Дневникът 66 - Да отслабнем всички заедно!

  • 36 183
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 550
Привет!

Тези дни ми е малко лудница, затова минавам на кратък отчет.

Благодаря ви за думите за дребното Simple Smile Предстои да й направя джуджанска фотосесия, вчера й дойде костюмчето.

Режимна до голяма степен. Спорт - понеделник беше класически (корем, лицеви, тае-бо), вчера бях на купон с мацките от отчетната и играхме хора до засиняване, та го броя спортен. Днес също смятам да поспортувам, че следобяд ще е лудница отново. Данитка, аз спортувам дребата докато спи следобяд (около два часа), изчаквам я да заспи дълбоко и почвам.

Туй е от мен, отивам да си допия кафето, че дребното го чакам да се събуди.

  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 439
И аз да се разпиша в новата 4удесно оформена от Anabella тема.
Хич не съм режимна в последно време и съм числото на темата 66 Simple Smile Ама преди месец бях 69 след свободни дни ....та все е нещо.
Днес се надявам да съм режимна ....довечера ще имам гости но.....абе ще видим....
И аз съм дева ....то много хубава година се задавала за нас любов, работа....при мен ще е второто, защото само то липсва пък и децата пораснаха...
Хубав ден, при нас е все още много мъгливо ама на мен ми е весело  bouquet

# 17
  • в колонките
  • Мнения: 510
                     Здравейте, Hug
     Не писах вчера,щото няма нещо ново за споделяне.Пък и не желая някои да ме иронизират.Ще се опитам да изкарам и днес на нискокалорично хапване,щото наближава уикенда.А пък по празниците нямам абсолютно никакво намерение да спазвам някакъв режим,щото Коледните и Новогодишни такива са най-светлите в нашето семейство.Ако успея да стигна до 60кг.до Коледа ще е добре,ако не мога то след това ще почна пак с малкото калории...и така. Laughing
     soleil, Hug,щом си Дева да ти кажа,че криза в работата ще имате около 21май,успехи в кариерата - 28ноември.Проблем с финансите-до началото на октомври/родените в първото десетдневие/.Лоши месеци - юни и септември.Успехи - октомври.До нач.на октомври - възможност от раздяла с хората си. Naughty.Хайде,стига толкова,може и да не ми вярвате,но ще ми е интересно по-късно да го споделите,ако искате,разбира се. Hug
        На останалите желая хубав ден и приятна вечер.  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!
Вчера дълбоко нережимен ден цял ден се ядосвах с един идиот и вечерта като се събрахме 6 приятелки и дъра-бъра и червено вино и мезета...НГ - 5 безмилостно приближава, че и пак тази компания ще сме заедно на Нова година от тях само аз останах закръглена другите са във форма...
Днес е топло и слънчево при нас става много гадно започнели студ влагата от морето направо ме трови...
sivila ще видя каква част от прогнозите ще се доближат до моята съдба...сега чета Шогун и там всичко е карма...
Режимен ден и късмет  bouquet

# 19
  • в колонките
  • Мнения: 510
          Привет и от мен, Hug
    Сутринта кантара отчете минусче от 300гр,доволна съм.До сега съм на кафе и чай,ще вечерям елда.Дано сваля до 60 кг,остават ми още 2.5кг.За Нова год.ще си ходим до Пловдив за няколко дни и там ще падне голямото хапване. Laughing.При нас беше днес бая топло за сезона - 20гр,харесва ми,че от студеното време огладнявам повече. Mr. Green.
      soleil,аз пък в събота или неделя ще правя едни гръцки сладки,как ще издържа...не ми е ясно.Проблемът ми е тук-в сладките неща,не в тестени и хлебни. Но пък ги правя един път в годината,така,че...ще има да пада глад след това. Mr. Green
         Хубава вечер желая.  bouquet

# 20
  • в колонките
  • Мнения: 510
            Здравейте, Hug
      След снощната елда още 300гр.са в миналото. Laughing.Остават 2.2кг. да изчезнат /ако щат  Grinning/. Продължавам и тази вечер на същото.
          На всички желая приятна и отслабваща вечер.  bouquet

# 21
  • Мнения: 472
Здравейте Simple Smile

Отчет в сряда - режимна + фитнес
четвъртък - НЕ режимна,но аз съм си виновна
петък - режимна + фитнес ,но кантара сутринта не беше благосклонен,да видим утре как ще е,защото чак днес посетих 00.Събота и неделя планира да съм режимна и така ще е ,но няма да имам време за спорт или поне така се очертава.
Хубава вечер ви  желая   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 050
анабела, малката е голям сладур  Heart Eyes
аз тия дни пазарувам подаръци-скромно и малко, но все пак да има за всекиго по нещо.
Сега отивам на урок по химия и после пак на пазар да търся за свекито блузка за РДто й  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, не съм режимна, но влизам да ви помоля за стиснати палци и подкрепа, че вече много ми се насъбира вече Tired
Ние дойдохме на Видин, да се видим с нашите, а днес се обади на мъжа ми майка му, че баща му е с посинял крак и в крайна сметка се обадихме на един приятел да го закара в спешен кабинет- след разкарване в няколко болници, ще го оставят в една заради тромб- той е доста възраствн човека, има операция, сложиха му и катетър, ама това сега е върха на сладоледа на фона и на другото напрежение Tired, моля ви стиснете по едно палче в крайа сметка да се оправят нещата, че вече имам чувството, че ще припадна Praynig
Нямам търпение да свърщи тази проклета година!

# 24
  • в колонките
  • Мнения: 510
     ral4e, имаш моята подкрепа и положителна енергия.Ще се оправи човека,независимо,че е възрастен.В последно време си отиват много по-млади,завладяни от неконтролируемият стрес,който ни е завладял. Пази се ти и семейството ти.  Hug
                        

# 25
  • Мнения: 472
Рали Hug Praynig всичко ще се нареди!

Аз съм режимна,но без спорт.

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Не съм режимна в последните дни, но понякога просто нямам време да се храня.... срам ме е да се отчитам в този подфорум....
Ралче, имаш моята подкрепа..... Дано всеки проблем намери благоприятно разрешение и посрещние коледните празници с по-добри новини.  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes
Дневничета,  Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 050
ралче  Hug Hug Hug много положителна сила ти пращам  Hug

# 28
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Добро утро!!!

От днес планирам завръщане в режимните редици, че празници наближават....
Хубав ден!
Спорна седмица!

# 29
  • Мнения: 958
И аз да се разпиша и помоля за положителни мисли HugМой близък е в болница, не са добре нещата CryНе ми е до диети, затова и не пиша SadНадяваме се на чудо Praynig

Общи условия

Активация на акаунт