Фейсбук 2

  • 1 270 717
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 14 865
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
Има. Влизаш в Messenger, отваряш на цял екран разговора с въпросното лице и отдясно са налични опциите "Ignore Messages" и "Block Messages". Simple Smile Поне така е през лаптоп.

# 14 866
  • София
  • Мнения: 9 918
И после ще те изтрие сам 😀

# 14 867
  • Мнения: 271
Има. Влизаш в Messenger, отваряш на цял екран разговора с въпросното лице и отдясно са налични опциите "Ignore Messages" и "Block Messages". Simple Smile Поне така е през лаптоп.

И после ще те изтрие сам 😀

Благодаря!  Simple Smile
Starrydream нека ме изтрие, даже по-добре. Важното е, аз да не проявявам грубост да го блокирам напълно, макар, че заслужава Simple Smile

# 14 868
  • Мнения: X
Ей, научете са да махате от раз хората, които ви тежат. Иначе винаги някой ще прекалява с вашата човечност и добро възпитание!

# 14 869
  • София
  • Мнения: 9 918
Действай тогава.
Иначе историите на началната страница в Хром от телефон има ли начин да не ги виждам при всяко второ влизане... даже хич.
А не ми се отварят за да се сменят. Знам че даваше инфо на автора и кой ти е погледнал но не е реагирал...
Веднъж го пробвах но не беше скоро

# 14 870
  • Мнения: 760
Искам да блокирам страница във Фейсбук, не съм я харесал, не съм я последвал, обаче ми излизат тъпите и новини ! Омръзна ми, не искам да ми излизат публикациите и. Тази сутрин, както си стоях най-спокойно, изведнъж се натъкнах на една новина от тази страница, която ме притесни и обезпокои. Какво да правя ? Как да направя така, че да не ми излизат новините и ?
Ако се налага, ще си изтрия профила във Фейсбук.

# 14 871
  • Мнения: X
Има опция
Скрит текст:
➡️➡️

# 14 872
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
1. До всяка новина от тази страница би трябвало да има 3 точки – цъкаш на тях и натискаш опцията "Скриване на всичко от страница X";
2. Пийте си хапчетата редовно.

# 14 873
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Първото за което се сещам е от  трите точки горе в дясно,да дадеш скриване или както точно се води за 30 дни.И няма да излиза нищо.И аз имам такива страници и така ги "лекувам".Особено тролските публикации..

# 14 874
  • Мнения: 4 304
Явно с една дама само си играем.Няма да съм подробна,ама тя си е скрила статус "он лайн".Обаче,макар и  рядко, я виждам он и "била он преди минути"/никога не е повече от минути показаното.
Как се получава това. Преди време,когато си разменяхме неща с нея и пак беше скрита,я виждах "он"когато ми пишеше.Възможно ли е,макар,че е странно,дамата да я виждам,че е на линия и сега,когато е на историята на писаниците ни/а те са много/,въпреки,че в момента не разменяме такива. Излиза ми отгоре в линията,където се показват всички,с които съм имала вземане-даване някога
Дано съм разбрана Simple Smile

# 14 875
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Скрития онлайн статус така изглежда - като на линия преди минута.

# 14 876
  • Мнения: 4 304
Не,аз я виждам "зелена",т.е.н алиния в момента.Понякога я виждам като"била на линия преди минути",но никога повече..

# 14 877
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Има една версия Лайт на месинджъра, която прави така. Ако я е инсталирала нея, практически постоянно я дава на линия.

# 14 878
  • Мнения: 1 418
Здравейте! Какво трябва да направя и към кого да се обърна за възражение за неправомерно дезактивиран акаунт?

# 14 879
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Преди години си бях направила два списъка на приятелите, които да виждат различни неща от публикациите ми. Днес искам да направя трети такъв, сйздадох го и никъде не виждам опция за редактиране какво да отметна да се вижда. Някой да даде акъл?

Общи условия

Активация на акаунт