КЛУБ "Чакащи - 40+"

  • 134 260
  • 809
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 737
Каква хубава смутена сладурана! Hug Hug Hug

Много се радвам за вас!

# 706
  • Мнения: 690
Еми, страхотна красавица е  Hug  Hug  Hug
Мама Ира е дала точно определение -смутена е, но, повярвай ми, няколко дни в къщи и няма да я познаем, ще започне и в очичките й да грее усмивка и радост
Много се радвам, още малко остана  Hug

# 707
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
 emilia8698, честито и от мен!  bouquet
Малката прилича на Снежанка и е голяма красавица! Simple Smile Очите и греят, пълни са с любов.
Бъдете много щастливи!

# 708
  • Мнения: 59
 HugБЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ Embarassed
Ще пиша пак. lalalala
Пожелавам на всички скоро да гушнете своите малки и пораснали деца !

# 709
  • Мнения: 36
Еми,честито и от мен!!!Желая ти много щастие с твоята принцеса!!! Hug

# 710
  • Мнения: 357
Честито Еми! Намерили сте своето късметче! Прекрасна е!

# 711
  • Мнения: 59
Здравейте отново,понеже не искам да съм неподготвена на 4. 12. ни е делото има ли вероятност да си приберем детенцето веднага?
Извинявам се , ако ми е глупав въпроса. Видях няколко такива случаи в по-стари постове на статистиката.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 875
Емилия, според закона  има 7 дневен срок за обжалване на решението ( при мене бяха 7 работни дни) след което изготвят приписите и копията и с едно от тях изписваш детето от дома. Все пак живеем в България и всеки закон си има изключения  Simple Smile Чувала съм, че във Видинския съд ти дават детето в деня на делото, но не мога да го твърдя това със сигурност. Във всеки случай юриста на РДСП-то ще ви даде информация, защото заедно с него ще пуснете и молбата за преписите.
Много мина, малко остана! Желая ви много радост и най-усмихнатата Коледа!  newsm51

# 713
  • Колибите
  • Мнения: 357
Емилия, честито и от мен!  bouquet

# 714
  • Мнения: 1 418
Бясна съм на всички! Ходихме до социалните в София и от там ни казаха, че след като сме писали " смесен произход" никой няма да ни предложи дете!
Та миналата седмица ходихме да си "поправим" грешката!
Не знам вече...Как може да се хващат за буквата бе! #Cussing out

# 715
  • Мнения: 59
Не се ядосвай ТУТИ,когато и ние се поразровихме точно преди да ни дойде писмото за Петя
ни казаха ,че в Благоевград има дом с деца от 0 до 3 г. -всички били от ромски произход,ама
само 3-4 са с по-тъмна кожа.Веднага се обадих тук там на мои познати и същия ден щяхме да променим
изискванията.Вече стигнахме до убеждението,че няма значение произхода .Същия ден се обадиха за детето ни.

# 716
  • Мнения: 1 418
Да...мина една седмица...нищо.

# 717
  • Мнения: 712
Бясна съм на всички! Ходихме до социалните в София и от там ни казаха, че след като сме писали " смесен произход" никой няма да ни предложи дете!
Та миналата седмица ходихме да си "поправим" грешката!
Не знам вече...Как може да се хващат за буквата бе! #Cussing out

Тути, вие не прочетохте ли социалния доклад, преди да бъде разпратен до другите РДСП? Като цяло имате право на това. Преди време нашата социална сама ни предложи да погледнем написаното от нея, точно за да е сигурна, че не се е получило някакво недоразумение и че в доклада липсват грешки от особена важност...

А изказване, че никой няма да ви предложи дете си е тъпо... Може би са искали по някакъв начин да наблегнат на това, че изискванията за произход често са определящи за периода на чакане. А между другото, "смесен произход" означава, двамата родители да са от различен произход, но често (в по-разпространения случай) дадените за осиновяване деца са записани с баща - неизвестен. Т.е., в актовете им раждане е вписана единствено майката и дори и децата да са от смесен произход, по документи това не е така...

Успех, Тути и кратко чакане!:)

Емилия, честито и от мене!:) Днес е вълнуващото дело и след 7 дни детенце ще си е вече у дома. Ех, че хубаво... Simple Smile

# 718
  • Мнения: 59
Здравейте пак от мен!
Делото мина много вълнуващо и в същото време напрегнато за детето,то трябваше да бъде разпитвано,защото е на 11,5 години.
След нас съдията е плакала дълго време.Водих Петя на фризьор,защото приемната родителка не и се е занимавало с дългата и коса и си я е подстригвала тя(на снимката личи).Нямате си и идея,колко Петя и беше интересно.Нашите приемни родители не са били най-подходящите за детето.Това го видя и главната социална на областния център в Смолян.Както и да е,бяхме само тримата 2 часа,облякох и нови дънки,яке и детето се преобрази напълно .В четвъртък отиваме да си я вземем. Hug Hug Hug

# 719
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Желая ви много щастие и една незабравима Коледа!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт