"Малък сечко навън вилнее, а сладкото ЮНЧЕ на топло се смее."

  • 25 621
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 409
Добро утро.
Днес имаме две кафенца за хронично недоспали явно. Снощи и ние побудувахме, но не колкото Ичката де. Само половин час, че Йоана се беше понаспала ама като я гушнах и запя друга песен.

Майденли, свали си аватарчето, качи си го във фейсбука примерно (че да си го контролираш) и после си го сложи пак тук и ще стане.

Ичка, споко де, няма да си помислим, че сте луди чалгаджии  Hug. А пък и тя чалгата си е музика за маса общо взето. А и всяко поколение си има своята музика. Ти си го описала правилно - дали ти ще слушаш или не чалга, това няма да определи стила на Дарка. И добре, че заговори за музика, че съм намерила компания на Марти за концерта на Guns N Roses (една моя колежка) и все забравям да му кажа  ooooh!

Йоана заспа, смятам да я последвам. После ще му разъждавам по форумските проблеми.

# 721
  • Мнения: 4 370
Добро утро!

Алекс, виждам че се чудиш какво да сложите на преносима кошара, за да направиш средно ниво. Със Шуши си писахме на ЛС, но сега и с теб ще споделя - ние слагахме едно парче дунапрен, изрязано по размерите на кошарата, високо около 15см. Така постигнахме едно средно ниво и е по изолиран от земята, но на нас вече не ни върши работа средното ниво, вчера го махнах. Вие как така до сега устискахте на най-горното?!  Shocked Ако няма къде да поръчате да ви изрежат такова парче дунапрен, може да подложиш одеяла например.

# 722
  • Мнения: 43
Ооо,Деска ,определено не ме е страх и не  ме интересува кой какво ще си помисли  Laughing
Всеки е свободен да си мисли каквото пожелае  Naughty
Исках просто да отбележа към Ирето ,че беше писала за малкия и чалгата !!! Hug

# 723
  • Мнения: 52
Добро утро!

Алекс,аз съм подложила одеяла и е поне 10-15 см. нагоре.

Днес сутринта забелязах че горния резец на краси прозира.... мораво  Shocked.Малко се стреснах понеже с баткото не съм виждала такова нещо,мами споделят че се е случвало при децата и,вие виждали ли сте потъмняване на венеца преди да излезе зъбчето?

Моето дете упорито отказва през деня да суче,а днес и сутринта в 7,20 отказа,яде последно в 2,30 през нощта  Rolling Eyes
Днес мисля да дам леща на обяд.Сега се готви  Mr. Green

Даги,много збчета - водите класацията.Между другото аз съм Криси /малкия е Краси/

Утре чакам две приятелки на гости,че с това време изперкваме къщи.

Хубав ден!

# 724
  • Мнения: 445
Добро утро Simple Smile

Ичка, благодаря за поздравите - умирам за Гънс  Mr. Green. Слушам ги от 13-14 годишна  Flutter
Деси , кажи на Марти, че и аз ще ходя задължително. От днес пускат в продажба билетите, чакам си следващото майчинство и си купувам билет. Това ми е детската мечта, ако се провали ще съм много тъжна. Спомням си като бях малка как си лягах вечер и си представях, че съм на техен концерт и после отивам в гримьорната при тех и ми дават автографи, а аз така   Stuck Out Tongue Winking Eye .  Детска му работа  Laughing
Мейдънли, и ние сме като вас - тук изобщо не е разчистено, има ужасно много сняг, аз като вървя не съм стабилна, камо ли да нося 10 кила бебе  Tired. И малкия се показва само на терасата за 1-2 минутки...
Чин, лоша работа е това гостите на балкончето... Много злоба, много нещо ей... Ти нямаш ли идея коя може да е? Уж влизаме тук да си споделяме, а то накрая трябва и да внимаваме какво пишем  Rolling Eyes
МамоАни, дано всичко е наред Simple Smile
Иси, дано скоро минава розеолата  Praynig

Ставам, че малкия се събуди Simple Smile


# 725
  • Мнения: 2 456
Здравейте.
Благодаря и за двете кафета, аз пак съм на чай. Днес няма да сколасам с новата тема, ако има желаещи, нека я пуснат или копирайте старата.  Hug

Момичета, от преди няколко дни забелязвам, че по левия лакът на Нико има нещо грапавичко, като лишей. Сега започнах да го мажа с крем, трябва ли заради едно мъничко петънце, по-малко от грахово зърно да имам съмнения за АД?   newsm78 Мисля понеделник да го заведа при д-р. Слънчева, но до тогава се чудя.

Хелън, нямам идея, явно не я и познавам, само е чувала за мен. За нещастие/щастие, лицето ми се помни лесно, това на детето ми също.  Rolling Eyes Както и да е...   Wink

Ваче, пък Саша го е наследила от теб...   bouquet

Шунка, жива ли си, или вече си направи сепуко?

Отивам да се мятам по задачи..


# 726
  • Мнения: 149
влизам за малко че младежа всеки момент ще се събуди...

Днес сутринта го замъкнах на преглед - та пораснал е 2 см и е е качил 400г, но си остава едно от най дребните бебчета 7650...ама нали е жизнен (даже и не спира) та почвам да си мисля че ще прилича на мен .... а дано не де, че с моя ръст... (пък аз съм била уж едро бебе - родила съм се 4кг).. Confused

Иначе съм още хремава и нещо не ми харесва как си чувствам дробовете, но гледам да взема мерки дано се размине, че хич нямам време да боледувам...

Чин - разбирам (за сиренцето)..а дано Нико няма повече алергични реакции!

Ани - твоя човек може да е решил да става пилот Wink Шегата настрана - да ти кажа аз затова вече само на земята го оставям, че и при него да съм пак успява да се изтърси... Сложих едно дебело вълнено губерче  и гледам там да го задържам..

Ичка и моите бебета чалгаджии (и всичко с подобен ритъм)... но мисля че е нормално, просто бебетата харесват ритъма - простичка музика, клиповете с много движение, лъскавко... Еми пускам му, че на моменти нищо друго не помага, а ние в къщи не понасяме чалга  Sick...Шегувам се че имат моята "циганска кръв"  Embarassed

Хелън, Ваче, Шунка - радвам се че ви харесва пътеводителя!

На мен нещо корицата не ми харесва като цветове, но я сменихме последния момент и не успях това да го проконтролирам...и ми е мъка, но се надявам "вътре" да е полезно и приятно за четене. То това не ми е основно работата, но докато бях бременна реших да си намеря занимание и да опишем пътуванията си - мисля че наистина Румъния е една неоценена дестинация, която може много да предложи особено на любителите на средновековието (Трансилвания ми е любима). Ако  решите да пътуване натам някой ден - пишете, ако имате нужда от инфо!

Шунка
- за мен е много важно мнението ти като човек пътувал по тези места! Още веднъж - благодаря за снимките! Hug
как е днес обрива? Лоша работа това ...уф дано поне се изясни от какво е...

За спора с цитрусите  Wink Бананите не са цитрусчета - от две ботанически семейства са, та са доста различни. Бананите са даже един вид треволяк.. Simple Smile

Къдравичко
- какво стана с теб? Да не се изпоразболя и те??

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 11:52 от heberlea

# 727
  • Мнения: 39
хайде добро утро и от нас с Камен, тоя път не ме остави да си поспя до 12...и едва отлепих Wink

МамоАни, Чинче, абе какви са тия досадни елементи дето четат тука и ви притесняват само. #2gunfire Я дайте да си пишем 2-3 дена само за съдържанието на памперсите да видим дали няма да се откажат да досаждат хахаха Или вместо "свеки" да пишем памперс - примерно "нашия памперс днеска така смърдеше из цялата къща, че ми отрови живота...." хихи ох, шегувам се, ама то пък човек да не може да се изкаже спокойно егати...

Ваче, Сашата е страшна  newsm51

Шунче, Кити-от какво пък тези обриви сега, дано бързо да ви минават!!

Алекс, и ние сме с преносимо креватче, но сме сложили матраче в него и така няма да се притеснявам да го сваля на долното ниво (а и има някакви крачета все пак, не е директно на пода). А за чушката по-добре изчакай, специално червените се препоръчва по-късно да се дават заради пигментацията, а и явно зависи и от производителя - сега няма био чушки и кой знае... Аз отдавна дадох червена и първия път нямаше реакция, но като престояха сурови в хладилника 1 седмица и после сготвих отново и не му понасяше нещо.

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 12:23 от Шуши-

# 728
  • Мнения: 378
Здравейтеее Hug
Благодарско за кафенцата, най-малко две ми трябват Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet  

Ани #Crazy И аз не съм разбрала, че от кошарката долу е тупнал, милият Нико #Crazy Мина ли му уплахата? Да му изпапкаш бузаците Hug

Даги - 6 зъбчета Crazy Виждат ли се на снимки Blush Моето още е беззъбо, а така обичам малки зайчета Heart Eyes

Аман от гости и скрити  ooooh!Close

Мамо Ани, като те четох ми мина една мисъл през главата и сега ще ме изяде любопитството Blush Mr. Green Може да споделиш в групата във фейса Blush

Чинче, аз мога да я пусна и без това плановете за днес са ми основно за активен мързел Mr. Green Как изглежда лишейчето на лакътя? Може само да е изпръхнало от студа Peace Аз имам един кожен проблем, включващ лишеи по лактите, който съвсем не е страшен като АД, но не знам дали се среща при бебета Thinking Като обобщение на АД и СД (от де що изчетох заради пустите пъпки на Буболин) - ако е АД трябва да има обрив и по крайниците (той е кофти, дава последствия), но ако има само по гърдите, под пелените, лицето, главата вероятно е СД, който се израства до годинката без лечение. А пък СД (поне при бебета) всъщност било гъби ooooh!

Никъде не мога да отида с количката, тук явно смятат риненето на улиците за зло. Само в двора киснеме, ама да стоим на едно място и да се гледаме тъпо не върви Tired

Ичка, мерси мила Hug Аз всичко слушам, но само песни които ми харесват. Чалагата много ми върви на второто голямо Mr. Green Обаче новите момета, дето ги пускат с вече изсмукани от пръстите имена (щото не останаха) и всичките все едно правени на конвейер, са ми малко  Sick Вечен лидер на сърцето ми е Браян Адамс, ако правя сватба първият танц ще е на Плийс форгив ми, от тийн времето обожавам баладите на Графа, от скоро и Бруно Марс се промъква, нали за него казват че пее всичко което едно момиче иска да чуе Crazy Общо взето новото не ми харесва, рядко някоя песен ме грабва. Старите БГ са номер едно - Елмаз и стъкло, Вярвам в теб, Истина на Милена, Няма бира и Ден след Ден, Бягство, Кукла и Капка от любов, и още много много. Май и аз се отклоних яко Blush

Цитат
Бананите са даже един вид треволяк..
Joy
Хеберлеа, екстра си е момчето, подвижен е за това Peace Бързо да оздравяваш  Praynig Hug

Отивам за второто кафе, баййй Hug

Не ми давате да публикувам, начи Laughing
Шуши, ти пък до 12 даже Laughing

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 12:13 от иРеТо

# 729
  • Мнения: 2 456
Ирето, изпръхнало е да, сухо.. и има една -2 ситни пъпчици. Много мъничко петънце, само там. Иначе гъби си имаме по чурката. Интересно, че до сега никога не е имал проблемна кожа. Аз също имам такива лишейчета зимата, но на бедрото, със същата големина. Мажа го и изчезва, дано и при него е така.  newsm78
Благодаря за отмяната.  Hug

По случай това, че децата сънуват кошмари- снощи Никола реши да покаже, че наистина може да сънува кошмари. Около 5 мин. мрънкаше нещо съвсееем тихо  и изведнъж започна да плаче, така плачеше, чак хълцаше. Събудих го, защото 5мин. не мога да го успокоя.. събуди се и ми се смее насреща.  Wink

хеберлеа, дано минава бързо тази хрема.  Hug

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 40
Криси, може да прозира мораво ако е натискал много с играчките. При нас също имаше такива моменти, и аз много се бях стресирала. Даже на целия първи горен зъб имаше хематом за няколко дни.

Чин, кожата на бебоците още е много суша, особено по сгъвките, няма какво да го мислиш. Омазвай с мазен крем. Един лишей АД не прави.

Ире, виждат се 4 -те другите са пресни пресни.

Шуши, мерси за отговора за кошмарите. При нас не знам какво е точно, реве много жално винаги със затворени очи понякога не се събужда, понякога като плаче дълго се събужда не изглежда объркан. Като го гушна докато плаче веднага се гушка много силно в мен и спира да плаче. Май са кошмари,но не знам какво да направя.
Снощи пак беше така през половин час и накрая от 4 спахме пак заедно.

А разходките как ми липсват, утре не знам какво ще правя но ще излезем на всяка цена. 2 седмици съм затворена в къщи и до магазина не мога да изляза. Само излизаме по малко на терасата ама не е същото.
Имаше и още ама главата ми е каша.

# 731
  • Мнения: 39
Ирето,  Joy
Цитат
тук явно смятат риненето на улиците за зло
 Joy пак ме кефиш максимално Simple Smile А иначе ние може да спим до 12 на обяд, но си лягаме към 1 вечер и после има хранене към 6-7 та и там губя към час сън... абе няма какво да се оправдавам - проспивам си дните Wink

Даги, звучи като кошмари newsm78, но вероятно спи достатъчно здраво, за да плаче без да се буди. Защо не пробваш и ти с музика - тя няма да го остави да почне да сънува. Може някаква лека да опиташ - чилаут или нещо такова.

# 732

Общи условия

Активация на акаунт