Колко продължава брака/връзката ви?

  • 11 443
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
11 години. Без брак. Не празнуваме.

Обичаме се много. Имаме еднакви интереси и разбирания и за сериозните неща, и за забавленията. Неразделни сме. Миналата година се роди и дъщеря ни и връзката стана бетон.

Надявам се още дълги години да се радваме на семейно щастие. Пожелавам го и на всички вас!

Последна редакция: сб, 04 фев 2012, 19:03 от Акаша

# 16
  • Мнения: 288
След около месец стават 14 години  Wink Понякога празнуваме , понякога не , според зависи  Confused

# 17
  • Мнения: 371
Чудесно е, че има толкова много дълги и щастливи връзки, устояли на времето   bouquet

Ние ако празнуваме, ще се съберем само с приятели навън, 2-ра сватба / с рода и т.н./ може би на сребърната Joy

# 18
  • Мнения: 4 569
Аз гласувах с втора опция.

За мен тайната е много говорене/споделяне, грижа и внимание към другия.
Ще ми е интересно да прочета още за тайната на щастливата връзка.

# 19
  • Мнения: 2 779
14 +2 преди това. Преди 10 дни ни беше годишнината, бяхме планували да отидем с децата на пицария и да ги почерпим с лазаня, но лошото време осуети плановете ни. Затова си празнувахме у дома. А връзките оцеляват там където има любов и уважение към партньора.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Другият месец стават 7 год връзка, а септември 7 год от сватбата. Да, гледаме да празнуваме. Обикновенно излизаме двамата или с кумовете, ако са свободни. 1-2 пъти сме празнували в къщи. Както дойде. Сега обаче другия месец мисля по-тържествено да отпразнуваме, че са минали слава богу "критичните 7 год" и сме ги издържали геройски.  Laughing А всъщност някой знае ли защо са критични и защо точно 7?  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 20 082
15+3.5 години преди това. Като бяхме гаджета първите година-две празнувахме всеки месец на датата, на която се целунахме за първи път - ходехме на ресторант, пиехме шампанско ....  Laughing Както са казали хората - създавахме си поводи за празници. Сега както дойде - понякога празнуваме навън, понякога вкъщи.

# 22
  • София
  • Мнения: 721
На 8 години е нашата връзка.
Баба и дядо отпразнуваха преди 2 години 70 години брак. Баба вече не е между нас, много често си мисля какво му е на този човек...70 години да си с някого и сега сам Sad

# 23
  • Мнения: 1 243

почти 4 години сме заедно без брак! Wink

а за празнуването - всяка, ама всяка година се налага той да ми припомни, кога е годишнината от първото ни излизане заедно, което той е приел и за начало на връзката ни... сигурно съм най-побърканата жена на света, за да не мога да я запомня тази дата..

# 24
  • Мнения: 945
Тази година - 20год. брак Grinning Бързичко минават Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 175
6
Но още е в изпитателен срок.. Wink

# 26
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
От 9 години сме заедно - женени от година и половина. Годишнини не празнуваме.

# 27
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   От 12 години сме заедно , нямаме брак . Не празнуваме годишнини . Предполагам , че на 25-тата
   или 50-тата годишнина ще направим празненство .Laughing

# 28
  • Мнения: 3 371
12 години миналия месец станаха, в законен брак. и 8 години предишен брак, ужас - навъртях общо 20 от двата  Laughing


щастлива формула на успешен брак  - не знам. чакам някоя да я сподели Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 4 041
   Ще станат 12г. брак през тази година. Преди това 2-3 години живяхме заедно, а още преди това имахме 1-2 години неангажираща сексуална връзка.  Mr. Green Та ето на, никой не е застрахован. Човек и добре да живее се жени, както е казал народът. Simple Smile
   И въпреки всичкото това време, той все още ме изненадва, разсмива и трогва. Предполагам в това е разковничето-все още сме си твърде интересни.

Общи условия

Активация на акаунт