Възглавница за бебета.... За или Против?

  • 23 643
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 442
Малкия спи без възглавница.
На големия слагам след като навърши 2 години, но спи ДО възглавницата.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 609
Не слагам възглавница, евентуално ще започна след 1вия й рожден ден. А може и да не сложа.

# 32
  • Мнения: 3 647
Явно си е строго индивидуално. Аз  май ще  купя, защото бебо постоянно се катери в/у моята. Ако пък реши да не я ползва  още  по-добре. 
Благодаря на всички, за споделения опит.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 120
купи спокойно, след година няма проблем, даже някои лекари препоръчват, особенно ако детето спи настрани.
Само гледай да е ниска.

# 34
  • Мнения: 3 932
Не слагаm, но това не и пречи да се катери по наште, когато е на спалнята.

# 35
  • Мнения: 187
до 6-тия месец спеше без бъзглавница,след това на тези бебешките,ама нашата е 1 пръст висока,може да се каже че не е никаква възглавница.а сега е на 3 и искада спи на възглавница,като нашите,което ни е голям проблем,според мен още е рано за такава,как мислите вие  newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 44 120
вземете му просто ниска възглавница в нормален размер.

# 37
  • Мнения: 187
вземете му просто ниска възглавница в нормален размер.

олее,ама за това не се бях сещала  Rolling Eyes мерси  Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Като не бива да се слагат възглавници,защо Бертони и Чико продават такива за 0 плюс месеца?
Вторият месец сложих на бертони,има плавна извивка,а за повивалника взех на Чико.
Добре се чувства детето и по-малко повръща.

# 39
  • Мнения: 808
Аз пък слагам възглавница от самото начало. Първата беше изключително тънка, направо прозираше. Сега спи на анатомична латексова. Не виждам проблем, но това си е мое мнение.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 120
те много неща се продават, далеч не всички са полезни и необходими Wink
за повръщатнето се надига просот целият матрак.

# 41
  • Мнения: 304
Аз може би направих грешка,че послушах личната лекарка на дъщеря ми и и сложих възглавница чак на година и 6 месеца.Сега изобщо не я иска.Съвсем тъничка е,но постоянно я маха и не я иска.Незнам дали ,ако и бях сложила по рано сега щеше да я иска,но ми се струва,че в това е проблема.

# 42
  • София
  • Мнения: 28 578
Защо да е грешка? Нали и за възрастни препоръчват да се спи на максимално тънка възглавница  Simple Smile А за малкия и ортопедът, и педиатърът отсякоха "възглавница - не".

# 43
  • Мнения: 3 647
Ортопед на нас ни препоръча да не ползваме  възглавница до годинката на бебето, понеже гръбнакът им бил прав.  При  възрастните е  S-образен и затова сме имали  нужда  от възглавница.
Аз взех от мемори пяна, висока около пръст и половина. Снощи благодарение на нея, може би, не се въртя  толкова много.

# 44
  • София
  • Мнения: 28 578
А да, за годинката и аз така разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт