Коледа вълшебна на вратата ми почука, бебешко торнадо ще вилнее тука - тема 85

  • 20 588
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Яже мила-да си жива и здрава .... пожелавам Ти тази  година да разбереш какво е сърцето ти да са разхожда извън тялото   bouquet  bouquet  bouquet

Момичета ВИЕ сте малкото истински хора, които задочно познавам-пожелавам ВИ прекрасни празници изпълнени с много щастливи мигове.....

За мен последните 15 дни са пълни само с ужасни новини ,но се надявам да е за добро....Да помоля ,в тази вълшебна нощ, който се сети да се помоли за едно детенце-Антоан се казва,на 8 годинки ...племенник ми е....снощи го приеха по спешност в болница заради кравна захар 20...... Милото дете се е стопило....Знам, че ще се оправи, но и вярвам в майчината молитва,  а тук са най-истинските майки ......

# 16
  • Мнения: 111
Късмет на всички момичета :  bouquet, family4:

# 17
  • Мнения: 3 499
Тикве, за Антоан  Praynig Praynig Praynig Едва на 8 години е, а какво преживява?!!!  Sad

# 18
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
mecani мерси за хубавата тема Simple Smile  Hug
мадам тиква много бързо да се оправя детенцето, че да си у дома на празниците  Praynig Hug
баба Яжка Честит рожден ден Simple Smile! бъди жива и здрава, много щастлива и скоро с коремче  Praynig Hug Simple Smile
Пожелавам на всички весел празник и приказна Коледа Simple Smile Вярвайте в чудесата и те ще ви се сбъднат  Praynig Hug
Хубав ден Simple Smile

# 19
  • Мнения: 452
Цоооооп и аз тук да се търкулна  Joy
Меци Благодаря ти за темата!

Яжке честит рожден ден наборе Wink Желая ти много здраве и сбъдване на всички мечти!

За Антоан милото детенце .... Praynig

Айдеее аз съм в кухнята че мама ще са ни на гости  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 11 479
Здравейте, прекрасни, много вълшебни празници ви желая   bouquet
Меци, благодаря и аз за прекрасното заглавие на темичката  Heart Eyes
Яжке, честит рожден ден, да растеш жива, здрава, много обичана и много обичаща... да ти се сбъднат мечтите  Heart Eyes
roxxy, когато го писах това, беше вече минало полунощ, т.е. вече беше днес  Mr. Green
Тикве, ще се помоля за детенцето пред коледната свещичка  Praynig

# 21
  • Мнения: 960
Mного стиснати палчета за Антоан, бързо оздравяване Praynig Praynig Praynig
Меци, мерси душицо Hug, макар и последна може пък да съм следващата първа с положителен тест Flutter
Мен днес голямо придърпване в левия яйчник. А от снощи съм така притеснена, че не можах и да спя, а знам че трябва много спокойствие....Предколедно едни клиенти ме измамиха и се налага да плащам покупката им ooooh! Confused. Но....както и да е, ще го преживея Crossing Arms

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Прекрасна е новата темичка! нека да се изпълни с много коледно настроение, щастливи потребители и прекрасни новини  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Меци, прекрасно оформление на темичката, а за заглавието нямам думи  bowuu! Браво и благодаря   bouquet

баба Яжка, честит рожден ден!  Hug   bouquet Бъди преди всичко здрава и нека най-искреното ти желание скоро да придобие реални размери  Praynig Hug

Мадам тиква, много съжалявам. Дано детето бързо да се оправи! Ще се помоля за него  Praynig

Пожелавам на всички топло и уютно посрещане на Коледа  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 23
  • Мнения: 2 802
оп .. оп .. оп ... цоп  Mr. Green

Мадам тиква бързо оздравяване на малкото човече  Praynig Hug

Явно днес всички ще сме заточени в кухните  Mr. Green Аз вече започнах приготовленията, че довечера сме на гости в свеки и съм обещала да и помогна за софрата, че тя е на работа днеска Heart Eyes
Пожелавам на всички Ви весело посрещане на празниците и нека в навечерието коледната нощ си пожелаем всички да сме живи и здрави и догодина да сме мами  Hug

# 24
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
и аз цоп през едно! Mr. Green
Тикве много бързо да се оправя малкото човече! Praynig
Аз вече приключих с кухнята !  newsm44
Остава само да опека питката и съм готоваааа!С така приготвените количества, няма да готвя до Нова година!
Весело посрещане на Рождество Христово и дано мечтите ни да се сбъднат!

Последна редакция: сб, 24 дек 2011, 13:37 от petrra

# 25
  • Мнения: 19
 newsm79 цоп
Меци прекрасно заглавие  Hug
Мадам тиква  Praynig Praynig Praynig дано се оправи по бързо Антоан
баба Яжка честит рожден ден  baloni много здраве,щастие и сбъднати мечти

# 26
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Фейтче, Фейтче, ти ли се оплакваше, че този месец си без ову  Naughty А дано нещата се развият супер добре!
Яже, Честит рожедн ден! Христова възраст на Рождество Христово - тука има нещо  Hug Praynig Peace


За Антоан най-светлата молитва на Рождество  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 849
Момичета, пожелавам ви едни прекрасни празнични дни с много усмивки, много щастливи мигове  newsm35 и много хубави емоции!   bouquet  Дано след Коледа темата ни се напълни с много положителни тестчета!  Hug

Яже, да си жива и здрава! И дано на тази хубава възраст най-сетне видиш двете чертички!   bouquet

мадам тиква, имаш и от мен едни палчета за детенцето!  fingerscrossed Няма страшно, щом е в болница ще се погрижат за него.  Peace Той с диабет ли е? newsm78

Меци, страхотно заглавие!   bouquet  Обичам бебшко торнадо!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 135
Момичета, минавам набързо, че днес и 48 часа са ми малко! Искам да ви пожелая най-прекрасната и вълшебна Коледа, прекарайте я със семействата си - моето е малко далече и така ми липсват! Нека всяка от вас си пожелае желание и с малко коледна магия то да стане реалност!
Яже, ЧРД!  newsm59  Gift ама на тая дата все хубави хора! Вярвам че навършването на тази възраст ще ти донесе здраве и щастие и най-вече поне една сбъдната съкровена мечта!
Много се моля за Антоан! Никое дете не трябвва да е в болница на Коледа!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
А и да не забравяме бебеправенето - на всички ловуващи за коледни чудеса  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Айде и аз да се цопна Laughing!
Мадам Тиква Praynig Praynig Praynigза Антоан!
Меци,  bouquet,благодаря ти!
Яженце,пожелавам ти да станеш мама,защото ти го заслужаваш nbirthday,разбира се и всички ние!
Вярата прави всичко възможно,
Надеждата прави да вървиш напред,
Любовта прави всичко красиво.
На коледа има и от трите.
Весела Коледа с коледни пожелания чудесни!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт