Захващам се с Дюканско дело и талия ще меря смело - 258

  • 43 282
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 45
Cveti_Ivanova - вярно е че по вкус и цвет тавариш нет, ама за триците не си права. Има толкова много и все хубави рецепти за приготвянето им, трябва само да се поразровиш. Ако си обърнала внимание на ника ми - нъл съм баба, не знам как да те препратя към тези рецепти,  ама ако напишеш на Чичко Гугъл - рецепти трици Дюкан, сигурно ще ти излязат страшно много варианти. И да питам за какъв крем карамел става въпрос - нали Дюкански Embarassed Бубка, много, много , ама наистина много ти се радвам и утре те чакам в Дивака Hug

# 676
  • Мнения: 4
Да крем карамел с обезмаслено мляко, яйца и подсладител А за триците цял ден се ровя за рецепти и нямам представа колко съм си принтирала ама са доста и утре ще ги почвам Peace

# 677
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Свърши и тази седмица, поне за повечето... Сега два дни ще се отдам на ... домашни задачки  ooooh!
               tqna,  Hug
               bub.ka, честита месечинка   bouquet
               polikz, страхотни ама... за мен няма  Cry
               Флучия, а за мен?
               Ivllin,   bigdance2
               Вещи, интервюто наистина може да даде много храна за размисъл  Peace
               Сребърна паричка, много е индивидуално това с мерките... Разни хора, разни структури, важното е човек да се чувства добре в кожата си и да е здрав  Peace А бе... не са ти чак толкова големи количествата ако питаш мен.
               Cveti_Ivanova, и това е също толкова индивидуално - някои по време на МЦ качват, други задържат, а на трети изобщо не им се отразява... Но пък май на всички се отразява на апетита  hahaha Е, тези времена с гладуването можеш да ги забравиш, при Дюкан `хЪнЪта пра`Й борбЪта, по-скоро протеините  Peace Я сус, как така ще имаш ядове с триците, че те са най-вкуснат част от режима. Кажи как си ги пробвала до сега, може пък да намерим твоят начин да ги хапваш.
               GalaEluard, че ретрото горчица ли е?
               bigbaba4, тъй, тъй, само мен не чакаш...  Stuck Out Tongue
               Не че остана някой неразбрал, ама аз за последно да рекна:
Софийска среща утре от 13 часа в Дивака на Гладстон
               И въпреки че за мен както обикновено няма крехки режимни чисти петъчни "протеинчета", аз пак ще ви предложа, както и по някоя козинка за гушкане  Wink

    

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 894
Тази вечер поднесоха тази информация-Диетичното кисело мляко, в чийто състав от земеделското министерство и Агенцията по храните откриха нарушения, но отказаха да съобщят марката му, се оказа на мандарата от село Дълбок извор "Бор-Чвор.Не знам какво да мисля,всеки ден хапвам по 2 млека 0,1%,кой знае какво ядем.
По този повод малко разведряване-обядваме с мъжа ми и се прибира малкия син,връща се от изпит.Мъжът ми казва -сине виж, майка ти хапва шунка и Екскуиза,а аз кисело зеле и кремвирши Joy Joy Joy
На всички спокойна нощ!

# 679
  • Мнения: 10
момичета тази картинка специално за нас новите  Laughing
 

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 16:08 от emi_5rova

# 680
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Ехо, девойки...кафенцето ли чакате, че е такова мъртвило? Ето го и него.

                   

               Усмихнат зимен и режимен ден  Hug

# 681
  • Мнения: 79
Здравейте момичета smile3525 !Върнах се от дежурство и сядам да ви поздравя! Вие да не си помислихте ,че съм ви напуснала ? А , скоро няма да се отървете от мен ! С такава нагласа съм . Вие ми давате подкрепа и стимул , за което МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ newsm20!
 skarlet71 със сигурност ще започна да ям триците сутрин.
зла вещица almeg се чете на кирилица алмег(макар, че не е толкова важно,защото пак се разбира ,че се отнася за мен).Ще се вслушам в съвета ти !
bub.ka радвам се на твоите постижения .
Ivllin благородно ти завиждам.5 месеца са много време , но си постигнала чудеса.
tqna объркала си паричка с мен.Но благодаря за съвета.
Cveti Ivanova по лесно е когато някои те подкрепя. Аз открих тази подкрепа тук. Всички тези момичета ,техните постижения и съвети ме амбицират . Успех с триците.
Лек ден на всички и добра среща на живущите в София!

# 682
  • София
  • Мнения: 595
         Мила Деситка,
          Честит
Р адост ти желая-безкрайна
О бич голяма в теб да гори
Ж ивотът ти да бъде прекрасен,а
Д нешният ден -изпълнен с
Е моции,
Н адежда,Любов и Мечти

Д а си жива , здрава,щастлива
Е динствена и красива-като никоя друга
Н еповторима и много обичана майка,дъщеря и съпруга!

          Честита годишнина   Hug newsm59 Hug

Bub.ka
, много, ама МНОГО ти благодаря  Hug. Съжалявам, че го виждам с такова голямо закъснение, много ме трогна.

Благодаря на момичетата за страхотната ни днешна среща! Беше прекрасно, както винаги!  Heart Eyes

# 683
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Вай, вай, вай... цели два поста за цял ден... Къде изчезнаха всички!? Ама щом вие мързелувате, ще мързелувам и аз..., само по някое кожухче за гушкане ще предложа.

     

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 684
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Да ви заредя с доза кофеин, че да попишете повечко днес  Wink

                   

                    Усмихнат зимен и режимен ден  Hug

# 685
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Май аз писателствам най-много  Grinning

Вчера бях основно на млечни. Знам че не е хубаво , но много ме боля главата и  нищо не ми се ядеше . Само на вечеря хапнах малко пилешко със салата от домати, през останалата част от деня айрян и извара. Сутринта кисело мляко с малко подсладител ,но без триците.

Днес ми е последен ПЗ ден , от утре ще почвам пак само протеини.
До тук
закуската - чаша топла вода,  кисело мляко с трици и после едно кафе, станах късно и закусвах късно
Обяд - пилешки пържоли на тиган + салата домати и краставици, всичко без сол и подправси, само с малко лук, айрян около 400 гр.

Вечерята може би ще е омлет с извара, днес не съм яла яйца.

Засега не ми се яде сладко, затова избягвам да си правя десерти все още.

Това което забелязвам е, че почвам да се нахранвам с по-малко количество храна и със зор си изяждам порциите, а допреди два дни само ровех в хладилника, защото непрекъснато усещах желание да си похапна нещо.







# 686
  • Мнения: 79
Привет и от мен Heart Eyes! Аз пък днес съм първи ден на ПЗ Grinning.Сребърна паричка, ти на колко дни сменяш периода на  протеини с ПЗ ? Просто от чисто любопитство питам .
Аз пък от самото начало се усетих ,че приемам много по малко храна ,отколкото от преди ?!?Но какво се чудя ,като аз се наливам с тая вода ,та чак ми дотяга.Разбълбука ми се стомаха и като се наточа за голямото ядене , изям около половината порция !
Тази сутрин обаче закусих кисело мляко с малко месо, което ми беше останало от вечерта . Бях на гости в мама и се наложи триците да ги оставя за обяда .Но утре ще ги хапна на закуска.
Та обяда беше палачинка от трици , яйце ,печена чушка за салатка и една кисела краставица.Направо се беше гала обяд!За вечеря се правя пилешка супа със зеленчуци.Ще хапна и салатка от любимото ми кисело зеле.
Вода до тук съм изпила 1,5литра . Приготвих си половин литър чай.

# 687
  • Мнения: 4
Да се запиша и аз днес! Сутринта 81,700кг. За пети ден от началото/84/  Супер newsm10 newsm44
Но триците уви само като си помисля за тях ми става лошо newsm45 Пекох ги на хляб, киснах ги всякак  е немога да ги преглътна и това е Толкова съм ядосана на себе си  #Cussing out че нямам думи. Чудя се ако пия вечер по една чаша чайче от Майчин лист дали немога да си ги спестя? newsm78 Направо като хапна от тях се  Shocked и бегом към  WC- то. Сташна работа. Crazy Ще почна да пия и по една чаша топла вода сутрин да пробвам. А крем карамелът ми уви нищо не стана не му дозирах захарина и грам сладост нямаше и така неможах да си хапна сладко, но вече МЦ и вълчият глад покрай него отшумяват Joy. Иначе се храня добре. Сутрин до обяд пия кафе с мляко и вода /това винаги съм го правила/ на обяд хапна яйца или пиле превечер също, неусещам глад е разбира се нещо ми се прияжда чат пат покрай децата, които непрекъснато носят в ръцете си някакви боклуци но когато вече се усетя че ще се проваля сядам да чета форума и всичко отминава и вече не ми прави впечатление / дори и мрънкането на съпругът ми че и така съм си била хубава, закакво ми е диета  и т.н.. Благодаря ви от сърце че ви има! Hug Браво на всички с постигнатите резултати! Дано и аз успея да се преборя с тези 20- тина килограма Praynig знам че трябва търпение  и все се чудя дали до лятото ще ги постигна newsm78 силно се надявам
Засега Ви пожелавам приятна неделна вечер и утре пак минуси

# 688
  • Мнения: 75
Здравейте момичета  bouquet
Чета Ви много от отдавна,но чак сега мисля да започна и аз с вас да се вталявам.
Имам едно питане относно чая-пия 17 билки за отслабване

1.Пчелник-стръкове
2.Колмунида-стръкове
3.Мента-стръкове
4.Агримония-стръкове
5.Жълт кантарион
6.Мащерка-стрък
7.Синя жлъчка-стрък
8.Върбинка-стръкове
9.Маточина-стръкове
10.Слез
11.Коприва-листа
12.Коприва-корени
13.Хмел-шишарки
14.Глок-цвят
15.Резене-плод
16.Анасон-плод
17.Ленено семе
Та въпроса ми е,дали мога да ги пия по време на диетата?

# 689
  • Мнения: 207
Здравейте прекрасни  Hug

Днес правя точно 3 години откакто направих първата и надявам се  Laughing последната диета в живота си.
Режима на Дюкан ми помогна не само да отслабна.Научи ме да се храня и спортувам, да обръщам внимание с какво се храня и с какво храня семейството си.Научих се да познавам собственото си тяло и нуждите му.Доволна съм.Не се вторачвам в килограмите.Вече сама съм си кантар  Grinning въпреки, че навикът да се тегля остана.Килограми свалени 11+3 в трета, задържани 10,11.Трите от трета ги изпуснах и не мога да ги хвана пущините  Mr. Green Нищо те ще са вечния стремеж и повод да не се отпускам  Grinning
Знаете, че хич ме няма по виртуалните почерпки и винаги черпя със снимки.И сега така, пък и обещах преди време.Ами заповядайте http://tqnaus.snimka.bg/daily/az-s-m-si.426831.26117668    Упс  Laughing парола 2012

Благодаря ви и на всички желая успех   bouquet

Еми, аз току що закусих с триците сварени в микровълновата с прясно мляко, канела и лъжичка ленено семе.Обожавам ги и не ми омръзват  Grinning
Люси, за чай няма ограничения.Поне аз не знам, но освен чай си трябва и силна храна  Grinning

Последна редакция: нд, 15 яну 2012, 17:55 от tqna

Общи условия

Активация на акаунт