Крава с теле

  • 15 585
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 041

Иска да, детето догодина си поема пътя (има си планове) и тя иска да си има сериозен партньор,  да живеят заедно, не иска да кукува сама , не е престаряла.

Ето тук е основният проблем на повечето жени. Иска да се запознае с някой, да заживеят заедно, семейство, деца.... Чакайте хора, те дори още не се познават! Тя , като подхожда към всяка връзка като към евентуален съпруг, много ясно, че ще бягат. И аз бих избягала, нищо, че съм над 35.  Mr. Green Нека се запознава с мъже, да се забавлява, да и харесат, да се развие от самосебе си тази връзка. Тогава ще стане ясно дали си подхождат и какво им е писано. А не-пили кафе, преспали 2 пъти и да седнем да се разберем как ще се казват децата/кучето.  Whistling

А мъж, ползващ съответния термин от заглавието, изобщо няма да го коментирам.

# 16
  • Мнения: 2 457
Проблема според мен е, че избира прекалено млади мъже (не знам защо)  А те не са дораснали, не са готови за това което тя иска. Или не точно с нея, която има дете за женене едва ли не.

# 17
  • Мнения: 54 435
Проблема според мен е, че избира прекалено млади мъже (не знам защо)  А те не са дораснали, не са готови за това което тя иска. Или не точно с нея, която има дете за женене едва ли не.

Точно така е .
Ако имаше дете на 1-5 години щеше да е много различно . Peace

# 18
  • Мнения: 6 884
Егати заглавието. Реших, че си се захванала с животновъдство.  Grinning

# 19
  • Мнения: 506
Крава с теле каква тема само.Дали ще има мъж до нея или не си е нейна работа.А и в крайна сметка човек трябва да разбере кои са приоритетите му в живота.

# 20
  • Мнения: 2 510
Да се посочи, че телето не е бозайниче и кравата е на средна възраст.
Не разбрах какви са изискванията за бика.

# 21
  • Мнения: 2 457
Проблема според мен е, че избира прекалено млади мъже (не знам защо)  А те не са дораснали, не са готови за това което тя иска. Или не точно с нея, която има дете за женене едва ли не.

Точно така е .
Ако имаше дете на 1-5 години щеше да е много различно . Peace
А от друга страна не е ли пък по-добре да е по-голямо детето newsm78. Догодина си излиза самостоятелно, няма да им пречи, не е бебе да му никнат зъби, да го водят по ясли, да се разболява и т.н.
Тоест, евентуалният мъж няма да трябва да се съобразява с детето на тази жена на чисто битово ниво, защото то няма да живее с тях.

# 22
  • Мнения: 2 510
Тоест, евентуалният мъж няма да трябва да се съобразява с детето на тази жена на чисто битово ниво, защото то няма да живее с тях.
Но какво ще иска или тя иска от бъдещия партньор.
Да живеят само двамата заедно- на работа, на разходки, на почивки, при лошо и хубаво да си помагат. Какво точно търси?
Една жена която има дете , ако е малко да иска заедно да го гледат и да имат и свои деца, една жена може да иска отново да си започне живота / има време/ с друг - семейство, деца...

# 23
  • Мнения: 2 457

Но какво ще иска или тя иска от бъдещия партньор.
Да живеят само двамата заедно- на работа, на разходки, на почивки, при лошо и хубаво да си помагат.
Това, да. Не мисля, че иска повече да ражда деца.

# 24
  • Мнения: 2 510
Не виждам мъж до 40-45 години които няма деца как ще стане за това.
Стар ерген - мисля, че няма да се разберат.

# 25
  • Мнения: 54 435
Значи трябва да си търси човек също с големи деца .
И да си живеят двамата .

# 26
  • Мнения: 2 457
Несправедлив е живота към жените Tired.
Мъжът й го взеха веднага, на същата година, та и дете му родиха.
А тя вече 6-7 години така - нищо.

# 27
  • София
  • Мнения: 291
Авторката е проявила завидна фантазия при наименуването на темата.
Къде го чукаш, къде се пука?
Израза е прост, както и мъжете, които го използват.
Мила, с какви хора дружиш!?!

# 28
  • Мнения: 5 710
Не знаех, че има такова определение, дори съм леко шокирана какви хора ходят по земята.

Иначе, накъде да се ориентира. Ами няма нужда наникъде да се ориентира, достатъчно е да си живее живота и то ако има нещо да става - става.
Но нещо ми подсказва, че трябва да смени средата ви, малко да побутне съдбата, така да се каже, да стори добро на себе си.

# 29
  • Мнения: 15 379
Аз обаче не разбирам каква е идеята на темата?!
Авторката - да не би ти да си кравата, а бичето (т.е. порасналото ти теле) да е детето ти?
Ако просто приятелката е реална - не й бери грижа. С пускане на темички по форумите няма да й намериш мъж.

Общи условия

Активация на акаунт