Готова ли съм за бебе или не?

  • 9 780
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Според мен си готова за бебе щом можеш да си го представиш в ръцете си...Аз от малка харесвам деца, но  когато се влюбих истински осъзнах че искам бебе. Макар, че и двамата мислим че е рано и се пазим всеки път когато ми закъснее дори с ден и се замечтаваме, та дори като ми дойде се разочароваме. А напоследък не просто искам бебе, а постоянно мисля за това...
Пък и е хубаво да си млада майка, детето ти ще е пораснало, а ти ще си още млада и красива. А в този живот винаги има трудности независимо дали си с бебе или без....


Мерси много само ти до тук ми казваш,че съм готова за бебе Simple Smile пък и аз взех все повече да го искам,все повече се влюбвам особено след снощи пак говорехме за това и решихме да опитаме Simple Smile Simple Smile

# 61
  • Мнения: 15
Благодаря ви все пак на всички за съветите Wink

# 62
  • Мнения: 218
Давай смело! И аз натам се ориентирам.. Wink

# 63
  • Мнения: 68
Моето мнение е, че независимо дали той има работа или не, би било добре и ти да помислиш да учиш и да завършиш образованието си. Млада си за дете, а и не винаги човека, в който си лудо влюбена е човек, с който можеш добре да живееш в битов план. Трябва си време да свикнеш и да опознаеш един човек, след това вече може да мислите заедно за дете. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 218
Моето мнение е, че независимо дали той има работа или не, би било добре и ти да помислиш да учиш и да завършиш образованието си. Млада си за дете, а и не винаги човека, в който си лудо влюбена е човек, с който можеш добре да живееш в битов план. Трябва си време да свикнеш и да опознаеш един човек, след това вече може да мислите заедно за дете. Simple Smile

Да го хваща докато е навитак.  Laughing

# 65
  • Мнения: 15 084
Ако толкова бързо ще му минава меракът, по-добре да изчака Simple Smile

# 66
  • Мнения: 218
Ако толкова бързо ще му минава меракът, по-добре да изчака Simple Smile

Той хубаво, че иска...моя уж иска, пък като кажа, че ми е закъсняло и се припотявя...и "Оле хубавка, какво ще правим?"  Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 15 084
Да де, те на думи искат! Моят бивш зет много искаше дете, изкара душата на сестра ми и на 21 тя роди прекрасна дъщеря. И изведнъж той осъзна, че не бил готов да става родител и се разведоха година и половина след раждането на детето. Така че, ако ще му минава меракът, по-добре да мине преда да е забременяла, а не след като е родила!

# 68
  • Мнения: 218
Всеки човек е различен...Можем само да се надяваме, че човекът до нас е искрен и сигурен в чувствата си...

# 69
  • Мнения: 15 084
Разбира се!Трябва да сме позитивно настроени и да вярваме, че животът е прекрасен.

# 70
  • Мнения: 534
Моето мнение е, че независимо дали той има работа или не, би било добре и ти да помислиш да учиш и да завършиш образованието си. Млада си за дете, а и не винаги човека, в който си лудо влюбена е човек, с който можеш добре да живееш в битов план. Трябва си време да свикнеш и да опознаеш един човек, след това вече може да мислите заедно за дете. Simple Smile

Да го хваща докато е навитак.  Laughing
ooooh! Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 218
Хора, а аз какво да кажа...искам бебе а много ме е страх..дали ще боли как ще боли...като чуя думата разкъсване и ми става лошо.. Weary

# 72
  • Мнения: 646
Хора, а аз какво да кажа...искам бебе а много ме е страх..дали ще боли как ще боли...като чуя думата разкъсване и ми става лошо.. Weary

Никой не е казал,че да се става майка е лесно, но пък тази болка си заслужава на 100%  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 60
така е, заслужава си напълно, само си представи какво е да дадеш живот на някой.. аз поне настръхвам от удоволствие само при мисълта

# 74
  • Мнения: 218
Да, но сте чували по новините за майките претърпели инцидент заради лекарски грешки....и за деца останали сирачета...напоследък случаите се зачестиха .. Sad

Общи условия

Активация на акаунт