ЕЗЕЛ/EZEL - мъжът, който ще отнеме съня ви - по Нова ТВ - Тема 2

  • 67 562
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Според мен Ейшан стана жертва на собствените слабости. Тя се съгласи с баща си не защото той я манипулира (все пак тя го познава твърде добре), а просто защото не бе достатъчно силна да промени наистина живота си, не беше готова за това и баща й се възползва от слабостта й.

# 16
  • Мнения: 8 418
 newsm51 за всички. Hug

И аз съм на мнение, че по-дълго трябва да дават филма. Така, тъкмо стане някаква завръзка и хоп серията свърши. ooooh! Поне час и половина да е, че да се гледат нормално 1, 15 минути. Сега с тези реклами гледаме не повече от 45 минути.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 229
Момичета,моля за линк на оригиналните турски серии със бг.субтитри PraynigБлагодаря предварително!  bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Момичета,моля за линк на оригиналните турски серии със бг.субтитри PraynigБлагодаря предварително!  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=FMkZNssIa6c&feature=related

приятно гледане, но не съм сигурна дали ще ти допадне Simple Smile  Hug

Доста хора се хващат да го гледат, водени от любопитство или разни други мотиви. Някои се надяват поне той да няма трагичен край като останалите тур.сериали, които са гледали досега. Но този филм определено не е за хора със слаби сърца.
Скрит текст:
Ако трябва да ги преброя..., май само трима от основните действащи лица плюс още двама, които са доста възрастни, остават живи, всичко останало пада "геройски"...  Peace
Но това е най-малкият проблем. От лошо не може да се роди добро. Отмъщението не може да доведе до никъде. А отмъщението е една от основите теми, третирани в този филм.

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 19:09 от sara bri

# 19
  • Мнения: 417
sara bri,ако обичаш ползвай бутона "скрит текст".Все пак никой не е попитал за финала.

# 20
  • Мнения: 0
Нека всеки сам да преценя кое му харесва и кое не .   Peace
И да не се споделят предварителни мнения , тъй като са лични и не могат да са обективни  Praynig

# 21
  • Мнения: 3
Привет на всички.Някои от вас смятат Ейшан за жертва на баща си,и аз така мислех в началото.Но старите хора имат една приказка-ученикът винаги надминава учителя си.Ако се замислите над това,при условие ,че не сте гледали предварително преведените серии,опитайте да видим дали въображението ви може да роди такъв отвратителен и долен образ на жена,майка ,сестра и любима,каквато всъщност е истинската Ейшан.Няма нито един човек-говоря за героите-на когото да не забила нож в гърба и да не го е предала.Извинявайте ако засегна някого  с думите си,но направо не мога да я дишам.

# 22
  • Мнения: 2 229
Благодаря,Сара HugМисля да го гледам,но в никакъв случай с дублаж Mr. Green-остава ми горчив вкус от него #Cussing outДобре,че гледам Фатма в оригинал,че като го видях по БТВ,се запитах това моя сериал ли е newsm78 #Crazy

# 23
  • Мнения: 0
sara bri,ако обичаш ползвай бутона "скрит текст".Все пак никой не е попитал за финала.
Готово, emely Grinning Peace, макар че според мен не е проблем, тъй като не споменавам конкретни имена. Всъщност имаше хора, по-напред в темата, които се интересуваха за финала, но никой от запознатите не им отговори. Защо ли?  newsm78  Simple Smile. Иначе и аз съм за това да не се разкриват неща без някой да е питал. Но мнението си не мога да променя, тъй като, както пише една съфорумка, всеки има право да харесва или да не харесва нещо.

# 24
  • Мнения: 417
sara bri,ако обичаш ползвай бутона "скрит текст".Все пак никой не е попитал за финала.
Готово, emely Grinning Peace, макар че според мен не е проблем, тъй като не споменавам конкретни имена. Всъщност имаше хора, по-напред в темата, които се интересуваха за финала, но никой от запознатите не им отговори. Защо ли?  newsm78  Simple Smile. Иначе и аз съм за това да не се разкриват неща без някой да е питал. Но мнението си не мога да променя, тъй като, както пише една съфорумка, всеки има право да харесва или да не харесва нещо.

Благодаря за разбирането Peace

# 25
  • Мнения: 472
Според мен сериалът е за всякакви хора и със силни и със слаби сърца..
Слабите личности,биха се поучили от многобройните житейски мъдрости в сериала и биха станали по-силни..
А силните ще разберат може би,че не са толкова силни..и ще слязат на земята:)
Определено има какво да се научи от този сериал,за разлика от почти всички останали....

# 26
  • Мнения: 8 418
Добро утро. Hug

# 27
  • Мнения: 233
Според мен сериалът е за всякакви хора и със силни и със слаби сърца..
Слабите личности,биха се поучили от многобройните житейски мъдрости в сериала и биха станали по-силни..
А силните ще разберат може би,че не са толкова силни..и ще слязат на земята:)
Определено има какво да се научи от този сериал,за разлика от почти всички останали....


Дари Hug, това според мен е най -голямото му достоинство.

Хубава и успешна седмица на всички!

# 28
  • Мнения: 2
Моля авторката да сложи линк в старата тема към новата и за в бъдеще да го прави защото има момичета които пишат там, а аз чак сега виждам, че има тема 2.
Харесва ми сериала, а Кенан е много приятен за окото, но сюжета е най-грабващ Peace

# 29
  • Мнения: 0
Приятели, от утре "Езел" няма да се излъчва в ефира на Нова Телевизия, ще бъде продължен по Диема Фемили. Повече четете тук: http://tvnovellas.blogspot.com/2012/01/blog-post_30.html

Общи условия

Активация на акаунт