Има ли духове и виждат ли ги децата ?!

  • 77 226
  • 196
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622

 Аз съм голяма мазохистка...Хем ме е срах, хем ви чета  Crazy

Я се редактирай.. Joy

 rotfImbo

Еми така де..то понякога двете неща за свързани  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 8 806
Тази тема ми заприлича на една от алтернативния, дето разни уж големи хора си играеха да си пращат покани за гости- ангели. Най-много ме разсмя една симпатична иначе куха лейка, която се беше загрижила много, че ще пътува по работа, пък ангелите са й на гости. Все повтаряше, че те навсякъде ще са си с тях, но само докато свършат някаква работа беше кахърна къде да ги дява Joy Joy
Та... и децата така, нали нямат други грижи, събират тези на умрелите.....  ooooh!
Човек лесно се подхлъзва, ако му са слаби ангелите. То затова и някои хора позабогатяха от писане на небивалици....

# 62
  • Мнения: 75
От съвсем ранна възраст 4ета и се интересувам вся4ески от вси4ко свързано с живота след смъртта и за мен тази тема е ясна по отношение на това, което се слу4ва с децата. Разбирам, 4е пове4ето от вас може би не искат да повярват и не вярват, 4е съществува живот след смъртта и въобще прераждане, но ето и отговора.. когато душата идва на този свят, тя поддържа връзка с астралния свят до 7 годишна възраст. Нашите деца до тази възраст се намират в два паралела! След тази възраст цикълът приклю4ва. Именно затова срещите им с реални духове са абсолютно реални!  Hug

# 63
  • Мнения: 3 634
Не вярвам  духове и не смятам, че децата ги виждат. Може би защото моето не се е държало по описания начин. Не фантазира, но обича да измисля реални конфликтни ситуации, а после да наблюдава и изучава реакциите на хората.

# 64
  • Мнения: 57
Аз съм виждала два пъти,но като голяма.Интересно е ,че щерка ми преди време ми описа едния.Говоря за духове на хора Thinking

# 65
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Аз съм виждала два пъти,но като голяма.Интересно е ,че щерка ми преди време ми описа едния.Говоря за духове на хора Thinking

Сега като си казала А, трябва да кажеш и Б Grinning 

# 66
  • Мнения: 2 746
Синът ми беше на девет години, когато родих второто си дете. Малко след това започна да ми разказва, че вижда в стаята си и в коридора на апартамента разни дребни страшни "същества", които се смеят. Помолих го да се опита да ги нарисува и се смразих .Казваше също, че понякога преди да заспи, усеща тъмна сянка надвесена над него, както и когато играе на компютъра същата сянка от дясната му страна . А пък бебето плачеше много. Дали е виждало и усещало нещо и то? Това продължи може би три или четири месеца. Повече не е говорил, че вижда тези "неща", но си ги спомня и до днес. Сложих икони в стаята му, палих тамян и пръсках с осветена вода.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 957
А моята, голямата, каза, че искала да връщаме вече бебето, откъдето дошло, щото ѝ било писнало вече от него. И на нея ѝ мина за 4-5 месеца.

# 68
  • Мнения: 341
Интересна ми е темата и ще ви следя коментарите.
Само някои от децата виждат и разказват за духове и аз им вярвам, просто, защото те съществуват.

# 69
  • Мнения: 8 883
Много са ми любопитни хора, които абсолютно убедено говорят за разни нишки с астрални светове, контакти с духове и т.н.

От десетилетия насам науката не може да открие нито едно доказателство за наличието на подобни явления. Това, че разни хора твърдят, че са виждали не може да бъде прието като подкрепа. Все едно да твърдиш, че съществуват всякакви други образи като вампири, тролове, ангели и демони и т.н. В миналото хората не са имали днешните знания и естествено са определяли като чудо всякакви необясними за тях явления, чийто отговор знаем днес.

Да вярваш в духове днес е просто странно. И аз обичам приказки, но не вярвам в баба Яга.

# 70
  • Мнения: 57
Аз съм виждала два пъти,но като голяма.Интересно е ,че щерка ми преди време ми описа едния.Говоря за духове на хора Thinking

Сега като си казала А, трябва да кажеш и Б Grinning 
...т.е....да разкажа?????

# 71
  • Мнения: 8 806
Точно това има предвид-започнеш ли нещо, да го довършиш. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 825
Не помня точно на каква възраст беше синът ми, но под 3 г. е бил, може би 2 и малко, когато един познат ме накара да му задам следния въпрос: Ти от къде си?, отговорът беше: От ТАМ!
Човекът после ми обясни, че повечето деца отговаряли така, но не си спомням точно до каква възраст. Аз тогава се смразих и повече не съм задавала този въпрос. Пробвайте, ако искате Grinning
Та по темата, склонна съм да вярвам, че децата виждат нещо в ранните си години.

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам спомен, била съм макс. 4-5 год., защото още спях в първото си легло- с една дървена решетка. Вечер щом ми угасяха лампата, в тъмното очертанията на всичко около мен- столове, тоалетка, гардероб, сякаш придобиваха друга форма и се превръщаха в мечки, вълци, торбалан, който пъха непослушните деца в един чувал и ги взима и какво ли още не... Помня и какви ги дрънках- как преди да се родя, съм била голяма и разхазвах за онова време- естествено, измислях си, но ако майка ми вярваше в прераждането, да ми се е вързала, че говоря за минали животи Crazy
Моите деца пък откакто проговориха започнаха да ме разпитват за смъртта, но не са ми казвали нищо необичайно.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Малките деца още не умеят да мислят абстрактно. За тях, преди да се родят и да бъдат тук, е напълно логично да са били там. Времето също не им е особено ясно. Изобщо идеята да ги е нямало никъде, не им е понятна. Точно сега моята дъщеря е на такава вълна. Като разглеждаме снимки от преди да се роди, тя винаги гледа да се намести. Ако не е в коремчето на мама, понеже същата е на 2 години, то е бешила голяма или .... абе където и да е е била, но вариант „просто те нямаше“ не съществува за нея. Децата хем виждат и чуват по-добре от нас, хем помнят дребни и незначителни детайли, хем пък не търпят празноти в представите си за света. И когато нещо им липсва или не им е понятно, си го нагласят така че да го разбират.
И това е във всеки един аспект. Вчера я усетих, че в едно стихче упорито замества тупалка със запалка. Чак днес се сетих, че тя тупалка не е виждала и не знае какво е.
Та и при повечето им фантазии е същото. За нас е измислица, но за тях напълно логично.

Общи условия

Активация на акаунт