Имам проблем...

  • 34 594
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 478
Бонго, не си съвсем прав сега.
Аз лично казвах, че отговора на бащата може да не е пързалка защото и във версията на майката имаше много неща, будещи недоразумение у мен лично.
Явно наистина нещата не бяха както тя ги представяше щото хем искаше тест за бащинство, хем да се откаже бащата, но никъде не казваше кой е истинския такъв.
В случая, ако   BC.Rec.™ иска да е баща на това дете независимо дали е негово или не - май ще трябва да заведе дело за родителски права. Винаги съществува риск майката да оспори бащинството и отново да се стигне до ДНК тест. Но за по-точна информация предлагам консултация с адвокат, за да не подведем тук.

# 46
  • Мнения: 7 779
оная най-вероятно знае от кой е детето. ако иска да не го дава на бащата в момента ще поиска ДНК тест и ще му затвори устата.  ако иска да му го даде без всякакви тестове може да мине. по-заплетено е ако този човек е бащата , а майката не иска да даде детето.  7 мес. бебе почти е невъзможно да го дадат на бащата. това много добре се знае от майките и за това се прибягва до ранни разводи. с цел бащата да не вземе детето. и за слепеца е видно.

# 47
  • Мнения: 7 779
Бонго, не си съвсем прав сега.
Аз лично казвах, че отговора на бащата може да не е пързалка защото и във версията на майката имаше много неща, будещи недоразумение у мен лично.
Явно наистина нещата не бяха както тя ги представяше щото хем искаше тест за бащинство, хем да се откаже бащата, но никъде не казваше кой е истинския такъв.
по тази логика всичко написано от теб, от мен или другите може да се подложи на съмнение.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 478
Бонго, детето е пораснало и сега е на година и половина - това само за протокола.
Естествено, че всичко може да се подложи на съмнение - ние тук поне повечето от нас, не сме юристи.

# 49
  • Мнения: 3 634
Докато BC.Rec.™ не си приведе аватара в съответстиве с форумските правила, аз ще считам темата за пързалка с цел: ...
Брей... не се заяждам, ама големи рабирачи се извъдихте. Като Администратор на два форума и Модератор на още толкова, за мен този пост си е СПАМ с пипала. Wink

Докато аватара ти нарушаваше правилата и представляваше реклама е напълно естествено всеки да се усъмни в целта на "посещението" ти. Още един съвет! Въздържай се от остроумия и квалификации към потребители и най-вече мен.

Много ми приличаш на един дето писа преди няколко месеца. Около 5 страници посвети след приятелката си, на това да ни уверява колко е готин. Накрая се умори или осмисли, че не е важно какво мислим ние за него, а хората с които живее. И той подобно на теб пишеше постове от 100 реда и на всеки персонално се обясняваше. Върни се няколко страници назад и го намери, може да ти е интересна темата му понеже предричам същият край и на твоята.

Бонго, у теб имаше нещо ужасно сбъркано като отношение към жените. Не ми отговаряй, моля! Не обичам червено.

# 50
  • Мнения: 1 127
Тъжна история. Confused Дано нещата се наредят в полза на детето. Несправедливо е децата да са потърпевши.

# 51
  • Мнения: 7 779
Докато аватара ти нарушаваше правилата и представляваше реклама е напълно естествено всеки да се усъмни в целта на "посещението" ти.

Бонго, у теб имаше нещо ужасно сбъркано като отношение към жените. Не ми отговаряй, моля! Не обичам червено.
като не искаш отговор защо ми пишеш ? да не си мислиш, че твоето мнение към мен ме интересува ?

какво му е на аватара на съфорумеца ? според мен е по-Убав от твоя  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 6 478
какво му е на аватара на съфорумеца ?

Това за аватара и аз не го разбрах  newsm78 Бонго, за първи път сме на едно мнение  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 3 634
На този нищо. Предишният беше явна реклама. Вие като четете някой само преглеждате и бързате да си напишете своето или полагате поне малко старание да вникнете в същността на автора?!

# 54
  • Мнения: 7 779
какво му е на аватара на съфорумеца ?

Това за аватара и аз не го разбрах  newsm78 Бонго, за първи път сме на едно мнение  Joy Joy Joy
абе трябва да пишем нещо  Joy

пп. мисля ,че и друг път казваше, че сме на едно мнение.  hahaha

# 55
  • Мнения: 7 779
На този нищо. Предишният беше явна реклама. Вие като четете някой само преглеждате и бързате да си напишете своето или полагате поне малко старание да вникнете в същността на автора?!
на никой не му стана ясно вникването в същността на автора и аватара какво общо имат  newsm78 - освен ,че започват с буквата  А

# 56
  • София
  • Мнения: 6 478
Така де, аз автора го вникнАх, питането ми беше за аватара. Но явно съм изпуснала промяната.

# 57
  • Мнения: 7 325
Бонго пак е в настроение  Laughing
А аватара явно е сменен, затова никой не разбра за какво спорят с Октопод.

# 58
  • Мнения: 14
Ако няма какво да кажете по темата, ще Ви помоля най-учтиво да престанете да СПАМите!
Благодаря предварително!


Този сигурно ще е и последния ми пост въобще в този форум, освен ако нещо не ми заинтригува вниманието. Предполагам няма да чуете неговото становище по въпроса (на татуиста), още по-малко на г-жата. И във второто си изказване по темата споменах, че не са ми нужни никакви изследвания. Не ми пука кой е бащата. Обичам детето си, защото съм го искал и "направил" (знам че гадно звучи термина който използвах но не се сещам в момента за друг синоним) с много любов! Едва ли някой от тукприсъстващите бащи в моето положение, на когото толкова да му липсва неговото съкровище. Да обича безприкословно толкова силно своята радост като мен. Или да проронва сълзи, когато се сети за нея (а няма ден в който да не мисля за нея) и след всяка раздяла със своето слънчице - било то male or female. Може и да се лъжа, но поне съм уверен в това което чувствам към детето си.
В пъврия си пост споменах за добре обмислени планове, за да имам всички родителски права. Но за тази цел трябва да направя избора дали съм готов да жертвам себе си ... и т.н. Защото правата върху детето бих спечелил не в Европа, може би в Щатите (с техните поправки), а в ... (без коментар). Трябва да имам неограничени финансови средства, за да изкарам бившата невменяема без право на визитация. А делото трябва да бъде спечелено без право на обжалване. Прекалено добре съм си подготвил домашното и съм проучил въпроса. Понеже, както тя е с висше - така и аз.
Хора, незабравяйте, че всичко се опира до избора, който ще направим! Пожелайте ми успех и дано след години, да Ви зарадвам с постигнатите цели.

Край на темата!

П.П. : Ако има някой, който иска да ме пита нещо, или го интересува нещо по темата или пък друг въпрос, то нека го направи на Л.С. Благодаря още веднъж за внимаманието... чао и до скоро!

П.С. : iPod, iBook, iPhone, iMac, iPad, АйСЪСздраве. Peace


(Моя милост и моята малка Принцеса)

# 59
  • Мнения: 7 779
Хора, незабравяйте, че всичко се опира до избора, който ще направим! Пожелайте ми успех и дано след години, да Ви зарадвам с постигнатите цели.


(Моя милост и моята малка Принцеса)

е това е целта де. а дано

Общи условия

Активация на акаунт