Бургаските коремчета ще ни даряват с моми и ергенчета! - 6 тема

  • 24 440
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
хоп-цоп -айде отбора още малко остана и ще се обебите ......после предлагам посещение по домовете от грижовните лели бременилки ,които да отменят мама да поспи , да сготвят и така...само да не хапнат сготвеното ..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

и ние не знаем пола, но откровено казано като гледам как ги  бъркат ,предпочитам да почакам ...пък и не бих повярвала ако ми кажат, че ще е момиченце така ,че ...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 676
  • Мнения: 31
Тиквичке, и аз вече до края не бих била сигурна, каквото и да ми кажат  Grinning

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Тикве, за пола и аз така все се колебая и си викам, че ако сбъркат докторите и 5-та трябва да си плюят на дипломите  Laughing Всички са единодушни, че е момченце.
Живот и здраве, ще разберем като излезе бебчо  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 7
В 27г.с бях, но аз все си мислех, че ще е момче и накрая ми потвърди  Hug
Днес много ми натежава коремчето, цял следобяд лежа и не мърдам от дивана Whistling

# 679
  • Мнения: 105
Да ви кажа майчета и аз така бях с пола - до последно не знаехме със сигурност. Но наистина няма по-голяма изненада да разберете това когато се появи.Simple Smile Важното е да са ви живи и здрави малките бебоци. Наслаждавайте се сега на хубавите ритничета в корема, а после като ги гушнете ще усетите още по-голямото удоволствие:)

# 680
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
хаххх сега се сетих....като се роди Нико и Иванов ме събужда с новината  ,,честито щерка'' ....оцъклих се,  а той просто се шегувал  Crazy

# 681
  • Мнения: 35
Честита дъщеричка на Gigito!!!
Момичетата, които са раждали в Дева Мария,
моля, да споделят какво да си нося, не ми се
иска да мъкна цялата къща. Simple Smile

Иначе в петък съм на преглед при Ризова
и тогава ще казва как ще се ражда. Wink

# 682
  • Мнения: 31
Хах ееееее гати шегата , но наяистина какво значение има пола, най-важното е да са ни живи и здравички бебочетата  Praynig Hug Laughing

# 683
  • DE
  • Мнения: 967
Честита дъщеричка на Gigito!!!
Момичетата, които са раждали в Дева Мария,
моля, да споделят какво да си нося, не ми се
иска да мъкна цялата къща. Simple Smile

Иначе в петък съм на преглед при Ризова
и тогава ще казва как ще се ражда. Wink

Чехли за баня, четка за зъби, паста за зъби, ластик за коса, превръзки - от тези за раждали (има ги по аптеките), гащи, крем за зърна, зарядно за тел.
А на изписването трябва да носите комплект за изписване. Simple Smile

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Добро утро!

Как е положението?
В налчиност ли сме?  Laughing
Крис, вие хубаво ще ме издирвате, ама както някой път се губи нета сутринта...
Аз отново побудувах от 3 часа нататък и отново ми е едно такова никакво, ама и не ме свърта вече толкова часа лежане само.
Чакам още малко да се поразвидели и да почвам да си нижа мънистата  Simple Smile
Спокоен ден на всички ни!

# 685
  • Мнения: 0
  newsm57 Добро утро,лек и хубав ден Simple Smile

# 686
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен!

# 687
  • Мнения: 96
Добро утро!

# 688
  • Мнения: 35
mimoza^^, много ти благодаря за отговора! Hug

# 689
  • Мнения: 2
Gigito, честита ти дъщеричка!!! Много да сте здрави, да си се радвате взаимно! Нека расте обичано  и амбициозно дете! Възстановявай се и й се наслаждавай!!!  bouquet Heart Eyes  bouquet

Paloma negra, Mimoza много точно ти е написала какво ти трябва за болницата. Бих добавила само гланц за устни, че много изсъхват и бутилка малка вода с биберон, ако се премине към секцио, за да ти е комфортно след това.

На мамите с предстоящо раждане - да е леко и бързо и с пухкави бебчета!

Аз обещавам през уикенда да се разпиша надълго - за раждането, за мен, за бебка...
Сега накратко - тя е добре, плачка малко/дано не я уручасам/ по 20-30мин през нощта и много, много я обичкам! Тривиално звучи, ама не знам как съм живяла до сега без нея!
Аз се старая да съм добре - май следродилната депресия вече я преборих, ама сега няколко дни ходя по лекари - с дикова херния се оказах като бонус и адски болки в кръста от дясно  - не мога да ставам, клякам, да вървя нормално - болииии, а лекарства не ми дават, заради кърмата. Лечението е изчакване, молби и евентулано физиотерапия от др.седмица.
Иначе др.четвъртък ми е 3-я тест по английски и ако не препиша не знам как ще го бъде.
Най ме мъчи пустото цедене с помпата - 7пъти по 30-40мин, ама и затова ще ви разказвам. Направо ще ви залея с писания, та чак ще се молите скоро да не се явявам във форума!
Липсвате ми! Усмихнат ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт