Обаждат се вече с ритничета ЮНСКИТЕ момчета и момичета

  • 22 242
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Усмихнато и аз така казах, че нали бяха празници и не съм разбрала, че съм прекалила с хапването, а и не ги усещам тези 3 килограма защото си се усещам и виждам същата, а тя ме навика, че не можело да се оправдавам с празниците, ама нищо не и се сърдя, защото ме зарадва с пола

# 691
  • Мнения: 145
Пък аз не съм помирисвала кантар от два месеца и игурно ще изпадна в потрес, като се озова лице в лице с такъв. Ама ще е добре да взема да се информирам докъде съм докарала килцата.

Моята бебка днес ме награди с първите отчетливи подритвания - направо си ме нарита Simple Smile. Както ми е смачкано настроението, за петте минути ритане грейнах. Жалко, че мъжът ми не е вкъщи, можеше този път да я усети и той. Но може довечера пак да се обади.

# 692
  • Мнения: 40
Оф, аз пък се притеснявам, че не съм наддала. От последната ЖК не съм се мерила (тогава не бях наддала), а това беше началото на декември. И сега са ми едни кофти мисли в главата дали бебо големее достатъчно, при положение, че аз съм си същата (с изключение на корема!). Ама може и да съм качила 2 килца, а да не ги виждам - на това се надявам! Та, май и двете неща не са хубави Sad

# 693
  • Мнения: 165
Книжката не е ли на Мари Клод "Аз съм бременна" - по описанието звучи че е тя - и на мен ми харесва много.


Сякаш е тази, но сега съм на работа и довечера ще проверя.

Днес си сметнах сумата за майчинство за първата година и съм доволна, че се притесних дали ще се справя финансово.
Направих си списъче за бебчо, като си откраднах идеи от разни други сайтове. Дръпнах чертата и се учудих, че сумата излезе приблизително толкова, колкото съм планирала. Днес съм доволна от себе си.

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 16:01 от Дидка-Питка

# 694
  • Мнения: 1
Здравейте мами!

Чак сега влизам и прегледах новите теми.Заглавието на новата тема Юнско бебе,дай ми знак -ритни коремчето ми с крак много ми хареса,много е сладурско.

mimsy не се притеснявай резултатите от БХС са ти перфектни.
При мен риск за болест на даун е 1от 1100.Сега чакам резултат от втория скрининг.
 
peteto2006[b][/b] и аз не съм качила почти нишо 1кг за един месец ,но лекарката като ме гледа на ехо каза ,че бебето и едричко за възраста си16г.с.Всичко ще е наред не се тревожи.

# 695
  • Мнения: 1 800
Усмихнатото, аз пък знам, че точно това е нормата-за 1 месец 2кг, по 500г на седмица да се качват, с изключение на пъвите 3 месеца, за които общо е 2кг наддаването. Така се получават 14 кг общо за бременноста, което се счита за оптимално, освен ако не се стартира с наднормено тегло.

# 696
  • Мнения: 40
То природата си знае работата Simple Smile

Мами, някоя от вас, която вече е минала ФМ ще сподели ли за прегледа? Знам каква му е целта, но незнам - на 2д ли гледат, на 3д ли, предварително ли трябва да кажа как искам? Другата събота съм във Фемина и си нямам ни най-малка представа за процедурата при този преглед  Shocked

# 697
  • Мнения: 419
Az biah na FM no tuk v Amerika,gledaha me na 2D a i na tova i gledat tuk,3D go pusnaha 4ak nakraia i to za6toto az popitah i to samo za da mi pokajat bebto,makar 4e v parvia moment mi kazaha 4e na 3D ni6to ne se vijda 4e ima mnogo ne6ta pred bebeto(kato placenti i kakvo li ne).Vsi4ki izmervania si gi napraviha na 2D oba4e.

# 698
  • Мнения: 145
И на мен ми правиха измервнията на 2Д, за малко пусна 3Д по някое време за някакви неща. Те си знаят какво да си правят.

# 699
  • Мнения: 300
Mucunka, ще те помоля да пишеш на кирилица, тук във форума се пише на кирилица, по-лесно се чете, инъче рискуваш да ти прескачаме постовете.
Заглавието и на мен ми харесва за новата тема, но и в старата бяха предложили едно за" рачета и близначета", което също беше много сладурско!
Дидинце, честито розово щъркелче!
Петето, на Фм ме гледаха и на 2Д и на 3Д и на 4Д, пуска ги всичките, накрая като ми даде диска беше на 4Д бебето се виждаше много добре, ама това предната бременност ти говоря...

За килограмите аз съм качила до сега 2кг и вече съм 57кг. Спървата бременност не бях наддала нищо до 5 месец, после общо за бременността бях качила 12 кг, но бебето излезе 4кг и като излязох от родилното нямах почти нищо за смъкване. Този път май ще съм по-тежка категория.

# 700
  • Мнения: 3
Радвам се за всички успешни прегледи и ви пожелавам все така да вървят нещата.

peteto2006, за ФМ във Фемина :
влизаш и казваш за кой имаш записан час след това идва доктора който ще те преглежда и те води до кабинета, първо започва с 2д като ти обяснява подробно всяко нещо което виждаш на екрана, казва кое колко е голямо и какви са нормите.
След това пуска 3д и 4д и прегледа продължва.

# 701
  • Мнения: 201
Да дам един бърз отчет  Mr. Green Пол не видяхме, понеже бебока беше решил да застане в много странна поза по очи като жабка и по никакъв начин доктора не можа да види. Освен това си криеше лицето с ръка  Laughing Изобщо не искаше да ни съдейства  Laughing Мома или ерген, явно ми е срамежливо  Joy Иначе всичко е наред, доктора каза, че си отговаря на седмиците и не вижда нищо притеснително  Sunglasses Та така, както се бях наканила и нямах търпение да разбера пола, бебешока си имаше собствена позиция по въпроса и не пожела да задоволи свръхголямото ми любопитство  Laughing Ще ми удължи удоволствието да разбера до следващия път, като се надявам тогава да е по благоразположено  Joy

# 702
  • Мнения: 3
И да напомня за Софийската среща утре .

# 703
  • София
  • Мнения: 31
И да напомня за Софийската среща утре .

Я кажете за кога и за къде е тази среща 4е аз нищо не знам  newsm78

# 704
  • Мнения: 1 427
Софийската среща е Утре в 14:30 ч в сладкарница Лагуна.Който не я знае-в 14:15 пред Съдебната палата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт