Сборни групи

  • 2 514
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Нико, поне в софийските сборни групи има в седмицата между Коледа и Нова година и седмицата след Нова година.

# 16
  • Мнения: 513
Сборните групи не го притесняват, но си иска неговите госпожи.

И моят син е така. Когато някоя от госпожите му е в отпуск и има заместник, сутрин плаче, не иска да слуша другите госпожи, да ляга следобед и други подобни. Иначе децата от другите групи не му пречат.

# 17
  • Мнения: 15 379
Случка от днес - госпожата му, която е трябвало да е втора смяна е в болничен.
Не е спал следобяд, мрънкотил е през цялото време. Оплакаха се от него, когато го взех.
А хем заместничката много я обича.

# 18
  • видин
  • Мнения: 358
Вие сте добре - поне сборните групи са в същите детски градини. Нашата сборна група е в друга детска градина. Явно за икономия на отоплението. Ама повечето родители са на работа. Какво да си правиме децата през това време? Това със сборните груби си е чиста проба изнудване на родителите. Оправдават се ,че повечето деца нямало да идват. Обаче никога не пробват, да видиме колко точно деца няма да дойдат.

# 19
  • Мнения: 15 379
Оправдават се ,че повечето деца нямало да идват.

Другата причина е, че част от учителките излизат в платен отпуск.

# 20
  • Мнения: 808
Оправдават се ,че повечето деца нямало да идват. Обаче никога не пробват, да видиме колко точно деца няма да дойдат.

При нас правят списък доста по-отрано (всъщност вече е готов) кое дете ще идва и кое няма. Така си правят сметката. Моят син ще е ваканция от 26.12 до 06.01, защото тогава ще има само две сборни групи в градината и няма да го пускам. 

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 824
Оправдават се ,че повечето деца нямало да идват. Обаче никога не пробват, да видиме колко точно деца няма да дойдат.

При нас правят списък доста по-отрано (всъщност вече е готов) кое дете ще идва и кое няма. Така си правят сметката. Моят син ще е ваканция от 26.12 до 06.01, защото тогава ще има само две сборни групи в градината и няма да го пускам. 
И при нас списъка е отдавна готов.Само едно дете от групата ще е в сборна група.

# 22
  • Мнения: 2 231
Чак да обича не  Crazy, обаче поне няма нищо против. Ходи редовно в сборни групи, т.е. вече 3 години по празниците и 3 лета в дежурните градини. Не виждам да й се е отразило по някакъв негативен начин, нито пък е мрънкала. Ходи с удоволствие във всякакви групи и градини Wink

# 23
  • Мнения: 126
Да, и при нас са сборни групи в дните между Коледа и Нова година. Няма да я пускам защото имам възможност да си останем в къщи всички.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 133
не, не обича, ходи понякога, но лятото, за коледните никога не съм го оставяла.

# 25
  • Мнения: 21 282
Аз се двуомя,но най-вероятно е да не я пускам Thinking

# 26
  • Мнения: 2 803
Лятото й писна от предългата ваканция и поиска на детска. Казах, че са сборни - няма проблем.Ходи си един месец.
Сега се опъва всяка божа сутрин за нейната група и с нейните госпожи. Ще си ходи и по празниците на сборни. С рев, без рев - както дойде.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Лятото се съдра да реве в сборната група /единия ден и беше подпухнало лицето/въпреки,че г-жите бяха много по-добри и мили от едната нейна г-жа.Правиха и прически,гушкаха я,но не можа да се адаптира да е с непознати деца,имаше само едно-две деца от групата и.Наложи се да я водя с мен на работа ooooh!Да не говорим,че едно голямо момиче я беше бутнало в тоалетната и имаше огромна цицина на главата от удар в клекалото.
Сега е болна и без това,но няма да я пусна до 6.01.Радвам се,че ще имам тази възможност,въпреки че сега плаче да ходи на дг  и и е скучно вкъщи в това време.

# 28
  • Мнения: 21 486
  При нас няма проблем - познава и госпожите, и децата, те ходят заедно на занимания.

# 29
  • Мнения: 873
май зависи от възрастта на детето! моето дете е голяма "консервичка" и не обича промените, та първоначално плачкаше на сборна група или смяна на госпожата. обаче това лято, през юли и малко от септември беше на сборна група с доста от нейните приятелчета. позитивното е,че гледаше от по-големите и се учеше от тях, стана по-самостоятелна и уверена в себе си, консерватизмът и се поразчупи. негативното е,че научи от по-големите едни номерца и думички,които..... Twisted Evil
сега между празниците няма да я пускам, понеже много болести има и ме е страх,заради бебето. иначе тя обожава детската градина Peace

Общи условия

Активация на акаунт