Как тренирах - 16

  • 41 869
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • UK
  • Мнения: 1 933
Креми, ами седяха си до него и си ги ползваше. Не беше удобно.
Извинявам се за оффтопика, ама да уточня Simple Smile.

# 661
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
 Cry Отвратително, дразнеше ме и мен - аз писах това да изчаквам 3-4 души да се въртим на гладиатора или лежанката и ако има навалица съм пропускала уред Sad Аз правя малки паузи - между сериите - доста кратки и това висене - направо обезсмисля упражнението Sad

Обаче - в залите, в които съм ходила - идваха почти само мъже и по отношение на тези тежести - нямах особена конкуренция - само да докопам лежанката за флайс или каквото ще правя.

Ехххх, приходи ми се в зала - така за атмосферата. Имаше готин дух, нещо приятелско, просто така да ти се усмихне непознат или да видиш пот по нечие тяло и да ти стане готино - къде другаде  Laughing

# 662
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
На мен пък не ми се ходи в зала. Бих отишла само заради тежестите, иначе - не.

Алена, аз заради теб влезнах  Heart Eyes Ето я моята пудовка, още с етикет: http://www.prikachi.com/images.php?images/61/7480061G.jpg
30 и няколко лева струва,сори за такавата снимка, ама не ми се прави друга. Това са ми антидепресантите - такъв е контекста на снимката  Peace

Има за 70 със сменяеми дискове, но максимума им е 7.5кг. аз реших, че за тези пари ще си взема една 8кг. и една 12  Mr. Green

# 663
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Благодаря   bouquet bowuu

Сподели как са ти, като тежест, като ги поползваш  Blush

# 664
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Момичета вие на какъв режим сте?Аз от днес съм решила да изкарам 10 дни само на протеини.Много ми е трудно.Салати почти не мога да ям освен домати.Оперирана съм скоро от жлъчка и всичко останало ми е забранено и дразни.Броколи не мога и те ме дразнят.Останаха ми съвсем малко неща , но ще гледам да се справя с тях.Яйцата също са ми забранени.Имам да свалям още някое килце.Повечето ги махнах, но досега задържах , щото яко си хапвах въглехидрати почти под всякаква форма. Mr. Green

# 665
  • UK
  • Мнения: 1 933
Момичета вие на какъв режим сте?Аз от днес съм решила да изкарам 10 дни само на протеини.Много ми е трудно.Салати почти не мога да ям освен домати.Оперирана съм скоро от жлъчка и всичко останало ми е забранено и дразни.Броколи не мога и те ме дразнят.Останаха ми съвсем малко неща , но ще гледам да се справя с тях.Яйцата също са ми забранени.Имам да свалям още някое килце.Повечето ги махнах, но досега задържах , щото яко си хапвах въглехидрати почти под всякаква форма. Mr. Green

Креми, аз също съм оперирана от жлъчка преди 2 години. Спазвах режима много строго, но се хранех редовно - по 5 пъти на ден, в малки количества - това е много важно. Доматите дразнят доколкото знам, заради ципата и семките. Свалих заради еднотипната храна - пилешко, банани, малко бял хляб, краставици. Ако си оперирана скоро, не знам дали е подходящ момент да правиш протеинови режими, така или иначе сега имаш доста ограничения. Какви протеини смяташ да приемаш - аз се сещам, че само пилешкото е подходящо - ама 10 дни само на пилешко и ще почнеш да кукуригаш  Laughing.

# 666
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Интересно е, че мен доматите не ме дразнят, а краставицата.Сега ям извара, обезмаслено мляко, филета , пилешко и домати.Току що си задуших тиквички и ще  ги направя с няколко лъжици мляко и копър като кьопоолу, само че без чесън.Смятам така да изкарам 10 дни и след това да мина на 2-3 дни на картофи и ориз.

# 667
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Алена, екстра ми е пудовката като кг., вече си я включвам ежедневно в тренировките Simple Smile

# 668
  • UK
  • Мнения: 1 933
Днес се вихрих само с прахосмукачката и препаратите за баня - поизпотих се, че беше топло - брои ли се за тренировка?  Grinning

Да се похваля, че вече съм се докопала и до тежести и си правя едно комплексче, като от другата седмица малко мисля да увелича натоварването. Утре нямам търпение да си направя програмата.

# 669
  • Мнения: 4 678
Днес се вихрих само с прахосмукачката и препаратите за баня - поизпотих се, че беше топло - брои ли се за тренировка?  Grinning

Не  bouquet

# 670
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Ха ха, безмилостен  Mr. Green

# 671
  • UK
  • Мнения: 1 933
Днес се вихрих само с прахосмукачката и препаратите за баня - поизпотих се, че беше топло - брои ли се за тренировка?  Grinning

Не  bouquet

Знаех си  Laughing.

Днес обаче съм отличник - 5км.  бягане, преди това силовия комплекс с дъмбели на ФБ за цяло тяло и отделно от мен 2 серии суингове и осморки с пудовката - зарибихте ме и мен (преди един месец не знаех какво, по дяволите, е пудовка)  Laughing.   

# 672
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Момичета вие на какъв режим сте?Аз от днес съм решила да изкарам 10 дни само на протеини.Много ми е трудно.Салати почти не мога да ям освен домати.Оперирана съм скоро от жлъчка и всичко останало ми е забранено и дразни.Броколи не мога и те ме дразнят.Останаха ми съвсем малко неща , но ще гледам да се справя с тях.Яйцата също са ми забранени.Имам да свалям още някое килце.Повечето ги махнах, но досега задържах , щото яко си хапвах въглехидрати почти под всякаква форма. Mr. Green

Аз ще съм пет седмици на диета Simple Smile Сутрин и вечер суроватъчен протеин, рилешка пържола от филе, салата домати и краставици и белтъци от яйцата. Първата седмица мина, остават още 4 Crazy

# 673
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Т.е. храниш се 2 пъти на ден с това, което изброи и сутрин и вечер ли?  Rolling Eyes newsm78

# 674
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Т.е. храниш се 2 пъти на ден с това, което изброи и сутрин и вечер ли?  Rolling Eyes newsm78

Да, Алена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт