Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - 12-та част

  • 22 179
  • 679
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 250
А така,Аселинке,скарай ми се вече да се наканя да купя нещо,че май съм голямо туткало. Майка ми все повтаря,че като се роди,всичко ще накупим,един вид от суеверие и аз май й се връзвам. Сега за тия комплекти за изписване пък се чудя какъв цвят да е-уж 3-ма доктори казаха момиче,ама ако са объркали случайно- дали да не взема неутрален цвят,например бяло или жълто. Утре ще ходим да гледаме в Хиполенд кошарки,дано харесам нещо вече Wink Аа и последното ,което се сещам е че тия комплекти дето гледах не бяха с портбебе,а с обикновена пелена без цип или копчета нещо и това ме възпря също Thinking Мама утре пристига да чистим и дано като съм с нея,да се престраша да купя нещо,все ме е страх да не сбъркам.

Времето иначе беше страхотно днес,много добре ми се отрази малко въздух Peace

Мини,снимай анцуга да го видим,кой знае колко е сладък Party

Йовка,какви са тия гащи за след раждането-ластични ли някакви?

# 16
  • Мнения: 169
Нимфичке, не се връзвай на суеверията на другите, вярвай само на своите /ако имаш такива/ и пазарувай вече. Peace
Комплект за изписване- ние бяхме купили чисто бял, въпреки че 100% бяхме сигурни, че ще е момче.
За гащите- аз си бях купила на чико-http://www.shopmania.bg/oblieklo-za-briemienni/p-kolan-za-slied-razhdanie-chicco-normalna-ghrizha-1048496 , но са скъпи, а според приятелки ползвали подобни гащи, са ми казвали, че и по-обикновените марки вършат същата работа. Ако решиш да си купуваш такива, обърни внимание на модела- да са по-дълбоки, да обхванат повечко от корема, да са максимално стегнати и не напоследно място, ако сега си размер примерно L, си вземи М, но имай предвид, че обуването им ще ти е трудно. Ако намериш по-евтино решение си вземи твоя размер, поне на чико се регулираха в корема и като се прибра си ги пристягах. Моите гащи се оказаха по-малки с един номер, защото качих повече отколкото очаквах и първия път като ги обувах беше на 3 ден след секциото и след разрешението от лекаря ми, но ... Embarassed едвам ги обух и трябваше и мъжа ми да помага  Joy Голям смях и ужас беше, защото ми бяха тесни, но ми помогнаха доста! Ако искаш ще потърся снимки от преди и след раждането- корема ми се прибра доста само с тези "гащички"

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Браво, Дони, страхотна темичка!Благодаря!   bouquet
Дай Боже на чакащите живи и здрави бебенца в тази темичка, а на тези с по-далечен термин да устискат до финал!  Praynig
Пожелавам на всяка една от нас да се радва на ей такива пухкавелчета:

Гледам и за фризури си говорите.Явно аз съм от суеверните и ще се подстригвам другия месец живот и здраве  Laughing
Хайде, лека вечер!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 250
Аз суеверието с косата го отхвърлих вече-толкова беше станала зле горката,че миналия месец ходих на фризьор и направо се родих hahaha Всъщност то суеверието нали е да не се отреже онова нещо на момченцата,а аз като разбрах,че е момиче и си викам,няма какво да му отрежа Joy

Йовке,мерси за подробното обяснение,добих представа какви да са гащите,ще си взема някакви щом помагат. Мога и без снимков материал,ама ако ти се качват,кажи къде да те видим Laughing

# 19
  • Мнения: 169
Имам албумче със снимки от отслабването във фейсбук, но е скрит, аднах те и би трябвало да ме видиш.
Сетих се, че има и разни ластични колани, само за корема в аптеките, те са още по-евтино решение, според някои и ефекисано.

# 20
  • Мнения: 6
Момичета, здравейте!
Аз съм бъдеща февруарска мама. Също съм лежаща. Ако ме приемете ще пиша и при вас.
Знаете ли нещо за bebs_y (Ванчето)? С нея си пишем, но не сме си писали от много време и се притесних за нея. Много ще съм ви благодарна ако ми кажете как е! Simple Smile
Целувки на коремчетата и се пазете! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 798
Имам подарък-ластичен клин за след  раждане, май това е по-добрия вариант от гащи, все пак стяга и бедрата.Ама  дали са ефикасни ще  видим.

Ооо,  суеверията са ми последната грижа на мене, оправих си косата и приличам поне малко на човек.Ако трябва  да следвам градските легенди не трябва 9 месеца  един косъм да пипна.

Нимф, ще кача  снимки на мини анцугчето и на другите неща от леля му на беб:)Каква добра леля само, дано не се откаже после   от нас, ако излезе дребосъка ревльо Laughing

На новодошлите- вярвайте,дори и с мъки  ще успеете!

Момичета,които сте ми писали на  мене предната  тема, пишете на Дони на лс, да  ви добави към списъка.

# 22
  • Мнения: 4 651
Здравейте момичета!
При мен лежането продължава. Голямото отлепено все още си е толкова голямо. Не е ясно колко трябва да лежа, само че това е единственото, което мога да направя. Има и добри новини поне - дребното си расте добре.

В 20-та седмица съм на ФМ, дано до тогава има подобрение и всичко с дребоса да е наред.

# 23
  • Мнения: 117
А някой имал ли е clue cells при микробиология на влагалищен секрет? Незнам какво означава но ми изписаха флуомизин и си мислех, че от него може да имам някакво течение?
 
f(x) колко голямо е отлепянето ти? Питам защото в 14 седмица и при мен видяха отлепяне 19мм, но когато отидох на ФМ в 20 седмица ми казаха че нямало да може дори да се види вече, ама добре си полежах де.А и продължавам предимно да лежа.

# 24
  • Мнения: 207
Ей един ден да не чета и вие сте се уляли Laughing

Дони браво мойто момиче и мартенската и тази страхотна си ми ти Hug

Здравейте и на новите ни попълнения тук всички заедно ще успеем и ще намерите най-милите другарчета Heart Eyes

Minie специално за теб миличка понеже прочетох, че се каниш маникюр да правиш. При секциото е задължително да няма никакъв лак по ноктите, защото се следи за проблеми, ако почнат да посиняват. Ти каза,че ще насрочвате дата и аз бях така с Герка ама тя реши да излезе седмица по-рано. Извинявай, ако ти се бъркам просто от чисто сърце го правя.

# 25
  • Мнения: 1 798
Джоли, аз знам,че  не бива да има лак,аз гел  ще слагам, с френски, възможно най-късия, т.е. нокътя се вижда  идеално отдолу. С цветен няма и да държи дълго,а с този ще изкарам поне месец. Аз ще питам за гела,но като е прозрачен едва ли ще има проблем:))

Нимф,какви прекрасни сантиметри в розовоооо:))Пусках снимки.

Боряна, при бактериална  вагиноза се откриват тези епителни клетки.Аз съм така  от как ми се правят МБ  след серклажа.И нали шийката ми е с гигантските размери от 16мм, та все слагам глобули,но все си я има вагинозата.

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 18:54 от minie mouse

# 26
  • Мнения: 560
Здравейте пупарланки мой виждам развивате интересни темички
Първо здравейте на новите маменца темата почна да се пълни доста за съжаление да ви кажа прави ми пчатление и в отчетната ми тема и от мой познтвсичко живо е с болежки и на хапчета това не е нормално.

За фризьора и аз да кажа бях само веднъж до сега за 6 месеца а аз съм руса и корена ми беше станал мама мия бустанко плашило малко е и сега съм пак същата и нямам търпение да се докопам и аз до салона така, че Мини и аз ти блазьосвам.
А за обезкосмяването каква ми е мъкааа, преди се правех с кола маска навсякъде, ама сега не става не ога да се довлека до там и се мъча с епилатора преди не го усещах а сега умирам от болки Sad
 
Шоколадово бонбонче снимчицата е един път благодаря ти Hug

А сега да ви се пооплача е ми излизат резултатит кръвните изследвания, чак до понеделник трябва да ги чакам това едно на ръка а преди малко така се скарах с мъжа ми и той ми каза че съм " ТЪПАНАРКА "smile3518 newsm45 не мога да се спра да плача, на мен ми е толкова трудно, а той
Ох стига съм ви надувала главите помрънках малко.

Пак напомням и за новите мами ако някоя иска да я добавя във ФБ да ми пише на лични

Мини мила и аз чакам да видя снимчиците Hug а  да ти кажа, че съм чувала че не трябва да раждаш лакирана за да ти снаблщдават цвета на ноктите както и joly24 казва

# 27
  • Мнения: 1 798
Звездичка,  не буквализирай думите на мъжа ти, те са си такива-дрънкат си на воля, не отбират от настоящото ти състояние...Ако знаеш аз колко съм ревала и хем знам колко са еднакви мъжете.
Не  го  слушай. Гледай теб си.

# 28
  • Мнения: 347
Дони, страхотна тема Hug  браво!
Мини, най-малкия беше със секцио, защото се завъртя напряко по време на раждането и ме резнаха.Та вече 7 години не мога да се справя.Аз доста тренирам, но престилката си седи, е вярно, че само като седна се вижда, но е гадно. А на пластична операция не бих се навила, каквото съм шубе Embarassed
След нормалните раждания не съм имала проблем.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 250
Ауу,Мини,страхотни покупки,а анцугчето е върха!!! Party

Ето че си имало недостатъци пустото секцио.Напоследък всички ми го хвалят и ми повтарят да не съм настоявала за нормално щом ще ми го назначат.Та даже ида се обънело бебето,аз пак да си настоявам за секцио newsm78

Марти,на пластична и аз не бих се навила Peace

Звездичке,и ние с моя се поскарваме,явно е нормално,хормоните ни тресат в момента нас бременните и става мазало.Аз тука от 2-3 дни се държа прилично,ама преди това какво ми беше станало и как ме търпя горкия,не знам. И наистина не му се връзвай,със сигурност вече съжалява Hug

Фиксче,много ти стискам палци,да знаеш! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Чакайте да се върна на темата с комшийките и да ви развеселя малко. Идва одеве касиерката и вика-видях аз нещо(срещна ме днес на входа),много се радвам,нося ти подарък-един тефтер(за 2012) да си записваш всичко Crazy hahaha Joy Направо щях да падна и още се хиля с глас. Аз вика така от както се роди моя син,имам един тефтер и всичко си записвам hahaha Даже и сега още продължавам като ме ядоса и пиша всичко Crazy -сина й е вече тинейджър на 13-14 год Joy Въобще нашия блок сме уникум,по-зле и от оня филм по Нова. "Етажна собственост".Трябва да дойдат да заснемат няколко епизода тука hahaha

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 19:44 от nimfi4ka

Общи условия

Активация на акаунт