Полярен студ и лед , и сняг - Клюки - 28

  • 17 937
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54 440
Хепи, ко речи? Май си недоспала, де я виде Фурито?

Пепи , сори , ама нали тук кЕлежката слухти ... Blush
Хич не съм недоспала , виж във ФБ , че го имам на стената  Grinning
Аз съм ранобудна , както знаеш ! bowuu

# 16
  • Мнения: 916
Аз да се запиша, че докато се усетя, тя свършила темата  Mr. Green

Мери Джейн, нашият БНД ми каза, че съм била късметлийка, че не ми иска издръжка  Mr. Green Ти се косиш за това, че твоят пари не давал. Споменах и за колежката, дето хем и взеха детето, хем и плащаше за детегледачка да го гледа, когато БНД пътувал и при все че тя и майка й живееха в същия град... Я какви келеши има, ти за едните пари.... Нищо не му искай, за да не му правиш удоволствието да ти откаже, че и морал да ти чете. За лекарства на детенце с радост бих ти помогнала, само кажи как (координати някакви).

# 17
  • Мнения: 3 659
Фуринка, мерси за кафето Hug

Хепита, то като си ранобудна, не ти пречи да спиш през деня hahaha  Не съм видела, че първа си намерила Фифи, ама днес я чакам да се развихри тука с едни finger Hands Fist

# 18
  • Мнения: 1 384
Добро утро и аз тук бързам да ви последвам  Kissing Heart lovekiss ще си направя едно кафе и ще си гледам детенцето , постепенно и ще изчистя -къщата си и мозъка си от лоши мисли , повече няма да си вдигна телефона на БНД , а като взема заплата ще си сменя и номера ! Прочетох ви отговорите в предната тема и като се замисля - просто така му отърва за да му е по-лесно и за да избяга от отговорност , да си прави каквото си иска идва ВИДОВ ДЕН айде сектир и за мен ще изгрее слънце  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 931
Правилно! Всичко се връща, не се връзвай.
Как е момичета? Пак заваля сняг и през прозореца е супер да го гледа човек само дето сутринта висях повече от 20 мин на спирката и ми замръзна чушката. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 54 440
Отчайвам се вече с този сняг и студ ... Tired Tired

Пепи , не стига , че ти ми предизвикваш служебни неволи , ами се подиграваш ...
Аз не спя , но тя - да , даже похърква ! Twisted Evil

Сигурно затова се дразни , че й нарушавам тишината . Thinking
Не може да спи ! Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 384
Ей на това му казвам красива зима ! При нас вали тихо без вятър , без виелици (което не се е случвало скоро) , чак ми идва да навлека детето и да го изкарам на двора за 15 мин.  Mr. Green но се чудя още

# 22
  • Мнения: 3 659
Хепи, верно ли похърква newsm78 Ей, много работите там Twisted Evil

Малии, много красива таз зима бе, изпи ми силиците. Тука вали сняг и е на път пак да ме затрупа. А Морг стои на топло и се кефии Twisted Evil

Хепита, бях обещала да кача у фейса едно клипче, от ония виелици, днес ще се постарая да го направя, та да видиш Sad

# 23
  • Мнения: 1 663
Здравейте девойки Simple Smile

Какви ги вършите? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 213
Никак не ми е утеха, че някъде е студено. Мразя студеното време. Не мога да се стопля с нищо. Само като дишам ми е студено. ...  Как ще си платим разходите за ток не ми се мисли.
Снежи е обобщила точно, ама точно моите мисли по въпроса! Ненавиждам студа, пък това, че на Вуте му е зле, хич не ме сгрява.
И детето се влоши, днес рано ходихме на лекар и антибиотикът е неизбежен, инфекцията е слязла надолу.  Cry Дано поне покрай него се оправи по-скоро!  Praynig

# 25
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Добро утро
https://cdn.bg-mamma.com/scVl/72665f44.gif[/img]]
И при нас заваля снежец.най накрая.Още снощи.От предишния не беше останала и шушка.
Аз пак ше се хваля -на 29-ти ми е последния работен ден Laughing
След малко излизам на кафе с една приятелка-колежка.Много ми става мъчно Sad Тук завързах такива страхотни приятелства.И като си помисля,че отивам на 100км и едва ли ще се виждаме често

# 26
  • Мнения: 54 440
Въпреки , че не съм фен на безразборното пиене на АБ , от личен опит съм установила , че отлагането само влошава нещата . Sad
Кам , да се оправя малкия ! Hug

# 27
  • Мнения: 2 510
Ние сме само на превантивни мерки, но... Не ми се мисли за по - сериозно разболяване, но започне ли няма начин без АБ. В противен случай нещата се усложняват и водят до хронични последствия.
Кам, бързо оздравяване.

# 28
  • Мнения: 1 128
Появих се и аз  bowuu
Снощи бях при младежа  Blush
Той утре тръгва  Sad . Ей Софиянките, да ми го пазите,че иначе ...  bash
Бързо оздравяване на всички болни дечица  baloni

# 29
  • Мнения: 3 659
Макче, ще се погрижим за него, не се притеснявай  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт