Моят опит от сайт за запознанства...

  • 256 217
  • 1 042
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 262
Никой никого не учи как да живее, аз коментирам постовете, които ти публикуваш в сайт и изразявам мнение по част от тях, което не винаги съвпада с твоето. Смятам, че оценки търси онзи, които споделя разни лични неща от живота си, а не онзи, които не го прави, а оценките, които се търсят, са почти винаги положителни, не знам някой да иска да го оценят лошо.

Ами не смятай от името на всички други. Нали не очакваш аз да мисля като теб? Твоите сметки са верни само за теб самата (ти би споделяла нещо лично, ако търсиш одобрение. Затова и много хора не споделят, защото знаят, че няма да го получат. А на мен одобрение не ми е нужно.)  Wink

Ти да видя положителни оценки на мои постове?  newsm78 Пфпфпфп!   ooooh!
Много буквално схващаш всичко, човек трябва да си мери всяка приказка, да не каже нещо неизпипано. Пф! А защо мислиш, че ми дреме за твоята оценка, че постоянно за това говориш - "аз не съм казала, че това е добро или онова зло" - ама каквото искаш казвай, мен не ми пука как ще оцениш нещо. За мен е важна само и единствено моята собствена оценка.
А за останалото ще се плесна още веднъж по челото - пак нищо не си разбрала. Какви превъзпитания, какви чудеса?! Човек носи в себе си и доброто, и злото. В дадени ситуации би показал едната си част, в други - другата. НА моя съпруг аз съм извадила по-добрата част. И какво? Общувала съм с какви ли не "чудовища" и мога да извадя най-доброто от тях наяве. МОга да ти кажа, че т.нар. "чудовища" са много по-добри от най-почтените хора. От такива хора ("чудовища, зли и не знам си какви още") човек може да получи толкова добро, колкото от т.нар. "свестни и добри" никога не би могъл. Така че за един чудовище, за друг ангел. И не става въпрос за превъзпитание. ЧОвек си го носи в себе си ама кое ще прояви зависи от много фактори. Не е нужно нищо да променяш, най-малкото да превъзпитаваш. Само трябва да можеш да удариш правилната струна. Но повечето вписващи тук нямат никаква представа от струните на човешката душа и каква мелодия може да сътворят, ако биха имали очи за невидимото ...

# 1 021
  • Мнения: 2 352
За презъвпитание говореше ти в предходните ти постове, но както и да е, за мен спорът вече става безсмислен, така че ще престана да взимам отношение по него.

# 1 022
  • Мнения: 76
Темата беше интересна докато потребителите споделяха опита си в сайтовете за запознанства, каквато впрочем е темата... как не ви писва да се разправяте незмам?

По темата: имам скромен опит в сайтовете за запознанства, повечето запознанства не прекрачват границата на виртуалното пространстово. Имам няколко младежа, с които ми е много забавно да си пиша, един дори ми дава съвети за отношенията с мъжете. Той не е от моя град, но като се двоумя как би постъпил даден мъж или защо е подобно поведението му получавам много точни и добри съвети. Общо взето сайтовете са за разтоварване и развлечение, не очаквам нищо сериозно от там, но кой знае ....

# 1 023
  • Мнения: 1 262
За презъвпитание говореше ти в предходните ти постове, но както и да е, за мен спорът вече става безсмислен, така че ще престана да взимам отношение по него.

Какво ти си разбрала си е твоя работа. Какво аз съм имала предвид, съм го уточнила в няколко поста вече. И на мен ми омръзна да се занимавате с мен. Нямате ли си по-интересно занимание? Я се регистрирайте бързо в няколко сайта за запознанства, да се ангажирате с нещо вместо да се заяждате по форумите.

# 1 024
  • Мнения: 9 144
Да допълня темата с актуален опит  Mr. Green

регистрирах се преди няколко месеца за да видя какви са тенденциите и да проверя котировката на акциите си и се оказа, че:

1. лаптопът ми е безнадежно остарял - няма камера  ooooh!
2. оказах се крайно неподготвена в агресивна среда - нямах никакви актови или поне голи снимки под ръка  Blush
3. това младежта много разгонена пред екрана, ако правеха толкова секс и на живо нямаше да има проблем с раждаемостта  Thinking

# 1 025
  • Мнения: 30
Да допълня темата с актуален опит  Mr. Green

регистрирах се преди няколко месеца за да видя какви са тенденциите и да проверя котировката на акциите си и се оказа, че:

1. лаптопът ми е безнадежно остарял - няма камера  ooooh!
2. оказах се крайно неподготвена в агресивна среда - нямах никакви актови или поне голи снимки под ръка  Blush
3. това младежта много разгонена пред екрана, ако правеха толкова секс и на живо нямаше да има проблем с раждаемостта  Thinking

И по-малко разводи... Joy

# 1 026
  • Мнения: 10
Значи някои хора са останали разочаровани защото нищо сериозно не са намерили но ставало за някаква забежка.
Е добре де .. то и на живо не става да видиш някой и хоп сериозна връзка и брак!
За сериозното се минава през несериозното .. и ако се получи - получи. Не познавам досега някой дето е тръгнал с рогите напред да търси брак или сериозна връзка и да е успял дори и на живо.
Почнете ли да мислите по-позитивно ще ви се получи Wink
И малко за другата страна на монетата .. забелязах че напоследък се срещат доста повече разочаровани .. тип "Обичам този мъж .. искам да имам кола от него" .. щото видиш ли пак попаднали на скръндзи Simple Smile

# 1 027
  • Мнения: 916
аз съм с добри впечатления - попаднах все на свестен народец за приказки, пък и мъж си намерих  Mr. Green Но кажеше ли някой нещо от сорта на простотия или баналност, дори не си правех труда да отговоря. Всякакви кукута блокирах и не се занимавах повече. Не съм се подвизавала дълго - макс. 2-3 месеца и си закрих профила, че нямах вече нужда.

# 1 028
  • Мнения: 0
Здравейте, доста целенасочено прочетох тези 69 страници. Моят личен опит с тези сайтове предполагам следва нормалната психологична крива - от отричане, през любопитство, през ентусиазъм, разочарование, след това изумителна забава и т.н. Тук имаше страхотни мнения, и като цяло ми харесва положителната линия. Лично аз винаги съм предпочитала живия контакт и химията, която се усеща веднага. Но това не ми пречи да погледна какво има и по тези сайтове, тъй като в крайна сметка човек непрекъснато научава нови неща за себе си повече, отколкото за другите.  Много ми хареса нечия мисъл, че жертвата сама елегантно се намества на мушката, когато тя си избере ловеца GrinningVery Happy:D А сляпата неделя си е сляпа - защото реално всички конструкти за това какъв трябва да бъде партньора, може да работят сравнително успешно само ако си наясно с инстинктите си и и смътните си стремления, които рядко са осъзнавани, освен ако нямаш силна интуиция и все пак опит. Проблемът с тези сайтове е, че като те залеят 100 снимки на пишки и разните му там „здр, кво си пр“ и накрая лудваш. Трябва да си като ловджийско куче и да не си изтърваш следата така лесно. А не винаги човек има стимул за това. Сега се сетих, че една дама беше казала тук, че самотата е страшно нещо. Т.е. ако си по-самотен и леко разстроен, може яко да се объркаш по сайтовете, защото един и същи човек може да те пита как ти се прави секс и след това като се чуете, да усетиш, че се срамува лекинко. Аз лично съм се убедила, че никак не са малко хората, които не умеят да общуват толкова добре словесно с непознати и това не е лошо. Просто трябва да даваш шанс и ти на човека да се изяви. Което, наистина, става по-добре наживо.

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 23:54 от Margon

# 1 029
  • Мнения: 0
И aidede е много прав - през несериозното се минава към сериозното. Иначе как ще се отпуснеш и ще покажеш креативност, която е така важна за оцеляването ни като двойки след това. Аз отдавна съм приела, че мъжете първо гледат, после мислят и не смятам, че е лошо. Но истината е, че химията винаги е идвала, когато се поглеждаме в очите, не когато ме гледат в циците, макар и това да не е желязно 100 % правило.

# 1 030
  • Мнения: 1 262
Усещам как моята особа ще се дъвче още дълго време.  ooooh!  Laughing Гледам, че Margon си е изтрила от поста забележките по мой адрес, затова написаното по-долу изглежда ни в клин, ни в ръкав, но все пак ще го оставя да не вземе още някой да пише по мой адрес. Не че ще помогне де, като гледам...
Абе, хора, вие що се връзвате толкова? Ако някой се хване да ми прочете постовете из другите теми, ще види че съм писала абсолютно противоречиви неща за всичко. Нямате ли фантазия, бе? Всеки приема всичко за чиста монета, не допускате ли, че има хора с развинтено въображение, които обичат да провокират?  Laughing До едно време беше забавно, вече и на мен ми писна. Та спрете да приемате всичко за чиста монета и почнете и вие да се бъзикате по малко, ще ви е по-забавно.  Wink
Да споделям? Вие луди ли сте? Аз имам голямо въображение, може всъщност да съм един самотник с голяяааамо въображение, който се забавлява с вас.  Mr. Green Ха сега пак ми натрийте носа! Чакам.  Whistling

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 12:22 от HAPPY_QUEEN

# 1 031
  • Мнения: 62
Да ви кажа как си паднах по 1 мъж и не в сайт за запознанство, а в сайт за Таро. Начетен, с оригиналини мисли, интуиция, окултист... Heart Eyes Laughing А, да,освен тва с висока концентарция, постоянство, и благороден, пак  Heart Eyes .Влизах да чета опита му с Таро, ама и заради него. Embarassed Разбрах, че е хирург на около 50 и даже знам в коя болница работи...Радвам се, че изгубих сайта и му забравих името, ама понякога ми идват грешни мисли... Embarassed Embarassed

# 1 032
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
HAPPY_QUEEN , а ти що се връзваш  Rolling Eyes продължавай да се забавляваш тук и да фантазираш  Peace


Човек винги има два мотива. Единия е истинският и втория , който красиво звучи.
Хенри Форд

# 1 033
  • Мнения: 6 677

3. това младежта много разгонена пред екрана, ако правеха толкова секс и на живо нямаше да има проблем с раждаемостта  Thinking

Правенето на много секс води винаги до раждане на деца , така ли?  Laughing Laughing

# 1 034
  • Мнения: 9 144

3. това младежта много разгонена пред екрана, ако правеха толкова секс и на живо нямаше да има проблем с раждаемостта  Thinking

Правенето на много секс води винаги до раждане на деца , така ли?  Laughing Laughing

Знам ли,  hahaha
в една съседна тема не спряха да се опитват да ме убеждават, колко е важно сексът да води до размножаване  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт