Монодиета -част 4

  • 20 022
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
здравейте и от мен  : ) след вчерашния лунен -1кг мисля че е добре ..днес ще съм отново на течности както ме посъветва Herzen    newsm24 newsm24

# 16
  • Мнения: 1 163
sivila извинявай, че отговарям от името на vivileon тоест не отговарям а питам. Трябваше да чакаме някой да пусне новата тема ли? Аз написах на едни от страниците, че доближаваме 50 стр и трябва да се направи нова тема и да се заеме някой, но ако е проблем, че са копирани труда на Snow4eva ще направим ново оформление. Нещо не ми стана ясно какъв е проблема  Hug Hug Hug

# 17
  • в колонките
  • Мнения: 510
sivila извинявай, че отговарям от името на vivileon тоест не отговарям а питам. Трябваше да чакаме някой да пусне новата тема ли? Аз написах на едни от страниците, че доближаваме 50 стр и трябва да се направи нова тема и да се заеме някой, но ако е проблем, че са копирани труда на Snow4eva ще направим ново оформление. Нещо не ми стана ясно какъв е проблема  Hug Hug Hug
        Старата тема е на 49-та стр.Правилата мисля,че са ти известни.И Сноучева след като е оформила и пуснала темата има в пред вид и се грижи за последствията.
    И сега,след като ти отговаряш,вместо др.момиче да питам и теб:Смяташ ли,че е правилно при НЕ завършена стара тема да се пуска нова?



7

# 18
  • Мнения: 1 163
sivila извинявай, че отговарям от името на vivileon тоест не отговарям а питам. Трябваше да чакаме някой да пусне новата тема ли? Аз написах на едни от страниците, че доближаваме 50 стр и трябва да се направи нова тема и да се заеме някой, но ако е проблем, че са копирани труда на Snow4eva ще направим ново оформление. Нещо не ми стана ясно какъв е проблема  Hug Hug Hug
       Старата тема е на 49-та стр.Правилата мисля,че са ти известни.И Сноучева след като е оформила и пуснала темата има в пред вид и се грижи за последствията.
    И сега,след като ти отговаряш,вместо др.момиче да питам и теб:Смяташ ли,че е правилно при НЕ завършена стара тема да се пуска нова?




7

Погледнах, че тема 2 също е била приключена на 49 страница и точно за това изрично написах в темата че наближаваме 50 и ако Сноучева следи темата и се грижи за нея, защо не е написала, че ще пусне новата тема. Аз така и неможах да разбера за какво е спора. Ако темата е на Сноучева нека се напише да се знае.

# 19
  • Мнения: 50
sivila извинявай, че отговарям от името на vivileon тоест не отговарям а питам. Трябваше да чакаме някой да пусне новата тема ли? Аз написах на едни от страниците, че доближаваме 50 стр и трябва да се направи нова тема и да се заеме някой, но ако е проблем, че са копирани труда на Snow4eva ще направим ново оформление. Нещо не ми стана ясно какъв е проблема  Hug Hug Hug
        Старата тема е на 49-та стр.Правилата мисля,че са ти известни.И Сноучева след като е оформила и пуснала темата има в пред вид и се грижи за последствията.
    И сега,след като ти отговаряш,вместо др.момиче да питам и теб:Смяташ ли,че е правилно при НЕ завършена стара тема да се пуска нова?

Хеееейййй какво става тук - моля да се прекрати веднага.
Заслугите на всички са отчетени и никой не си присвоява труд или мнение. Моля ви идеята на който и да е форум е взаимопомощ и нахъсване и похвали и споделяне на проблеми.
Предлагам всички да се успокоят и Вивелончето да не се засяга, също така предлагам никой да не говори от името на някой друг и да не се нападаме а да бъдем заедно защото каузата е една - да сме щастливи в тялото си. И по този повод моля Snow4eva да каже дали има проблем /в което дълбоко се съмнявам/, че Вивелон е копирала нейния пост в началото на другите теми и ако има такъв ще се поправят нещата с ново оформление  Hug Hug Hug
Моля ви спора да се приключи до тук Сивила, Мимче

# 20
  • Мнения: 4 344
благодарско за темата!  bouquet
аз още съм в старата...
хм,аз за това съм наритала кантара,да няма сълзи от него.то и да нямам минус,от яд ще се наям,ако пък имам-от радост и че не е толкова трудно,ще се възнаградя обилно...
за днес съм в чуденка на какво да съм..
някой беше писал салата-и това ми се яде..друг-яйца-и това не бих отказала..но и гореща супа в този студ ще ми навакса и течностите,и ще ми стопли и душата..
но още не съм гладна..то днес и утре нали питки се ядат. Wink

# 21
  • Мнения: 633
М дааааа диетуването изнервя хората Shocked
Аз хич не съм моно тези дни, но съм в МЦ и немога да се ограничавам с това сладко.
От 10 януари имам само -1, остават още десетина килца за сваляне.
Дано скоро се мотивирам повече, че както е тръгнало...... smile3511

# 22
  • в колонките
  • Мнения: 510
 diana_m, Hug,не ти ли се струва мила,че копи пейса от мотото на темата е кражба? Ако някой се осмели да открадне чужд труд дали се наказва с нещо в Бг ? Когато някой пусне тема е редно да я оформи по свое осмотрение,труд и мислене,мисля. newsm78.За целта,към която всички се стремят да влязат в желаните от тях кг.съм  newsm10,но не харесвам кражбите,това е не морално,така съм възпитана аз.Пък на който му харесва - приятно му отслабване и успех в живота.Щото,когато Сноучева и аз вкл.се ровехме из сайтовете и търсихме различни монодиети вие къде бяхте? Оформянето на темата е изключително и само от Сноучева,за което и благодаря,разбира се,но крадците ненавиждам.Явно нещата в Бг скоро няма да се оправят,толерантност,уважение към чуждият труд - йок.  Грозно,страшно грозно. newsm17
     

# 23
  • Мнения: 50
Аз хич не съм моно тези дни, но съм в МЦ и немога да се ограничавам с това сладко.
От 10 януари имам само -1, остават още десетина килца за сваляне.
Дано скоро се мотивирам повече, че както е тръгнало...... smile3511

Що не си направиш моно с шоколад - хем да ти е вкусно, хем да споделиш резултата с всички че ние само точим лиги по тоя шокич  Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 4 344
и аз ще правя моношоколад,но днес -о,чудо,не ми се яде..
дали не съм се повредила?! Shocked

# 25
  • Мнения: 50
и аз ще правя моношоколад,но днес -о,чудо,не ми се яде..
дали не съм се повредила?! Shocked

аз поглъщах неимоверни количества всякакви благинки до преди диетата, но след три мокс дни на диета и край - не ми правят впечатление /ма тва сигурно щото съм голем цербер  hahaha hahaha hahaha/

другата седмица се глася аз за шоко-моно-ден след понеделник де, че в понеделник пак тая луна ще ме мъчи на вода /влиза пак в нещо си фаза/

сега си рупам овесените ядки с кисело млеко и ми плющат ушите  newsm62

# 26
  • Мнения: 1 163
Диди в понеделник пак ли ще се сърба фрешче????????? newsm78 newsm78 newsm78 Аз пак ще го направя подейства ми добре.
Днеска ден с месо но за вечеря ще си направя салатка. Боли ме главата и аз нямам апетит. За сладко пък никакъв ina15 и аз си помислих че съм болна или нещо знам ли какво съм се повредила и аз  #Crazy #Crazy

# 27
  • Мнения: 50
Диди в понеделник пак ли ще се сърба фрешче????????? newsm78 newsm78 newsm78 Аз пак ще го направя подейства ми добре.
Днеска ден с месо но за вечеря ще си направя салатка. Боли ме главата и аз нямам апетит. За сладко пък никакъв ina15 и аз си помислих че съм болна или нещо знам ли какво съм се повредила и аз  #Crazy #Crazy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
пак пак - има хора дет цял живот си го спазват това с луната  newsm78 newsm78 newsm78

Ако те боли глава изяж един грейпфрут - гаранция ще помогне, в него има едни полезни мазнини дето организма си има нужда от тях  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 4 344
и аз съм в понеделнишкия пак.. Laughing
започнах да огладнявам,пусти мързел,не ми се излиза за нищо,но и какво да е..то не е лошо да откарам 2-ри гладен,но не съм се настроила за него..

# 29
  • Мнения: 50
и аз съм в понеделнишкия пак.. Laughing
започнах да огладнявам,пусти мързел,не ми се излиза за нищо,но и какво да е..то не е лошо да откарам 2-ри гладен,но не съм се настроила за него..

аааааааааа НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ   341uu  341uu  341uu  341uu  341uu  341uu  341uu
никакъв втори гладен че ей са вече изяде пердаха
хапвай си, спазвай си режима, ама гладуването - само по време на луна  Naughty Naughty Naughty

Общи условия

Активация на акаунт