Детски рожден ден - ВАРНА -7

  • 80 651
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 44
veselyshko, mimit0, много благодаря, ще отида и до трите заведения!   bouquet

# 76
  • Мнения: 66
Вчера в магазина ми влезе като клиент, но от приказка на приказка се оказа, че е фокусник Алберт.Много приятен, то в кръвта му е някак си да ги прави тези неща, веднага ми показа сума фокуси с подръчни неща от бюрото ми, с които ме шашна. Каза, че ходи по рожденни дни, по градини е ходил, последно в Мол Варна е правил някакви представления.взимал малко пари, по уговорка, за половин час, за час и т.н. Имал и ученици, които обучавал във занаята си.Имам му координати, ако някой се интересува, да пише на лични.

Какво ви е мнението за Дядо Коледа на рожден ден? Празника ни е на 21.12 , последно съм решила в къщи да е, има в Грабо оферта Дядо Коледа за 33лв . Дали ще бъде приятна изненада за гостенчетата да дойде по някое време Дядо Коледа? Или фокусник е по-добре?

Хубаво е Дядо Коледа за 33лв., но сигурна ли си че като дойде ще е това което е на снимката в офертата? 99% от снимките по тези оферти са чужди(Google) Laughing, а като дойде е като Дядовците в мола - щъркел с гумени ботуши  Joy Помисли си пак. Според мен по-добре е фокусник. Ако ще си вземеш Дядо, поискай снимка или потърси друг.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте,
знам че мястото не е тук, но ако може някой да помогне - какви са цените на Дядо Коледа за градинско тържество?

# 78
  • Мнения: 8
Според мен Дядо Коледа не е подходящ за рожден ден, защото ще трябва да подари подаръци на всички деца. Аз съм викала в къщи и се оказа че не даде на другите деца това, което са писали и стана страшно. Той обеща че пак ще иде точно на коледа. Относно цената на нас ни взеха доста повече от 33 лева, но стоя повече от половин час и ги забавлява Тази цена е за поднасяне на подарък доколкото разбирам. Варианта с фокусник ми допада повече. Но се разберете за времетраене.
             Програма в детската градина може да струва от    до - в зависимост за колко време, колко групи, индивидуални и групови снимки, фирма или не, и т.н.

# 79
  • Мнения: 472
Да споделя вече лични впечатления от "Бабината къща"
Мнооого доволни останахме!Беше супер забавно и за големи и за малки,супер анимация,масите бяха доволно натрупани,алкохол си внесохме ние(нещо,което едва ли на друго място разрешават),така че,всички пихме уиски и накрая за 17 човека платихме под 200 лева всичко!
Снимките са страхотни,видеото смешно и забавно,тортата от Галя(Галата)..нямам забележки,просто и да искам няма за какво да се хвана..
Определено,ако предпочитате рожден ден ,на който децата да си играят в къта,а родителите да си дърдорят на масата,това място не е за вас,понеже през цялото време вниманието ви ще бъде ангажирано към децата ви,които няма къде да видите в такава светлина:на актьори,певици,състезатели,да чуете остроумните им отговори по някои въпроси и т.н.,трябва да се усети..
Един различен рожден ден,изпълнен с много смях,забавни игри танци..върнах се в детството си:)
Горещо препоръчвам..
Мястото като интериор не е върха на сладоледа наистина,но почне ли анимацията,забравяш къде си..

# 80
# 81
  • Мнения: 0
Здравейте маминки!
 
Сега  в събота на 10 декември дъщеря ми Мая навърши 3 години. След известно проучване къде да отпразнуваме рождения й ден се спрях на сладкарница Анжелика (вече Вок Кидс) в Чайка. И явно не само аз бях избрала това място.... Имаше още 2 рожденни дни горе долу по същото време! Simple Smile И как да няма? Детския кът е най-евтиния в цяла Варна - 2 лв. на час, а за партито ни подариха третия час  като бонус. Като смея да кажа, цената не е за сметка на качеството. Детският кът е много приятен, чистичък, цветен, с много играчки. Мая беше на седмото небе. Избрахме си торта от Неделя- работят с още няколко фирми. Беше много красива! Храната беше доста добре. Предлагат различни неща- детски хапки за малките, тостове на левче, има кетъринг и за родителите. Масата беше претрупана. Истински празник!!!
Ние бяхме в залата за непушачи, но държа да отбележа (като човек, който за съжаление не може да се откаже от цигарите току така), че има и зала за пушачи, където от време на време  се отбивах, докато децата са омаяни от аниматорите и не забелязват липсата Simple Smile))
Всички останахме много доволни! За около 200лв. 18 души изкарахме чудесен рожден ден и то без да се занимавам с абсолютно никакви организации. Мая иска другата година пак да сме там на рождения и ден , но ще видим.... нали ги знаете днес едно утре друго. Ако зависи от мен- ще повторим Simple Smile
Хайде спирам, че задачките ме чакат Simple Smile Поздрави на всички!

# 82
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Имам дъщеря,която скоро има рожден ден и немога да реша в кой детски кът във Варна да отпразнуваме празника.
Какви са ви впечатленията от  Ресторант - Градина "Панамера"  и Детски Клуб Shrek ?

Ще ви бъда много благодарна да споделите!

# 83
  • Мнения: 403
Може  да съм улучила неподходящ момент, но когато отидох в детския кът на Шрек, нямаше нито едно хлапе /т.е. персоналът беше свободен/, а масичката, на която са си играли децата беше буквално омазана и мръсна. Не съм от майките , които търсят нови заведения, напротив....но да не е чисто...само мога да предположа играчките колко ще са чисти  Sad . Вървете сами да огледате, може вече да не е така, но аз с този спомен не бих си завела детето

# 84
  • Мнения: 44
Може  да съм улучила неподходящ момент, но когато отидох в детския кът на Шрек, нямаше нито едно хлапе /т.е. персоналът беше свободен/, а масичката, на която са си играли децата беше буквално омазана и мръсна. Не съм от майките , които търсят нови заведения, напротив....но да не е чисто...само мога да предположа играчките колко ще са чисти  Sad . Вървете сами да огледате, може вече да не е така, но аз с този спомен не бих си завела детето

Като заговорихме за това, само на мен ли ми се струва, че детските кътове са доста мръсни, особено играчките?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 777
Не, не си само ти, и на мен така ми се струва. Особено ако съдя по черните чорапи, с които взимам дъщеря си след игра в детски кът - въобще не пера, направо ги изхвърлям.

# 86
  • Мнения: 44
     Моята дъщеря е още малка и сме ходили само в 2 заведения, но определено ми направи впечатление.
     Първият път тя беше на около 8 месеца и бяхме в Пикадили парк. Въпреки, че още не ходеше, а само пълзеше, реших да влезем в детския кът. Килимът беше толкова мръсен, че само можех да предполагам какъв е исинския му цвят. Играчките буквално имаха пласт черна мръсотия. Със сигурност едва ли някога е чистено както трябва. Не казвам, че всичко трябва да е стерилно, ама чак пък толкова... Ако зависеше от мен щях да карам аниматорките или друг от персонала всяка вечер да измива/избърсва играчките, да бърше прах, прахосмуче и мие с четка килима.
     Наблюдавам Вок кидс от отварянето. Първоначално всичко светеше, защото беше ново. Всяка изминала седмица е все по-мръсно. Причината според мен е същата - не се чисти!
     Като цяло български народ сме известни с нечистоплътността си...

# 87
  • Варна
  • Мнения: 77
по темата за чистотата - в Пикадили Парк, респективно модера не е както е писала горната съфорумка. Аз почти всеки ден съм там, на близо ми е и мога да кажа, че момичетата от къта чистят 2 пъти на ден с прахосмукачка мокета, а играчките веднъж дневно ги бършат с мокра гъба с дезинфектант.... децата там влизат без обувки - не знам как просто го видяхте мръсно там.....

# 88
  • варна
  • Мнения: 1 830
Къзе се намира Бабината къща  newsm78

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Къзе се намира Бабината къща  newsm78
В Трошево, под Пфое Мол.

Общи условия

Активация на акаунт