Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 93-тa тема

  • 168 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9
 Здравейте,кулинарни феи! babydust7 Тази тема е най-вкусната! Grinning Когато съм гладна"минавам"от тук. LaughingСамо се чудя как може да изяждате тези вкусотии след това!Не ви ли е жал!СРАМОТА! Laughing  Едни "мързеливи" манджи от мен тази вечер:ПИЛЕШКИ ДРОБЧЕТА И СЪРЧИЦА НА ФУРНА, И ОМЛЕТ С ТИКВИЧКИ И СИРЕНЕ,ПАК НА ФУРНА Simple Smile, Весели празници на всички  и наздраве от мен! cheers

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 19:45 от val80

# 721
  • Мнения: 3
Баница с дърпани кори на сач

# 722
  • MUC
  • Мнения: 572
Тук пак е ужасно вкусно и пълно с невероятни (не)коледни красоти.    bouquet

БианкаД, какво ще му украсяваш на коледния кейк? И така е страхотен  Wink

От мен: ризото с круши, горгонцола и скариди


Фламкухен с праз


Соленки с горгонцола, сладко от смокини и бадеми


Кокосовите макарони на David Lebovitz

# 723
  • Мнения: 148
Привет кулинарни вълшебници.При вас пак ухае страхотно.
Бях се заканила да не правя нищо сладко за коледа но вие ме изкушихте и ето днес какво сътворих.
Шоколадови баклавички/само не записах на кои е рецептата/страхотно вкусни и лесни,и бисквитките Schoko-Nuss-Kugeln  на Нудел.Много лесни и вкусни.


# 724
  • Мнения: 9 144
Станах  #Crazy от такова изобилие на бисквитки, сладки, меденки, щолени.....

Две бързи вечери насред това цялото разнообразие да вмъкна...



# 725
# 726
  • Мнения: 6 472
Последни коледни рецепти и край вече:)
Разни коледни кейкове

# 727
  • Мнения: 146

за закуска един бърз сладкиш с ябълки

# 728
  • Мнения: 234
Домашен портокалов маршмелоу



това от мен за днес - тези дни се занимавам с цедене и кърмене, но да не мислите да мързелувам, снощи съм пекла поредните сладки за празниците- а днес ще стягам торта за неделя , но нямам време да ги качвам  Simple Smile  Embarassed

пак страходни неща сте сготвили- така ме съблазнявате особено с любимите ми тестени  Embarassed

# 729
  • Мнения: 2
Отново е много вкусно и коледно тук  Simple Smile
От мен една тортичка за скъпа приятелка:

# 730
  • София
  • Мнения: 2 436
Тази седмица съм на Коледна вълна. Днес спретнах коледни курабийки по рецепта на Танита. Както и питка, рецептата на която видях в едно списание. Също така мусака, пилешки бутчета с чесън, ориз със спанак на фурна и сладкишът с вафли.


и накрая невероятния сладкиш с вафли


Оказа се много, много вкусен!
Момичета, не успях да намеря рецептата за сладкиша с
 вафли  newsm78

Голямо слюнкоотделяне имам докато разглеждам всички тези вкуснотийки  Heart Eyes

# 731
  • Варна
  • Мнения: 246
сладкишът с вафли и у нас е на почит, давам рецептата и моля за извинение но не съм записала на кого е.

1 коф кисело мляко
1 ч.ч. захар
1 чл сода
1/2 чч олио
2 чч брашно
4 бр шоколадови вафли
2 сл масло

в купа се рзбърква млякото със содата, добавя се захарта и се бърка хубаво. Слаг се олиото и пак се бърка и накрая постепенно се прибавя брашното като се бърка през цялото време. После се добавят двете вафли настъргани на ренде. Пече се и като е готово се намазва с маслото и се поръсва с другите две вафли също настъргни на ренде.

# 732
  • Мнения: 132
Ние се трудихме върху бисквитки за дядо Коледа, с бял шоколад, боровинки и портокал! Simple Smile))



Весела и усмихната Коледа на всички ви!   bouquet

# 733
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в  НОВАТА ТЕМА

# 734
  • Мнения: 13
От 3 дена точа лиги пред рецептите на labrex и се чудя кое първо да направя. Ето каква тортичка забърках, рецептата за блата е от тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.150, а кремът е импровизе. Доста сладък стана, но мойте прасенца няма да го върнат:


Гуинет, интересна рецепта, а кексът изглежда  по-плътен, точно както го обичам. Ще го пробвам  Peace.

Сподели кремчето, не съм добра кулинарка, нищо не ми хрумва, а това изглежда невероятно!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт