Моят опит от сайт за запознанства...

  • 255 977
  • 1 042
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 5
Усещам как моята особа ще се дъвче още дълго време.  ooooh!  Laughing


Мисля, че страдаш от някъква мания и отдавна не си интересна...но ти гледаш все да напомняш за себе си. Спри да се излагаш.

А по темата не , не вяврва в интернет любовта, въпреки че съм чувала за много такива случаи. Не, че не вярвам , че не може да се случи, а че на мен не може да се случи. За мен е важно да познавам човека в реалният живот да сме излизали и изпитали доста неща заедно. Ще ме извините, но това със сайтовете за запознанства ми се вижда малко отчайано и от двете страни.

# 1 036
  • Мнения: 2 352
Усещам как моята особа ще се дъвче още дълго време.  ooooh!  Laughing


Мисля, че страдаш от някъква мания и отдавна не си интересна...но ти гледаш все да напомняш за себе си. Спри да се излагаш.

И аз така си мисля, чак се изненадах как в предните постове нямаше ни един коментар и тя /ако разбира се допуснем, че въображението не е било така голямо да си въобрази че е тя, а не той/, се намеси Simple Smile, а иначе, излагай си се на воля

# 1 037
  • Мнения: 0
Ами не знам дали е отчаяно. Наскоро четох 2 неща, които ме впечатлиха - едното беше как един американски сайт си прави нещо като алгоритъм, за да събира хората, беше много интересно и смислено - имаше много въпроси от битово естество, свързани с реакциите на търсещия спрямо тези на евентуалния му партньор в такава и такава ситуация. Другото беше за едни двама IT специалисти, които нямат много време за социален живот, пак в Америка, които разумно са решили, че това ще бъде техния начин и така са се събрали. Тук в БГ е малко странно всичко това, защото сме много по-социални, събираме се често с приятели и т.н. и все пак, аз да кажем съм в малко странна ситуация, защото 90 % от любимите ми хора имат сериозни партньорства или вече са с деца, т.е. по-трудно ни се засичат програмите, а и около тях само семейни. Така на мен ми се налага да измислям хиляди начини, за да съм в непрекъснато движение сред нови хора. И интернет е само един от тях.

# 1 038
  • Мнения: 1 262
За последните хапливи постове по мой адрес ще вметна "Гледам и не вярвам на ушите си!"  Laughing (Хубавото на тоя сайт е, че човек вижда колко по-нещастни души има от него самия. То не знам дали е хубаво де, но може да те накара да се чувстваш по-облагодетелстван.) (Не знам какво да кажа за хората дето всеки ден пишат по 1000 теми, какво ли внимание търсят пък те?!?! Аз дето влизам от дъжд на вятър, търсейки внимание точно от тази тема и точно този сайт и то точно такова внимание!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!)
А да ви кажа, вие дето се злобите, хич, ама ХИЧ не се излагате със злобното си поведение. Кога ли ще засъскате вече, вероятно имате и раздвоени езици.  Rolling Eyes ИЗглежда вие само със заяждане можете да правите впечатление и да търсите внимание.
 
Ще вмъкна и един цитат, който ми направи впечатление (всъщност заради него влязох в темата, но както някой беше писал, аз също се връзвам и се хванах за горните постове, които ама никак не ме провокират да пиша и аз нарочно така го правя, за да търся заядливо внимание  Wink ):

"Рекох си, че за да прерасне в приключение някоя най-обикновена случка, е необходимо и достатъчно да започнеш да я разказваш. Именно това подвежда хората: човек винаги е разказвач на истории, той е обграден от своите и чуждите истории. Чрез тях осмисля всички събития и се стреми да живее живота си, сякаш го разказва.
Налага се обаче избор - да живееш или да разказваш."

Жан-Пол Сартр, "Погнусата"

# 1 039
  • Мнения: 10
Хепи, извинявай но взе да се проявяваш като непукистката която пали от четвърт Simple Smile В сайтовете е по същия начин .. не си длъжна да се обясняваш на никой.. а ако почнеш туку виж си излязла виновна и за войната в Сирия. И много взех да се съмнявам дали ако някой от писалите тук те покани на по бира или кафе .. няма да отидеш Wink Нямам предвид мен де Simple Smile
Марго .. за ИТ специалистите грешиш. Повечето ИТ-та които познавам в момента са на по бира някъде. А за познатите ... на много хора се случва Simple Smile Опцията е да си намериш по-млада компания .. но не с много голяма разлика защото няма да им изтърпиш "глупостите" (всъщност незнам дали да е без кавички) Simple Smile

# 1 040
  • Мнения: 916
Аз предлагам да игнорираме периодичните опити на хепи да насочи вниманието към своята особа, и да се придържаме към темата  Mr. Green

# 1 041
  • Мнения: 1 262
Хепи, извинявай но взе да се проявяваш като непукистката която пали от четвърт Simple Smile В сайтовете е по същия начин .. не си длъжна да се обясняваш на никой.. а ако почнеш туку виж си излязла виновна и за войната в Сирия. И много взех да се съмнявам дали ако някой от писалите тук те покани на по бира или кафе .. няма да отидеш Wink Нямам предвид мен де Simple Smile

За първата част си права (ти мъж ли си, бе?!).  Simple Smile
Ако си мъж, виждам че нещо ме провокираш, затова от сега ще ти кажа да не се пробваш, за да няма обидени после като един г-н в друга тема дето после не спря да плюе по мой адрес. Може да провокирам, но не съм длъжна да излизам с кой както ме покани.  Crossing Arms
Вече съм получавала няколко покани на мъже от тук, но съм им отказала. Само един ми беше станал доста симпатичен, но пък той не ме е и канил.  Laughing
 Както вече писах някъде - за мен това не е сайт за запознанства, а и имайки предвид глупостите дето пиша, не бих искала да се знае коя съм наистина и как изглеждам.  Laughing Ако някой има някакви подозрения, да си трае.  Laughing
Между другото, познавам много младежи, по-млади от мен и се разбираме перфектно. На един акъл сме, дето се вика.  Simple Smile
А иначе в сайтовете за запознанства се държа по друг начин - там и целта ми е друга.  Wink Макар и скоро да не съм влизала.

# 1 042
  • Мнения: 1 262
Аз предлагам да игнорираме периодичните опити на хепи да насочи вниманието към своята особа, и да се придържаме към темата  Mr. Green
А аз предлагам, ако ще игнорирате нещо да го правите като хората, щото това, което правите, има обратен ефект.  Mr. Green Ако нямате какво друго да кажете (освен по мой адрес), да извикам тати да заключва темата?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт