Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 93-тa тема

  • 168 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 158
Бисквити с фъстъчено масло и бадеми по Ивейн - невероятни  Peace Ив, мерси за рецептата!

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 21:05 от vanillla

# 706
# 707
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 530
Картофени кюфтета,но не по канон.Има кашкавал,сирИньи,семки,гъбки и подправки.Само месо не им сложих

# 708
  • Мнения: 22 867
иланг-иланг, ммм, много вкусно звучат и изглеждат! Heart Eyes И кЪт са с толкоз екстри, кво ти пречеше и малко месце да им сложиш! Grinning  bouquet
vanillla, красота!  bouquet
ditsan, ще ме умориш...."някоя и друга торта"....., все едно си ги забъркала ей тъй, между другото, като сандвичите. Страхотни са, златни ръце имаш!  bouquet  chef
maqaami, и при тебе много вкусно! Heart Eyes  bouquet И, като ти видях красивите бисквитки, да си покажа и моите мацаници от днес, най-после успях да си преборя тазгодишния мързел, яко ме е налегнал. Миналата година бяха къщички, меденки, сладки, тая почти нищо. Embarassed Embarassed Embarassed Ще опитам тия дни да се понапъна, като не го направих, когато му беше времето. Peace

Един куп Дядо Коледа, дано си вземат и торбите Grinning


И, разбира се, любимата ми тия дни чеснова питка. Embarassed



# 709
  • DE
  • Мнения: 971
Labrex, много са красиви елхичките, не мърмори Hug

Опекох и аз доста бисквитки, но ще ги нося утре на една детска банда да ги украсяват.

От мен
Дробчета с бира



Мариновани пиперки

# 710
  • Мнения: X
Еси,честит рожден ден на твоята малка красавица,тортата както винаги е страхотна!  bouquet
Лабрекс,не се ядосвай,аз и толкова не направих тази година,ти бая си се отсрамила,елхичките много ми харесаха,а и пърленката ти е супер! Hug

# 711
  • Мнения: 1 313
Момичета, много благодаря за хубавите пожелания! Бъдете здрави и весели празници ви пожелавам!
 Hug

# 712
  • Мнения: 6 472
Esy, да ти е жива и здрава прекрасната щерка! Тортата е фантастична!

От мен последните бисквити за тази година и повече не искам да чувам за такова нещо!

Джинджифилови бисквити



# 713
  • Мнения: 1 438
Esy,Да сте живи и здрави!Усмивки и радостно детство пожелавам на дъщеря ти от сърце!  bouquet

Дитсан красиви торти си показала!



Лулу- и тук-много красиво и снежно!ПРелест!

Моя Английски Коледен Кейк все още неукрасен, от 2 нощи се занимавам със сладките на дъщеря ми...




някои от бисквитките....



# 714
  • Варна
  • Мнения: 202
Бианка чудесен е кейка ти и бисквитките
Дитсан прекрасни торти
Лабрех цветни и красиви са елхичките а Дядо Коледитеее да донесът много щастие и късмет
и си чупвам от питката с дробче на Мат
Лулу чудни бисквитки и на Ванилия
Благодаря на Пепика  newsm51 за прекрасната,вкусна и красива тема за цялата година.
Благодаря  и на всички  newsm51 които с прекрасните си творения я изпълнихте с много идеи  и съвети прекрасно поднесени за да е вкусно и уютно в домовете ни.
Желая на всички весела Коледа,да се сбъднат всичките ви мечти и желания.
С радост и щастие да посрещнете Новата година и дано тя ви донесе много късмет и топлинка в душите!
За днес салатка,спаначена супичка,кюфтенца и баница със спанак
и се потапям в прекрасното удоволствие за подредба на подаръците и срещи с роднини и приятели









 

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 14:16 от megansg

# 715
  • Мнения: 144

И, разбира се, любимата ми тия дни чеснова питка. Embarassed




[/quote]





Може ли рецептата за тази така вкусно изглеждаща питка, а вярвам и доста ароматна! Simple Smile

# 716
  • Мнения: 22 867
Може ли рецептата за тази така вкусно изглеждаща питка, а вярвам и доста ароматна! Simple Smile

maqaami, ето рецептата: ЧЕСНОВА ПИТКА    bouquet

еликсир, редиш думи като еликсирче, така хубаво успокояваш, благодаря ти, мила! Peace   bouquet Наистина някъде ми зачезна ентуЗиазмът тая година, ама, успокоявам се, че като не за Коледа, пък и Новата Година ще посрещаме, та може да се оправя дотогава! Grinning

esy , със закъснение, да ти жива и здрава красавицата, много да те радва, а тортата е прекрасна!   bouquet   chef

лулу!, страхотни са джинджифиловите човечета!   bouquet  chef

BiankaD, и при тебе много красота!  bouquet

А  megansg   не е за гледане, както съм умряла от студ и глад, току що влизам и направо на компа! Heart Eyes   bouquet

# 717
  • гр.София
  • Мнения: 2 762
Може ли рецептата за тази така вкусно изглеждаща питка, а вярвам и доста ароматна! Simple Smile

maqaami, ето рецептата: ЧЕСНОВА ПИТКА    bouquet


Лабрекс снощи я правих тази чеснова питка е няма такава вкуснотия  Crazy вълшебно-меко и ароматно хлебче  Laughing
Мерси за хубавата рецепта, днес пак ще го правя, че снощи свърши за норматив  Mr. Green

# 718
# 719
  • Мнения: 22 867
Лабрекс снощи я правих тази чеснова питка е няма такава вкуснотия  Crazy вълшебно-меко и ароматно хлебче  Laughing
Мерси за хубавата рецепта, днес пак ще го правя, че снощи свърши за норматив  Mr. Green

desivalko_, такава е, три пъти я правя тая седмица! Grinning Радвам се, че ти е харесала!  bouquet

Anuck, много мило подаръче, от моите е, бих му се зарадвала много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт