Как тренирах - 16

  • 41 863
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 163
Les Mills Body PUMP challenge - 27 мин. с различни тежести (по 5, по 8 и по 10 паунда на ръка).

# 706
  • Мнения: 74
Аз тренирам с Insanity Workout Program. На 2 ден съм и съм с половин килограм назад..

# 707
  • София
  • Мнения: 6 010
Нали знаеш, че този 1/2 кг е вода  Peace
Не се вторачвай в кантара, защото ще спреш да сваляш така бързо и ще се демотивираш. Постоянство се иска  Peace

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Днес ходих до Декатлон, ако някой се интересува - имаше пудовки, една видях - 8кг., монолитна , с винилово покритие - 40 лв  Peace

# 709
  • Мнения: 632
Аз днес тренирах за гърди и гръб + кардио. Упражненията, които правих: 1. пулдаун с широк хват; 2. гребане с дъмбел; 3. хиперекстензия; 4. лег с дъмбели под наклон; 5. флайс на пек-дек машина; 6. пулоувър с дъмбел. Кардиото ми беше 30 минути пътека.

# 710
  • Мнения: 74
Нали знаеш, че този 1/2 кг е вода  Peace
Не се вторачвай в кантара, защото ще спреш да сваляш така бързо и ще се демотивираш. Постоянство се иска  Peace
   Виж ти, каква изненада... Wink

# 711
  • Мнения: 8 163
За днес клубна силова, наречена "Шок". Работихме предимно с пудовки и гребни машини.

# 712
  • Мнения: 632
Днес работих за рамене, ръце и корем. Правих преси с дъмбели от седеж, разтваряне на дъмбели встрани, разгъване за трицепс на скрипец, сгъване с дъмбели, коречни преси на лежанка за горните мускули на корема и повдигане на краката от висилка за долните. Загрях с 15 минути кростренажор и приключих с кардио - 30 минути велоергометър.

# 713
  • Мнения: 1 434
Записвам се в темата , от  1 месец тренирам 3 пъти  седмично  с личен треньор , дано има ефект ..
Спазвам си хранителния  режим..

 15 min кардио , силова тренировка за  горна  част на тялото , коремни преси , клякания, 25 мин кардио .

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 22:56 от Bluevelvet

# 714
  • Мнения: 8 163
Les Mills PUMP and Burn

***

Велвет, треньорът ти е изготвил програма или стои до теб по време на тренировка?

# 715
  • Мнения: 1 434
Les Mills PUMP and Burn

***

Велвет, треньорът ти е изготвил програма или стои до теб по време на тренировка?

Стои  , изброява  по колко  ги правя , казва ми кое как  да направя за да е правилно ,може  би   първите  3  седмици  бях най-охкащата в залата , толкова ми беше трудно .
Силовата тренировка   е кръгова  от 5-6 уреда , ръцете  отдавна не са ми изглеждали  толкова стегнати.
Изисква да  пия постоянно вода , правя  го насила  разбира се  ...

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 10:32 от Bluevelvet

# 716
  • Мнения: 632
Вчера тренирах за крака: 1. клек с щанга без тежести; 2. задна екстензия на крака върху лежанка; 3. напади с дъмбели; 4. римска мъртва тяга; 5. бедрено сгъване. Загрях с 10 минути крос тренажор и завърших с 20 минути степер.

# 717
  • Мнения: 1 434
Днес тренировката ми беше  много изморителна ...
20 минути кростренажор
4 серии  клякания
4 серии - 25   напади
5 серии  -пак по 25   два степера един върху  друг като   единия  е   клатушкащ и  трябва да спазвам и    равновесие  тук бях с гири .Става нещо , като  висока катерушка  Mr. Green
3 серии  разтворени настрани  крака и клякания  до долу /много ми  беше  трудно  Rolling Eyes/
Силова за крака  по 3  серии
Коремни  преси  два вида  по 4 серии  - за горна и долна  част на корема
Накрая за  "десерт"  20  минути   кардио  пътека  под  наклон !
Чувствам се прекрасно  Hug  bouquet

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 10:36 от Bluevelvet

# 718
  • Мнения: 8 163
Днес тренирах в клуба, в групата по Whipped - предимно силово с гирички.

# 719
  • Мнения: 1 434
В тази  тема май  не пишете много Sunglasses

Днес тренирах 
20 мин кростренажор
Силова тренировка  за  горна част на тялото - кръгова
Коремни преси 
25 мин пътека

Общи условия

Активация на акаунт