Колко време бебеправихте?

  • 46 041
  • 656
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 61
Първия месец не успяхме, но и се намирахме под голямо напрежение. Втория месец се получи подаръка за рожденния ми ден Grinning Мисля, че е от голямо значение спокойната обстановка. Искам другото бебеправене да е на морето или на Банско.
успех и от мен!!

# 46
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
na moreto nai lesno se praviat bebetata...nasheto taka stana  Embarassed  a ot 5 godini nito sme se pazili, nito po doktori sme hodili. No e mnogo vagno da si spokoen, a ne pod napregenie. A parvoto niakolko meseca sled svadbata hop...ama togava niamahme tolkova problemi na glavata si  Neutral Face

# 47
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Първа бременност - от раз, втора - непланирана (скъсан презерватив Embarassed ) и за съжаление прекъсната, трета - пак от раз. Никога не съм си изчислявала овулация.

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
При мен беше непланирано,но общо взето се очакваше,защото действахме по календарния метод/и то ако мога така да го нарека/-та въпрос на време.Беше непланирано,но не беше изненада.

# 49
  • Мнения: 1 072
След като ре6ихме, 4е няма да се пазим пове4е... ами отне около 3 месеца, не много работа.Без смятане на обулации, календари,и т.н.

# 50
Като спрях хапчетата се пазихме 2 месеца (така ми препоръча лекарката), но след това все не ставаше и не ставаше. Не, че сме били упорити, но поне не се пазихме. Една година след като спрях хпчетата ходих на профилактичен преглед при мойта генеколожка и й казах, че нещо нищо не става. Щом ме погледна (дори още не ме беше докоснала) и каза "Сега е момента. Прибирай се в къщи,  прелъстявай мъжа си и другия месец те чакам със закъснение на цикъла". Речено - сторено. Laughing
Явно просто не сме отцелвали подходящия момент.
Успех и стискам палци. Wink

# 51
И трите ни деца не планирано, но добре дошли. Абе, при мен прихваща как си иска. За първото пиех си редовно хапчета, за второто също, а пък за третото което дойде кат гръм в ясно небе(след 11 год.)  и спирала си имах, но тя къде се беше дянала никой и не разбра.

# 52
  • Мнения: 10 758
Първото - 4месеца, а второто - 3години.

# 53
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Petinka
При нас също не беше планирано, по скоро беше в плана за следващата година, но.......надявам се (живи и здрави)  в петък да се запозная с чудото, което не планирахме:)


леко раждане
после веднага да сядаш на компито и да пуснеш тема ве4е с бебето в рьце.
как се казва,колко се роди,абе вси4ки подробности...хайде лека Laughing

# 54
  • Varna
  • Мнения: 321
Ами и при нас от раз,не съм смятала нищо,подарък за осми март или рожденния ден:)

# 55
  • Мнения: 1 975
Okolo 6 meseca   Laughing  Wink

# 56
  • Мнения: 3 634
Първото ми щастие стана от раз на втория месец след сватбата ни. Просто спрях с хапчетата и ХОП... готовооо. Мислех си, че и втория път ще стане както с първия, но за съжаление не стана. Потихме се 1 година и 6 месеца преди да получим резултат... който не стана без външна намеса де. Пих КЛОМИФЕН хапчета за да стимулирам овулацията си и за наш късмет стана от първия път. За това и на коремчето си по някого гальовно му казвам Кломи!  Laughing

# 57
  • Мнения: 5 253
Аз много исках бебе,но все не се решавах,намирах си различни причини и сама се убеждавах ,че все още е рано.Но в един момент вече бях твърдо решена,че времето е дошло  Laughing И така след 8 години "пазене" започна бебеправенето,стана на 3 месец.След като не стана на първите два,на третия си купих тестове за овулация,но така и не разбрах кога точно ми е била  и бях решила че пак нищо не се е получило,но.... само след 15 дена имах две чертички на теста за бременност и след 9 месеца бременеене  Wink  си имам едно прекрасно бебе  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 040
Отне ни почти 3 месеца, и то добре, че стана, че как бях започнала да се вманиачавам в това, щях да чакам доста дълго. Превърне ли се във фикс- идея, резултата не идва веднага. В момента в който сама си казах, че когато тялото ми е готово за това, то само ще стане, взе че стана. Едва ли е от мойто успокоение, важен е единствено крайния резултат.

# 59
  • Мнения: 437
Ние едва бяхме започнали да обсъждаме темата "бебе" Simple Smile Даже аз исках да поизчакаме малко.. Не сме го замисляли специално, просто не се пазехме кой знае колко усърдно... и то взе че стана... почти веднага:)

Общи условия

Активация на акаунт