Дрицкащ Еднокриминолог се моли на Благородица, да ОспеЙ с вкусутий-64

  • 23 176
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 243

точно това са! доста време се чудих и аз каква форма точно има калият и кой ли прави сладки в тази форма..
Wink

# 46
  • Мнения: 1 703
Че са те, те са.Просто множественото число на кала е калий.Grinning Сега като се замисля, чувала съм и кала и калия.

# 47
  • Мнения: 95
Страшно заглавие!
Цитат
ама на мен честно казано ми писана

# 48
  • Мнения: 7 006
.Кой ви е искал съветите,що не си трайте.

# 49
  • Мнения: 94
Цитат
не сириозно
Цитат
оферирват
Цитат
дадът
Пак от серията "прочети ме на един дъх":
Цитат
И така знам че идеята ми няма да бъде одобрена от много хора но много от нас са били в неудобна ситуация като неприети пратки фалшиви телефонни номера и така нататъка има ли опция поне регистрацията да е с една първоначална сума от 5 лева примерно зада можем дабъдем сигурни че хората бес работа няма да се занимават с това да ни губят времето 5 лева са си като 5 лева а много по 5 пак са си пари но ми омръзна наистина старая се да бъда коректна и мила но очевидно всяко нещо си има граници
Mr. Green

# 50
  • Vienna
  • Мнения: 519
Мале, добре 4е разкрихте загадката - цял ден се 4удя каква форма има калият.

# 51
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 112
Цитат
някой хора
ЪгеЙн.  Laughing

# 52
  • Мнения: 750
Не съм попадала скоро на бисери. В старата прочетох за ластички. Чувала/чувам го доста често, като "ластичка", "ластички". Може да е диалект в някои от районите на страната.


Това явно е като "дънкито" и "доматито" или "връвки"...

# 53
  • Мнения: 65
И от мен един:

радвайлер

# 54
  • София
  • Мнения: 5 658
Божееее, и аз колко се пулих на пустия калий  ooooh!
 Joy Joy Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 35 153
Тарт, благодаря! Hug
Не успях да гласувам, `начи Crossing Arms  Така е, като се подмотквам...
 
Цитат
happy nao?
Брилянтен сарказъм! Mr. Green  Открих го в торент сайт, но не се стърпях да го споделя Hug

# 56
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 112
Цитат
happy nao?
Брилянтен сарказъм! Mr. Green  Открих го в торент сайт, но не се стърпях да го споделя Hug
Супер попадение. Peace

А това е от мен:
Цитат
На 16-ти приятеля ми си дойде от чужбина и правихме секс.Първият път се пазихме с презервативи, СЛед това се къпахме, той мина през тоалетна и решихме да повторим но нямахме предпазни средства.5-10 минути сме правили без.Той спря и след 10 минути си завърши сам далеч от мен.От тогава до днешна дата се пазим сигурно и дори проверяваме презервативите.Много сме уплашени

 #Crazy

Интересно ми е как точно проверяват презервативите?  Shocked

# 57
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Сигурно пишка малко преди да го свали, за да види дали пропуска.  Joy

# 58
  • Мнения: 3 736
 hahaha Не, надуват ги преди употреба и слушат дали отнякъде ще заизлиза въздух.

# 59
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Ще помоля Тарталета да премахне Благородица от заглавието. Написано по този начин е гавра, а поставено и до дрискащия ендокриминолог -  съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт