И през Драконовата година порой от положителни тестчета ще има - тема 87

  • 16 555
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Кучо, точно под теб се изпльосквам!  Mr. Green Hug

Поспаланче, да е жив и здрав половинчо! Много да те радва, а ти да го направиш щастлив и горд татко!  Mr. Green  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 55
много хубаво заглавие  Simple Smile записвам се и аз да ви следя  Hug

# 17
  • Мнения: 1 983
И аз да се запиша.
Поспалане, да е жив и здрав мъж ти.   bouquet
Тая леля ме сцепва....ужасно ме боли, мама му  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 960
Меци Hug Heart Eyes Hug
Нека Драконовата година, ни направи трима, четирима и петима.
Щастлива да е тя за всички нас, да изпълни домовете с детски глас!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Честит Рожден Ден на Поспалан! Скоро най-гордия татко!
Хайде да не се записвам само да ви наръся едно хубавко!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 20
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Благодаря ви за пожеланията за моя Посплан Hug
Меци мерси за новата тема.  bouquet
Дано я напълните с много положителни тестове Praynig
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 21
  • Мнения: 4 864
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

Двойно поръсена в розово Simple Smile

# 22
  • Мнения: 731
Хайде и аз да се гмецна на бързо малкия зВер докато спи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит поспалански рожден ден на татко поспалан!
Мецинко  Hug   bouquet
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за всички нуждаещи се!
sigme  Hug Hug Hug започваме вече обратно броене-и твоето време наближава!  Praynig

# 23
  • Мнения: 39 318
Каролка, Поспаланчето е в синьо.
О, Жоржи,  Heart Eyes Мерси мила, но освен да е някое закъсняло коледно чудо за идващият месец, иначе хич не му хващам дикиш  Hug

# 24
  • Мнения: 7 118
Каролка, Поспаланчето е в синьо.

А за Куклата не се знае...розовото е мое предсказание  Joy

Малеее, Карол, ами сега?  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 843
Нова тема, нов късмет  Hug
Честит Рожден ден на бъдещия татко Поспалан, с пожелание да се порадва на пълноценен сън още малко, а за после не знам, дано има пролуки и си подремва по малко  Mr. Green    bouquet
п.п. Малее, от таз Каролка нищо не можеш да сръбнеш  Laughing  Hug

# 26
  • Мнения: 4 864
Моя грешка, сори, поспаланчо, ама поне ти е януарски прашеца  Hug

Ами сега... нали щях да си отглеждам една дружина с тез слонове дето съм ги наредила. Оф, да вържи вече, че ми писна да се чудя Simple Smile А ако ви кажа колко съм бременна в главата...чак ще ми се смеете Simple Smile

п.п. Малее, от таз Каролка нищо не можеш да сръбнеш  Laughing  Hug

Емиии, съдбЪ Simple Smile

# 27
  • Мнения: 601
И аз се записвам в темичката.
Върнах се от доки, резултатите са по- добре Simple Smile , разкритието си е същото. бебка тежи 3500гр. Май ще е големичка Simple Smile
Мерси за палчетата  Hug Hug Hug
Честит Рожден Ден на Поспалан   bouquet  bouquet  bouquet
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 28
  • Мнения: 2 843
РОзоввв, Каролке, бързо, бързо  newsm79
Браво за резултатите, Имам надежда  Hug

# 29
  • Мнения: 38
Запис в новата тема и даи боже да е пълна  EFP newsm68 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт