Ин-витро в Истанбул 4

  • 55 314
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 624
Мише браво, всичко ще е наред, имаш най-борбеното ембрионче Hug Hug Hug което ще стане едно малко палаво бебче Heart Eyes Успех мила, ще стискам палци и ще се моля за теб fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm17 newsm17 newsm17

# 736
  • Мнения: 83
Е, страхотно, добрите новини валят вече! Много се радвам! Браво момичета! Марго, радвам се изключително да науча такава хубава новина затвоята приятелка. Още тази вечер, след работа, ще й звънна да я поздравя! Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 616
Хубави новини напоследък в темата! Дано така да продължава и занапред!  Hug

Аз ще си позволя да копирам един цитат на девойка от друг форум, която скоро е била на преглед в Истамбул:
"Професорката каза и че доста от нещата, които са ми правили - биопсии на лигавицата, лекарства сл. това, НК клетки и вливания (НК клетките изобщо и не ги гледат там), неупоген са твърде експериментални и изобщо недоказани да имат ефект и смисъл да се правят.
И това, което най ме шашна е, че докторът, който ме прегледа каза, че метфогамата, която ми изписаха уж за по-качествени яйцеклетки изобщо не трябвало да я пия предвид това колко съм слаба и това, че изобщо не произвеждам много яйцеклетки, затова сега я спирам, а я пих цяла година. "

Та така ....

# 738
  • Мнения: 1 661
Марго, благодаря ти, че споделяш добрите новини с нас!  bouquet Много се радвам за твоята приятелка.

Мишо, писах в другата тема, но и тук пак да кажа, че ще стискам палци да спира гадното кървене и ЧХГ-то все така хубаво да си расте. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз също пия метфогама(по 1/2 хапче), в Плевен след ин-витрото ми казаха да продължавам да я пия, но като ходих в Турция забравих да питам дали да я спра или не. Аз не я пия много редовно, често забравям, ама и аз също съм доста слаба и не произвеждам кой знае колко яйцеклетки, та тази информация малко ме притесни. newsm78

# 739
  • Мнения: 1 732
Не мога да не се включа-Мише,стискам палци и дано гадното кървене спре и видите с док една хубава точка,твоята точка Praynig Praynig Praynig
Марго,браво за приятелката ти,лека до края бременност да има.
Момичета,стискам ви силно палци,много късмет и щастлив финал Praynig

# 740
  • Мнения: 780
Мими, защо не пуснеш новата темичка, щастлива мамчице?

Благодаря за подкрепата, момичета  Hug Hug Свито ми е сърцето с това кървене, но се надавам да намаля и чакам утре да видим колко е чхг.

# 741
  • Мнения: 505
Miho_She, не знам защо лекарките в Щерев толкова упорито не вярват в твоето забременяване, но аз вярвам. Бъди спокойна, всичко е наред, те нещата сами си стават.

# 742
  • Мнения: 24
здравей те,искам да попитам имали някои  на които му са назначени инжекции Lucrin-5ml след 21ви от последния цикъл .

# 743
  • София
  • Мнения: 6 232
Слънчогледче,това за неупогена и биопсиите изобщо не е изненада. Не го практикуват не само в Истамбул,но и в нито една клиника в Европа....или,поне една безкрайна редица,на които попаднах,докато се рових преди време. Напротив,дори има теории,че колкото е по-малко бъркането вътре,толкова е по-добре за ембрионите. Да не говорим,че за неупогена все още не е доказано коя е "полезната"  доза и къде свършват "добрите" ефекти и започват лошите,защото в американски сайтове за лекарства бях чела,че все още не  е доказано до колко вреди на плода,тъй като не са правени проучвания /ставаше въпрос за основното му приложение-като лекарство против рак/ и се препоръчваше на лекарите внимателно да преценяват в такива ситуации,като се налага да спасят един човешки живот,да не бъде за сметка на непроучени  увреждания....ясно е,че и самите производители се презастраховат,още повече,като става въпрос за бременни и,в подобни случаи,за доста високи дози,но,все пак си мисля,че е редно,когато те подлагат на подобна терапия,да ти упоменат,че тя е все още експериментална,за да си прецениш дали искаш бременност "на всяка цена"

# 744
  • Мнения: 1 089
здравей те,искам да попитам имали някои  на които му са назначени инжекции Lucrin-5ml след 21ви от последния цикъл .
wavey Но беше 10 U с инсулинови инжекции, трудно ми е да преценя колко беше обема на една доза. Това е блокиращото лекарство, подобно на Декапептил или каквато друга разновидност има там, ефекта е един и същ.

# 745
  • Мнения: 24
благодаря ти ,аз имах над-предвид дали някои от Мемориял му е предписано това лечение.На мен ми изписаха Lucrin-5ml след 21ви ден от периода.Днес говорих с Кубра и та ми каза че се прокървявало на 3 или4 ден и затова трябва да сам на преглед в Меморял и сега това много ме обърка престоя сте ми стане много дълъ
 в Турция.Грубо 32 дена таи като искам цялата стимулация да стоя в Истанбул.Много се страхувам много след 2 неуспешни инсеминаци и 3 инвитра страха ми е голям.Знаели някои къде мога да наема апартамент в Истанбул  за един месец . Извине те ме за объркания пост но в момента всичко ми е объркано просто не знам на къде

# 746
  • Мнения: 48
благодаря ти ,аз имах над-предвид дали някои от Мемориял му е предписано това лечение.На мен ми изписаха Lucrin-5ml след 21ви ден от периода.Днес говорих с Кубра и та ми каза че се прокървявало на 3 или4 ден и затова трябва да сам на преглед в Меморял и сега това много ме обърка престоя сте ми стане много дълъ
 в Турция.Грубо 32 дена таи като искам цялата стимулация да стоя в Истанбул.Много се страхувам много след 2 неуспешни инсеминаци и 3 инвитра страха ми е голям.Знаели някои къде мога да наема апартамент в Истанбул  за един месец . Извине те ме за объркания пост но в момента всичко ми е объркано просто не знам на къде

Здравей Ива,
Моята стимулация започна с лукрин 0,10 от 21 ден всеки ден до 2-ри ден от МЦ, после намален на 0,5, това е класическия дълъг протокол, когато блокажа предхожда стимулацията. Стимулацията ми протече точно с дозите както го описват и в нета.
Само дето не разбрах защо смяташ, че ще стоиш 32 дни? Смяташ да отидеш там от 21 ден ли? Няма смисъл!? Започваш си тук с лукрина и си ги биеш. Обикновено менструацията идва навреме. Така, че може да изчислиш горе-долу кога ще ти се падне втори ден, в който да си там. Аз бях отишла три дни по-рано, защото често ми идва по-рано. Но пък месеца с лукрина си беше точно 28.

Сега като се замисля, има и друг вариант - блокаж еднократно - за кой точно питаш ти, че да не стане объркване? За една инжекция ли става въпрос или за ежедневни? Това прокървяване на 3-4 ден дето го е казала Кюбра също ме чуди дали пък не е някакъв друг твоя вариант?

# 747
  • Мнения: 780
Мили момичета, май Истанбул няма да ни се размине на нас ...  Нашата мъничка душичка не издържа, чхг днес е 10.67 и опита ни приключи. Вярвам, че така е трябвало да стане и чакам с надежда следващия опит, когато съм сигурна, че ще успеем.

Успех на всички, порегръщам ви!  Hug Hug Hug Благодаря ви много за палчетата и подкрепата, без вас този път щеше да е много по-труден.

# 748
  • Мнения: 616
Miho_She,  spoko
Вярвам, че в Истамбул ще сбъднеш мечтата си!!! Силна прегръдка от мен!  Hug

Аз момичета да ви призная реших да пробвам един опит на ЕЦ преди Истамбул. Сега пия противозачатъчни и при следващия цикъл се надявам да имам зелена светлина.

И да попитам нещо извън темата. Варицелата нали не повтаря? В училището на сина ми има варицела. За сега той не се е заразил, макар че не я е карал. Но пък ако се зарази, за мен нали няма опасност (аз като дете съм я карала)?

# 749
  • Мнения: 780
Miho_She,  spoko
Вярвам, че в Истамбул ще сбъднеш мечтата си!!! Силна прегръдка от мен!  Hug

Аз момичета да ви призная реших да пробвам един опит на ЕЦ преди Истамбул. Сега пия противозачатъчни и при следващия цикъл се надявам да имам зелена светлина.

И да попитам нещо извън темата. Варицелата нали не повтаря? В училището на сина ми има варицела. За сега той не се е заразил, макар че не я е карал. Но пък ако се зарази, за мен нали няма опасност (аз като дете съм я карала)?

Ти за кога си планирала Истанбул? Сега като казваш за ЕЦ се замислям и аз, че искам май да пробваме. Колко време трябва да изчакаме от този опит? Ти лимитиран или ЕЦ мислиш да правиш? На мен при сегашното икси ми изкараха 3 яйцеклетки, не виждам голяма разлика май с лимитиран, ще говоря с докторката. Сега как ли ще се изчисти лигавицата ми? На мен ми спря кръвотечението  newsm78 newsm78 Дано да не се налага кюрежат. Май ми се вие свят(сигурно от прогестерона сутринта).  Tired Tired Tired
Според мен не повтаря варицелата.

Общи условия

Активация на акаунт