Възглавница за бебета.... За или Против?

  • 23 642
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Около годинката сложих сина ми да спи на възглавничка.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Чак на 2г предложих възглавничка.По предназначение започна да я ползва към 4г.

# 17
  • Мнения: 1 050
От първия си ден в къщи спи на възглавничка.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
След една годинка е ок.
преди това чисто анатомично няма никаква нужда и даже пречи.

# 19
  • UK
  • Мнения: 2 838
Ние спим без възглавница. Мисля че поне до година-две да не слагам.
Аз съм спала на възглавница от както съм се родила.  Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Синът ми ги сложих на съвсем тънка възглавничка чак след годинката.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 149
Против. Когато би могла да се ползва по предназначение, бебето вече няма да е бебе, а детенце (нали въпроса е за бебетата)! В моя случай - докато спи, синът ми се върти като часовникова стрелка, и повечето време спи по корем, така че възглавница би била напълно излишна. Най-малкото няма да я уцели  hahaha или ще си сложи крачетата на нея

# 22
  • Мнения: 1 262
И аз мисля да взема възглавница против задушаване, но въпреки че е за след 3-ти месец, мисля да я ползвам чак към годинка. То сега на бебока врата му е много къс и не мисля, че има нужда от възглавница, а пък към годинка се чудя дали има смисъл да е против задушаване.  newsm78

# 23
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Няма. Peace

# 24
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Беше на 3 г. като му дадох възглавница. В момента заспива на нея, но после не се задържа дълго под главата му. Спи си екстра и без възглавница.

# 25
  • Мнения: 19
Моето детенце е на 1 г. и 8 месеца и е без възглавница.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 481
Не съм сложила възглавница още. Като гледам как се върти като спи, надали скоро ще се замисля.

# 27
  • Мнения: 158
Сложих му след годинка.купих детската на Дормео, на която и се регулира височината.

# 28
  • Мнения: 115
Moята дъщеричка е на 1 год. и 9 месеца и все още спи без възглавница. Преди няколко месеца беше започнала да ме имитира и да ляга на моята, но когато и предложих нейна, тя взе да си играе с нея. Може би различните деца имат различно време, за започване да спят на възглавница. Аз съм спала на възглавница от бебе. smile3524

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
В началото й бях сложила само калъфката на възглавничката, после и самата нея ,но не я иска. Не спи на нея. Дори като я вземем при нас на спалнята и маха възглавница (ако има) и тогава заспива.  Peace
Според мен след годинката е ок.

Общи условия

Активация на акаунт