Хайде да броим калории 2

  • 62 686
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
ще ги имате!!!  Mr. Green

# 706
  • Русе
  • Мнения: 2 153
ЕЕЕЕЙ Непокорната - то да не се похвали човек с дребничките си постижения и ти пак  fight разби всичко детско в мен.
но на ц.ц. го докарвам   smile3533 нека ти.
Кикс, незнам какъв е тоя твоя режим - ама като ти чета менютата огладнявам както съм метнала една яка пържола току що. - не си ли гладна бе човек и не ти ли идват множко въглехидратите. как ти вървят килограмите и мерките. - крема на йоткер на фона на пакет бисквити ти е бял кахър.
тъйййй накарах се  Twisted Evil сега и моя отчет
свинско   2,00   538,00   46,00   34,00   0,00
яйце   1,20   100,80   7,20   8,40   0,00
сланина   0,20   180,00   19,80   0,00   0,00
шоколад   0,30   171,00   14,40   2,28   8,10
круша   2,00   80,00   0,00   0,60   20,00
вино   1,00   70,00         0,50
маруля   1,00   14,00   0,50   0,80   1,70
общо      1153,80   87,90   46,08   30,30
                     
      %   0,69   0,16   0,11
бре, гадната круша много въглехидрати - няма да ям вече по цяла.

# 707
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Елънче, ама и ти си качила шоколада, нещо... Twisted Evil
Ц.ц. .... колко време се пулих , докато разбера какво ми говориш... hahaha hahaha hahaha
Както казваше една позната - преди време й били малки, ама сега съвсем и вече трудно ги намирала... Joy та и аз натам вървя, май... Mr. Green
Защо извади бухалката  и налиташ на бой, какво детско разбих в теб?  Mr. Green Само по талия те бия яко, и то даже се замислих дали да не си премълча  каква шкембелана съм била преди два месеца... Mr. Green
Имам актулана снимка на паласките ми, като намеря кабела за телефона ще ви покажа нагледно !!!  bowuu

# 708
  • Русе
  • Мнения: 2 153
 smile3508 чакам чакам, и накрая все си мисля, че тез паласки ще са няк`ви супер развити странични коремни мускули.
така е за шоколада, но ми е в норматаааааа а Милко Георгиев дава шоколад, щом е в нормата. вярно че ако искам по-бързи резултати трябва да го спра ама то човек веднъж живее - като не пуша, пия - то се вижда колко, по мъже не ходя - к`во ми остава - единия му шоколад Joy hahaha

как само по талия и по ханш, а с талията помислих че си се мерила първо преди да родиш точно  Joy Joy Joy, ама те бия на ц.ц. - ще се разберем да ти дам малко от мойте - имам да давам и да остане. bowuu bowuu bowuu Joy Joy Joy

# 709
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
ОК, Елан, ще запомня като стане съвсем непоносимо положението, че си ми обещала!!!  hahaha

а с талията помислих че си се мерила първо преди да родиш точно 
Мани, мани, срам и резил!!! Embarassed Ама нали сме си наши тука и си казах!!! Mr. Green Трябваше и едно фото да си направя , за по-достоверно...Като тия по рекламите - преди и след... hahaha То да ти кажа и она ден, в момента след спагетите, щеше да свърши работа... Mr. Green

# 710
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Казваш и отиваме при д-р Георгиев - например Hug  bouquet
свои свои, той и моя задник като необятната руска степ  newsm30 (нямаше по голям hahaha hahaha)

# 711
  • Мнения: 80
хахаха аз пък да си кажа пък моите бедра отвътре са мноооо злее поне шкембето се посви

аа и да допълня от както съм на този режим метаболизма ми препускаа като луд Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 21:16 от kiksi007

# 712
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
И аз при корема имам най-голям напредък...Пръв той се стопи...

# 713
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Добро утро, нискокалорични мои!!!  Hug
Кака ви пак ще издирва разни данъчни по разни квартали, пак ще виси на опашки и днес, и ще се разправя с досадни държавни служителки. Еййй, как пък веднъж не сложиха зад бюрото един младеж хубавец!!!  Mr. Green Да ти е кеф да ходиш!!!

Ето начин да бъдем по-слаби и доволни от себе си  Laughing :

# 714
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Е хайде честито (за висенето) вземи си вода, пий много да не ти се качва кръвното, а за всеки случай валерианче. А за хубавците - не си мечтай, че може да ги получиш като мен миналата година от МФ - хубави, млади, от фитнеса излязли - иииии прости, нагли, хванали господ за шлифера, и като капак хабер нямат к`во правят, ама пичове иначе " тез ваште експерт счетоводители от провинцията, кои им е казал че са компетентни - пълни некадърници, не ги слушайте какво ви говорят".
такааааа днес съм пак по фирми и обекти, така че как ще стане с яденето незнам, но кантара ми показа пак между 54 и 55 Grinning, така че МЪРДААААМ. отивам да мушна омлетче и да излитааам със скоростта на светлината че мноого работа днес трябва да се отхвърли.
целувки на всички и лек и безпроблемен ден

# 715
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Върнах се, не висях много, бързо свърших, красавци нямаше /но поне г-жата зад бюрото беше достатъчно търпелива и любезна/, след това си направихме една дългаааа разходка със съпружеското тяло...Времето е страхотно навън!!!   Nature Sunny Чак ме е яд, че съм сама и няма с кого да излезна на въздух. Ще чакам на малкия да му свършат танците и излитам по градинките... Grinning Ох, как го обичам това слънчице... Hug
elan , честито за "мърдането"!!!  Grinning А дано повлечеш крак, та и аз да се размърдам! На кантара не държа толкова, ама на см. поне ... Flutter

# 716
  • Мнения: 80
аз пък днес голямо хойкане из града чак като се прибрах краката ме боляха,ама тва времеее тоя Емо Чолаков да вземе да напусне,той вятъра е много студен и пронизващ,къде му е преобръщането към топло.За жалост днес се улях със сладките отновооооо до тук съм 900 кал.Направо съм разочарована от себе си : Banghead

# 717
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
той вятъра е много студен и пронизващ,къде му е преобръщането към топло.
Що, при нас е много яко навън? Не се къхари със сладките, имаш още калории за вечеря. Аз съм малко под теб, ядох качамак...Такова нещо не съм хапвала повече от година. Пробвах да правя от тия готовите, за 15 мин.  Sick Голяма гадост са!!! Виж с царевично брашно ми стана екстра. По точно на мъжа ми му стана!  Mr. Green Той бърка качамак у нас!!! На мен не ми се отдава Mr. Green, който е бъркал знае за какво говоря!!!
Сега трябва да си измислим по една вечеря към 300 кал. и сме екстра!!!

# 718
  • Русе
  • Мнения: 2 153
и аз днес не броя - толкова съм скапана, а е само 16.30. до тук 2 яйца със сланинка за закуска, към 15(00 една от моите питки - идея нямам колко калории е (нещо като питките за дюнер - половината на най-малката) с 5-10гр сирене бри и пак толкова масло, сланинка към 20гр и към 10г шоколад. довечера пържола и салата зелена.
 не можах много да резбера времето - с колата джътках от 8 часа - сутринта беше много студено - чак колата заскрежена.

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 16:36 от elan

# 719
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
Верно ли, бе?! При нас е супер, сутринта в 8,30 тръгнах и даже си махнах якето , че ми стана жега в колата...Сега стоя цял ден на широооко отворени прозорци, да влиза въздух и слънце...И ми е малко топло с пуловера, ама ме мързи да се преобличам... Blush
elan , доядоха ми се от твойте питки!!!  Crossing Arms Сега да ме поканиш на гости, щото съм много сладокуса!!!

Общи условия

Активация на акаунт