Ин-витро в Истанбул 4

  • 55 315
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Miho_She - Дай Боже! Дано имате късмет и да се захване бебчо!  Praynig Heart Eyes

В личен план получих още един шамар тези дни - новият проектозакон за образованието е на път да ме направи безработна...чета  и не вярвам на очите си....

# 706
  • Мнения: 1 661
Miho_She, дано да спре това течение и да се захване хубаво бебчо! Praynig Praynig Praynig

ИКСИ, какъв е този нов проектозакон за образованието? Аз преди бях в тази сфера, ама сега не съм в БГ и не знам за какво става въпрос. Дано да си запазиш работата, че е много неприятно иначе.

Момичета, много хубава групичка се оформяте за Април, чак ме е яд, че ще ви изпусна.  Sunglasses

Упорита, ако всичко е наред с моите тръби може и ние да влезем в майската групичка. Силно се надявам да е така! Praynig

# 707
  • Мнения: 505
Miho_She, стискам палци и от все сърце ти желая хубава бременност!!!! Това удвояване е много хубаво, макар и късно, айде най-трудни да останат тези няколко дни!! Случват се нещата при теб, да знеш!!

# 708
# 709
  • Мнения: 1 661
Жълта роза, относно прополиса, може да си вземете готов разтвор от аптеката - аз пия такъв. Пише на опаковката клеева тинктура 30%. Добавям към чая си 10-20 капки, но е ужасно горчиво и въобще отвратително.
Надежда, аз мислех, че клеева тинктура и прополис са различни неща, извинявам се за невежеството EmbarassedГледах в нета как е на английски и съвсем логично е "propolis tincture".
Така че купувам и започвам да пия и тинктурата, горчива, ама дано да има резултат.

# 710
  • Мнения: 83
Ей, Михо Ши, това си е бременност, макар и ниско ЧХГ, дано се захване здраво бебчето и всичко да е наред! Понякога нещата тръгват бавничко и несигурно, но после се стабилизират! Лекарите не взимат ли мерки за задържане?! Силно стискам палци! Praynig Praynig Praynig
ИКСИ, мила, трябва да направиш нещо да счупиш този карък  newsm78! Аз вярвам, че като в приказките, на добрите хора ще се наредят нещата и накрая всичко ще е с щастлив край!
Жълта Роза, много ще се радвам ако се срещнем през май в Истанбул  Hug! Друго си е човек  да има дружка!
Успех, момичета, на всички!   bouquet Praynig

# 711
  • Мнения: 417
Miho_She  Praynig
И ние ще направим всичко възможно за май за сега такива са плановете. Още го мисля хотела .... Thinking

# 712
  • София
  • Мнения: 6 232
Мишо,нисичко върви ЧХГ-то,но пък,си се удвоява чудесно,което значи,че ембри си расте. Стискам палци да не се предава  Praynig Praynig Praynig

# 713
  • Мнения: 780
Мили момичета, сърдечно ви благодаря за подкрепата и стиснатите палчета. Днес имам истинско кървене, не е вече зацапване, съвсем истинска кръв, не е обилна както обикновено, но имам менструални болки и кървене  Shocked Shocked много ми е мъчно, че сигурно всичко ще се провали.. но не спирам да се надявам на чудо  Praynig Praynig Praynig благодаря ви за подкрепата! утре ще пиша как върви ЧХГто.

# 714
  • Мнения: 365
Мише, стискам здраво палци всичко да се нареди.  Praynig Praynig Praynig
Какво казва доки??

# 715
  • Мнения: 780
Мише, стискам здраво палци всичко да се нареди.  Praynig Praynig Praynig
Какво казва доки??

Ами доки казва, че чакаме петък да видим какво ще е чхг-то. не знам, може би ако пак се е удвоило ще ми дадат нещо за задържане.. или ...не знам и аз.. утре ще видим, но с това кръвотечение се опасявам да не би всичко да се е провалило вече.. Но каквото - такова, утре ще видим.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 232
Мише,толкова рано,ако тръгне да се чисти,нищо не може да го спре....а и,може би, е по-добре. Природата си знае най-добре кое става  и кое не. Кървенето може да е от другото ембрионче-нали бяха две? Доки гледа ли лигавицата или само на ЧХГ-та карате?

# 717
  • Мнения: 780
Мише,толкова рано,ако тръгне да се чисти,нищо не може да го спре....а и,може би, е по-добре. Природата си знае най-добре кое става  и кое не. Кървенето може да е от другото ембрионче-нали бяха две? Доки гледа ли лигавицата или само на ЧХГ-та карате?

Хриси, да, две бяхме върнали, но с толкова ниско чхг със сигурност не е имало имплантация и на двете, нали  newsm78 Дано да е от това кървенето. Не сме гледали лигавицата, само на чхг-та караме. То може ли да се гледа на ехограф в толкова ранен момент? Не е ли вредно за ембриона? Или с коремен ехограф се гледа?  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 6 232
С толкова ниско е едно,да,което значи,че другото може да се опитва да се измъкне. Иначе,първият преглед си е с вагинален,нищо им няма на ембритата, а с него се вижда и лигавицата-при моята биохимична,като не ми откри ембритата в матката, лигавицата ,която беше изтъняла -4 мм,показваше,че не се готви за бременност

# 719
  • Мнения: 780
С толкова ниско е едно,да,което значи,че другото може да се опитва да се измъкне. Иначе,първият преглед си е с вагинален,нищо им няма на ембритата, а с него се вижда и лигавицата-при моята биохимична,като не ми откри ембритата в матката, лигавицата ,която беше изтъняла -4 мм,показваше,че не се готви за бременност

Кажи ми за тази биохимична? Аз може ли сега да съм в такава и затова да са толкова ниски нивата? При биохимична удвояват ли се? И кога се прекъсва тя? В 5 седмица или може да е до 6 седмица?

Общи условия

Активация на акаунт