Открадната и източена карта на UniCreditBulbanк - какво мога да направя?

  • 23 137
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 609
Супер, много се радвам, че са ти върнали източените пари.

# 211
  • Мнения: 4 892
Ами, чудесно, Мариета! Wink

# 212
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви Hug!

Парите са в картата вече.

# 213
  • София
  • Мнения: 16 208
Честито, със здраве да си ги харчиш.
И друг път не се ядосвай толкова, че нервните клетки не се възстановяват.

# 214
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
Благодаря ви Hug!

Парите са в картата вече.

 Party   bouquet заслужаваш китка по повода Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 215
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И друг път не се ядосвай толкова, че нервните клетки не се възстановяват.

Искрено се надявам да няма друг път.
А на Вас пожелавам да си спомните горното изречение, ако някога ви се случи подобен инцидент...и да съумеете да го изпълните Wink.



Ст. Добри, благодаря за китките Mr. Green!

# 216
  • Мнения: 4 668
Браво ! Много се радвам за теб  Hug Случаят ти е доказателство за това , че човек трябва да отстоява правата си докрай  Peace

# 217
  • София
  • Мнения: 8 036
Радвам се за авторката, че са й възстановили сумата. Честито!
Ние сме в аналогична ситуация, само че с карта на друга банка. Картата е Виза, с чип, българска.
В чужбина сме и преди НГ отидох да тегля на тукашен банкомат. Изписа, че картата е блокирана.
Обадихме се в банката, казаха, че Виза е блокирала картата без да дава причини.
Два дни по-късно видяхме в електронното банкиране, че има разплащания на ПОС устройство в Южна Африка (ние сме в Европа). Оспорихме транзакцията първо през електронното банкиране.
Получихме любезно съобщение, че това ставало на място в офис на банката. Супер, нас ни няма.
Пратихме пълномощник, който да разпише в банката. Чакаме...
Говоря в множествено число, защото сме с две карти (на мен и съпруга ми) към една сметка. Блокираха картата, която беше в мен. Последно я ползвах в България, явно там някъде са я "хакнали", скимирали или каквото са й направили. Ползвам карти от поне 10 години, такова нещо за пръв път ми се случва.

# 218
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен на всички тук.Прочетох цялата тема и искрено се зарадвах,че парите са възстановени.Аз също имам дебитна карта от същата банка,а и не само за това ви пиша просто съм съпричастна със случилото се.Дано повече да няма такива случаи,а от днес вече повече бих си крила пин кода Simple Smile Hug

# 219
  • София
  • Мнения: 2 487
Радвам се, че парите са върнати  Peace.

# 220
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт