъдреца  Cry вече няма да се гордея, че съм с 32 здрави зъба. Вече са 31, както и да е, само да спрат болките
Спирам,че се олях
Лека вечер на всички или по-скоро лека нощ  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
valisa2805, точно по-горе те споменах, че си мамчетата, които не са писали отдавна, а ти какво си преживяла  Confused Повече никакви болници не се позволяват до март месец  Naughty Стой си вкъщи на топличко и си почивай с бебчо. А иначе този Магнерич е обикновен магнезии и спомага липсата на контракции, така че нищо не ти пречи да си го пиеш. На мен ми го изписаха превантивно преди 20 дни без да съм имала контракции, но от снощи имам неболезнени, тази вечер пак. Така, че няма да ти навреди  Peace Важното е само ти и бебчо да сте добре от тук насетне  Hug

# 22
  • Мнения: 1 183
Здравейте, мамчета!
Да се разпиша и аз в новата тема. Благодаря на постаралите се да я направят!
При мен нищо ново няма, тея дни нещо ме понаболява главата.
Иначе много ниско ме рита това бебе, направо имам чувството че ще му се покаже крачето отдолу някой път  Laughing
Аз пък последно в други филми взех да се вкарвам - понеже бебчето е застанало седалищно на прегледа преди две седмици, по ритането мисля че още е така, и взех да се стряскам да не вземе да остане така  newsm78 Знам че има още време и място да се обърне, но въпреки това ми е едно притеснено.
Днес звънях в болницата, в която раждах Митко да питам за цената на нормалното раждане. За години и половина се е вдигнала цената с 140 лв.
Лека нощ на всички!

# 23
  • Мнения: 4
 Добро утро момичета! Честит имен ден на всички празнуващи  newsm51 smile3525 baloni !
Лек и ползотворен ден на всички Simple Smile))!

# 24
  • Мнения: 113
 Честит Имен Ден,на всички празнуващи днес!Живи с здрави и много щастливи !  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 1 635
Честит имен ден и от мен, на всички празнуващи!

silvyy, нямаш място за притеснение. В този триместър, а и по-късно бебета се въртят непрекъснато. Нагоре, надолу, настрани... както им дойде.
valisa2805, събрало ти се е повечко. Оттук нататък само почивка и положителни емоции.
Мира, престоя в болници винаги е неприятен. Пожелавам следващия да е през март за раждането на здраво и чудесно бебе.

Аз съм си все така. Нямам оплаквания. Напряга ме малко коремчето, когато съм се уморила, но с почивка се нареждат нещата. Спи ми се повечко, но се оправям.

# 26
  • Мнения: 226
Момичета както знаете днес е Архангел Михаил! Аз съм една от празнуващите и искам да ви почерпя за празника с тези апетитни шоколадови бонбони и чаша сутрешно ароматно капучино!

Честит празник на всички празнуващи! Желая Ви много здраве, щастие и живи и здрави мъници през март!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
silvyy, наистина има време да се завърти бебчо. Тоя въпрос го мисли чак след 32 г.с. примерно  Crazy

Жълто пате, честит имен ден! Бъди жива и здрава и през март щастлива мама!   bouquet Страхотна почерпка!

Честит имен ден и на всички останали празнуващи   bouquet  bouquet  bouquet

Аз и снощи си имах контракции - около 10-12. Вече две вечери по ред имам и започват някъде към 19 ч. Слава богу са неболезнени и предполагам са от подготвителните. Утре съм на ФМ и моя док ще каже как е положението.

# 28
  • Мнения: 92
Добро утро мами

Днес сме малко по добре, а и имаме повод да ви почерпим. Пламена има имен ден Simple Smile. Днес празнуват Ангел , Архангел, Михаил и всички производни, както и имената Пламен , Огнян, Светла
 от пламък, огън и светлина, и тн. Честито на всички именници


[imghttp://www.google.bg/imgres?q=%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BF%D0%BA%D0%B0&hl=bg&sa=X&biw=1366&bih=673&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=E_MaT08CAFpH5M:&imgrefurl=http://www.bg-mamma.com/index.php%3Ftopic%3D362937.0%3Ball&docid=cMkJKOULIKi9QM&imgurl=http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php%253Faction%253Ddlattach%253Btopic%253D2941.0%253Battach%253D40159%253Bimage&w=400&h=300&ei=sd24TsuSLcaUOtur7dEI&zoom=1&iact=hc&vpx=730&vpy=342&dur=3740&hovh=194&hovw=259&tx=56&ty=217&sig=116221151875295648579&page=8&tbnh=115&tbnw=173&start=144&ndsp=21&ved=1t:429,r:11,s:144][/img]

# 29
  • Мнения: 92
Как се правят тези почерпки? Нещо не ми излезе  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт