второ дете

  • 32 512
  • 681
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
"Усмихни ми се" благодаря за включването. Напълно те разбирам, само че на теб съпругът ти не ти мрънка за второ дете. Чак на моменти се чувствам виновна а мисля че няма защо. Просто така го чувствам.

# 16
  • Мнения: 1 128


Мак, това основание за второ дете като го чуя, лошо ми става. И пет да имаш, застраховка няма. Бог да ги пази, че ние не можем, колкото и да се стараем.

О, не, не това ми е основанието да имам второ дете. Ако имам такова ще е защото го желая, не като гаранция, че ако нещо не дай си Боже се случи с първото да го замести. Явно не съм се изразила добре.
Преди да видя последиците върху тези хора, за които споменах и аз не се бях замисляла за това. Едната жена дори беше решила да сложи край на живота си. Тя каза, че вече няма за какво да живее. И самата тя каза, че ако са имали още едно дете, е щяла да се съвземе много по-лесно.  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да, искам второ дете... ама се мотам по други причини.  Възнамерявам да имам обаче... WhistlingMr. Green

# 18
  • Мнения: 863
Момичета, няма гаранция, че утре няма да мислите другояче. Hug
До 35-тата си година бях твърдо убедена, че не искам и няма да имам второ дете.После, постепенно, не знам как стана, почнах да се заглеждам по момиченца Wink.Родих второто на 38.

# 19
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не съм планирала да имам деца и не мислих, че някога ще имам. Почти не ми се е събуждало някакво майчинско желание предварително. Ако все пак съм била влюбена в някой и съм си мечтаела за далечното бъдеще, съм виждала максимум едно дете. Забременях без изобщо да съм го планирала. Но сега страшно много искам да имам поне още едно дете Laughing . Мисията е малко невъзможна, защото ми се иска поне второто ми дете да расте с баща си, а нещо все повече ми се струва, че едва ли ще се обвържа отново с някой сериозно.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Довечера и Моргана ще се включи ! Wink
Мила, виж как веднага ме позна! Hug Hug Hug
За нищо на света не бих родила второ.....та аз с една съм станала разногледа! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Докато дребната беше много малка разни нетатктични "каки Сийки" започваха да подмятат как трябвало да си намеря някой и да родя второ докато още мога...Щото първото го родих по-късничко...
Та на тези каки им казвах да не ми казват какво да правя, за да не им кажа къде да вървят! Joy Joy Joy

А сега вече съм доволно дълта и се боря с отглеждането на предпубертетната ми девойка!

# 21
  • Мнения: 54 447
МоргHug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 24
Да хепи мама, може би след година две и да ми дойде музата. Но определено трябва да е желано. Колко е разлеката на тваите дечица

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Винаги съм искала поне две деца. И сега си искам. Просто момента не е дошъл. Когато дойде, няма да му мисля. Още едно малко човече ... какво по - хубаво от това?
Майчинството никога не ми е било по вкуса. Но пък си заслужава.
Всичко е просто въпрос на нагласа. Всеки човек изпитва различна нужда. А раждането и отглеждането на дете е въпрос на личен избор. 

# 24
  • Мнения: 863
Да хепи мама, може би след година две и да ми дойде музата. Но определено трябва да е желано. Колко е разлеката на тваите дечица

Предполагам, че питаш мен -18 години разлика. Hug

# 25
  • Мнения: 54 447
Да хепи мама, може би след година две и да ми дойде музата. Но определено трябва да е желано. Колко е разлеката на тваите дечица

Предполагам, че питаш мен -18 години разлика. Hug

Да , да , аз второ нямам ! Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Момичета, няма гаранция, че утре няма да мислите другояче. Hug
До 35-тата си година бях твърдо убедена, че не искам и няма да имам второ дете.После, постепенно, не знам как стана, почнах да се заглеждам по момиченца Wink.Родих второто на 38.
Да ти кажа за мен си е пълна гаранцията за мисленето по въпроса....Скоро ще чукна 43 и хич никакви помисли нямам...а скоро и физиологична възможност няма да има....
Но едно си ми е точно добре....Никога не съм имала помисли за повече от едно дете.....
Но пък се възхищавам на смелите жени, които имат повече от две! Peace Peace Hug

# 27
  • Мнения: 1 931
Сега тук пишем повече родители отглеждащи сами децата си. Тези които са срещнали друг мъж и са се решили и от него да имат дете просто си се решават, но останалите останали сами с дете(съответно и с две) трудно ще се решаваме сами да си имаме по още едно дете.
Но принципно това дали да има още едно дете си е решение на двамата родители или пък както стане. Ако ти не искаш то с мъж ти би трябвало да се разберете и той да уважи твоето мнение.

# 28
  • Мнения: 24
Моргана 43 години е възраст на която е рисковано да ставаш майка. Според мен максимум до 35 г, тава е мое мнение.
Да така е благовеста трябва да се уважава мнението на партньора, но когато и двамата са на различно мнение - става много трудно. Започва говорене , говорене и се стигне да скандала. И това опорочава каквото и да е следващо начало..

# 29
  • Мнения: 54 447
Моргана 43 години е възраст на която е рисковано да ставаш майка. Според мен максимум до 35 г, тава е мое мнение.

Е , хайде сега !  Grinning

Елена Йончева е на 47 и чака дете , въпрос на желание е ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт