Годината отмина вече, на топличко се гуши МАЙското човече!

  • 28 204
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 461
sweety85, аз бях там точно по това време в 121 кабинет където правят доплера и ФМ. Бях с мъжа ми там. Към 9.30ч влязох на преглед и някъде към 10.00-10.15 си тръгнахме. Аз пък не съм разбрала или поне не съм се усетила, че наблизо има позната физиономия!!! Simple Smile

# 736
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ето ме и мен Hug Здравейте Hug
Аз вчера имах ужасно преживяване ooooh!вечерта се бях мноого запекла.Започнаха едни контракции за това, че не мога да се изходя Embarassed SadЗаболя ме и корема.След едно от напъванията на хартията имаше нещо бяло и като топче, но предполагам, че е от течението което имам.Много се уплаших Sad Взех и изпих малко Дуфалак.И след около час.........другата крайност-растройство Sad Embarassed Ох, поне се изходих и спряха и контракциите и болките след това, а и не е текло повече нищо, освен течението което имам от 2 месец на сам.Направо не знам как да се преборя с този запек Rolling Eyes Cry Днес ходих до магазина и си взех овесени ядки и сега ще ги накисна във вода да видя дали 6те ми помогнат.Само тях още не съм пробвала.Ако помогнах ще ги ям всеки ден Rolling EyesНе искам вчерашната вечер на страх и болки да се повтаря Sad Praynig
На новите мамчета- добре дошли Hug
На всички Ви момичета (а и на себе си ooooh!) желая да се отърсите от лошите мисли доколко може и да се държим.Малко остана.
pisana yana много силни прегръдки.Ти си много силна и ми действащ много позитивно Hug Hug
за упойките-аз родих без никаква, и нормално.Е, за шевовете накрая ме приспаха.За мен болката при тях беше много по силна от контракциите EmbarassedТози път също няма да искам упойка освен ако не се наложи шиене-за него ще искам ooooh!
Момичета внимавайте на вън е ужас.Аз ходих само до магазина и щях на 2 пъти да падна.ПО добре не излизайте, ако не ви се налага.А, мъжа ми в 06:00 тръгна за Варна (доставчик е) и сега ми се обади, че е едва след  Търново ooooh!Валяло ужасно и пътя бил зле и не можело да се кара с повече от 40-50км. в час.Само се надявам да стигне преди да се стъмни, а утре да е почистено като се прибира насам  Praynig Praynig Praynig

# 737
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет момичета,

Не съм ви чела, бързах да пусна новата тема, защото нещо се отнесох.

НОВА ТЕМА

Не успях да ви пусна заглавията да гласуваме и за това избрах еднолично... надявам се да ви хареса.

Сега ще седна да ви чета и направо там ще пиша.

# 738
  • Мнения: 240
Петя, пробвай с фурми да се пребориш със запека - хапвам редовно и всичко е ок при мен

Общи условия

Активация на акаунт