За ДЕКЕМВРИ аз мечтая, когато с моето бебе ще играя

  • 28 761
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 334
 Hug Hug Hug
да не е гол запис
Мамите които са решили,започнахте ли да пиете арника, аз от днес,но дали не е късно вече за мен

# 16
  • USA
  • Мнения: 1 323
Теди  bouquet
Сметанка аз затова им казвам на всички ,че термина ми е през януари hahaha

# 17
  • Мнения: 0
 smile3501 Браво за новата темичка   smile3501
Да попитам пак аз на чисто в  новата тема... Трябва ли да се изреват ноктите , да сме без лак  и без пирсинг по време на секцио? А при нормално раждане ? Хич не ми се иска да си махам обецата от езика , като зная колко зор видях с нея  smile3506  Но ако трябва , няма какво да направя  .....

# 18
  • Мнения: 6
Hug Hug Hug
да не е гол запис
Мамите които са решили,започнахте ли да пиете арника, аз от днес,но дали не е късно вече за мен

Теди   bouquet

как прецени каква доза да приемаш?

# 19
  • Мнения: 56
Брейй не мога да повярвам, че съм на една от първите странички.
благодаря за темичката   bouquet
Момичета, да попитам аз какво стана с чая който щяхме да пием от листа от малина? аз след 3 дни влизам в деветия и се чудя кога да го започвам и по колко пъти се пие на ден или на седмица ?

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 133
Hug Hug Hug
да не е гол запис
Мамите които са решили,започнахте ли да пиете арника, аз от днес,но дали не е късно вече за мен

Аз за тая арника все още много се чудя. Обаче утре ако се реша ще отивам да взимам. Много добри отзиви съм чела/чувала за нея.

Към момичетата с нокти, аз моите не смятам да ги режа. И с щерката не ги изрязах, а как само мрънкаше свекървата тогава, как съм щяла да си оправям бебето, как съм щяла да го дера  Shocked Shocked Shocked , е оправях се напълно нормално и не съм си драла бебето. Ако сте си свикнали да си поддържате маникюр няма нужда да си го режете, но трябва да е в някакви нормални граници.

Ауми, мерси много миличка. Още утре ще стегна багажа да е готов, че много наближава вече и ще мятам сака в колата да стои в багажника.  Hug Hug Hug

Галичка, браво на малката принцеса и повече да не ви притеснява така.

Теди, мерси за темичката.   bouquet  bouquet  bouquet Не е ли редно вече да махнем това, че стискаме палци на Крис да се пребори, защото си е в къщи вече  newsm78 newsm78 newsm78.

# 23
  • Мнения: 6
Брейй не мога да повярвам, че съм на една от първите странички.
благодаря за темичката   bouquet
Момичета, да попитам аз какво стана с чая който щяхме да пием от листа от малина? аз след 3 дни влизам в деветия и се чудя кога да го започвам и по колко пъти се пие на ден или на седмица ?

Чай от листа на малина се приема през последните шест до осем седмици на бременността, за да се подготви майката за раждането- усилване на матката, предпазване от спонтанен аборт и облекчаване на сутрешното гадене. През последните месеци, малината се използва за подготовка на матката за раждането и намаляване на родилните мъки. По време на родилните мъки, се приема горещ чай за стимулиране на раждането. Въпреки че точният начин на неговото действие не е известен, смята се, че чаят от листата усилва надлъжната мускулатура на матката, повишава силата на контракциите и по този начин ускорява раждането. Предполагам, че не повече от 0,5л. на ден, и аз се чудя дали да не го започвам от утре и по колко на ден  newsm78

# 24
  • Мнения: 13
А листата от малина,някой ще пие ли и по каква схема се пият,аз се чудя още дали да пия нещо за по леко раждане?!?!?! Колебая се понеже няма да раждам тук а в Ст.Загора и ме е страх много да не родя по пътя,понеже имам инфо за 1-2 мами от тук който тръгват за Ст. Загора и в средата на пътя се връщат понеже усетили че бебето вече излиза,апък последната позната родилка я върнали от тукашната болница понеже нямали екип #Crazy  ooooh!

Брейй как забравих тоя път за създателката ни на нашата прекрасна като нея тема  baloni newsm51 baloni

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 19:16 от stefito_8986

# 25
  • София
  • Мнения: 9
Момичета, а откъде се снабдявате с листа от малина newsm78

# 26
  • Мнения: 334
Hug Hug Hug
да не е гол запис
Мамите които са решили,започнахте ли да пиете арника, аз от днес,но дали не е късно вече за мен

Теди   bouquet

как прецени каква доза да приемаш?


моята лична ми го изписа, тя ми каза за арниката

# 27
  • Мнения: 6
Момичета, а откъде се снабдявате с листа от малина newsm78

моите са набрани от домашни малини, изсуших ги и от няколко дни се замислям да започвам да правя чай, иначе по билковите аптеки трябва да има  Peace

беборана хайде от утре да започваме чая  Peace

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 488
   bouquet  За Теди за прекрасната отново темичка  Hug

Браво на Савина , само щастливи моменти вече от тук натаък  Peace

За чая и аз седа и си трая още.Гледам никой не го е почнал.Аз мисля да започвам като спра магнезия т.е. малко след като вляза в девети месец.Иначе листата са ми домашно брани и изсушени

Аз се побърках днес от мислене за нашето бебе дето е седалищно.Побърква ме мисълта за секцио нещо.Мисля сега да започвам по - дълги разходки и някакви упражнения да правя.


Има ли мама да е успяла да завърти бебо по някакъв начин  newsm78  newsm78  newsm78 ???????
Забравих и друго да питам : купихте ли на бебоците някакви шушлякови гащиризончета ?
Мене ми се щеше да взема такъв , но да е отдолу като спален чувал не с крачета незнам дали ме разбирате  Thinking някой ако е виждал такова моля да сподели къде  Hug

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 19:37 от mim_pl

# 29
  • Мнения: 56
като начало може да започна да добавям листата от малина към някакъв друг чай. по нататък може да мина само на него, че да не взема пък да родя до 10 дни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт