Стига вече студ и сняг , молим Вселената за принцопад ! - Клюки - 29

  • 20 612
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Само един виц да ви кажа и бегам:

Пернишки бумеранг: Хвърляш чехъл и се връща жената с ракия и салата Grinning

# 16
  • Мнения: 3 659
Морг, при нас, като чели повече вятър духа и вдига снега, отколкото да вали.

Оф, мъжо така ми вдигна кръвното, че не е истина Twisted Evil Казах му да не купува без мене, ама не и не. Пак е взел нещо, по - евтино, хем ми трябва, хем това дето е взел няма да ми върши нужната работа. От желание да спестиш некой лев и накрая едно голямо нищо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 3 659
Фифи, как сте?

Някаква приливна вълна заляла село Генералово? Ти къде си точно, моля те кажи Cry

# 18
  • София
  • Мнения: 1 149
Хепи ме покани, и аз бързам да дойда  Flutter
Здравейте и от мен   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 659
Здравей MelindaD Hug Добре си дошла Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 128
Добре дошла Мелинда  Hug

# 21
  • Мнения: 287
Молим Вселената за принцопад  newsm18
Че се нареждат едни празници...свети Зарезан, осми март... пък и в другите дни Simple Smile
Мелинда   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 6 477
И от мен добре дошла на Мелинда..още веднъж  Hug Hug Hug Тук в лудата тема да се посмееш!
Макар, че днес сме повече притеснени за мамите в проблемните райони. ooooh! ooooh!

Пепи, вода и ток имате? Това с вятъра е гадно, ама щял да се усилва за съжаление....Мъжо, викаш, не разбира английската поговорка - не съм толкова богат да купувам евтини неща? #Cussing out #Cussing out
Пепи, мила, виж каква яка простотийка намерих тук. Не мога да не я споделя! Wink

Отивм да изривам снега от балконите щото така е в живота - с моите снежни мераци по моята си глава Wink Wink Приятен обяд.

# 23
  • Мнения: 3 659
Морги, с тоя вятър, не знам до кога ще има ток, но засега не е изчезнал.

Моля ти се, това даже ми било и подаръка за 14-ти  Twisted Evil

Простотийката ме израдва максимално, има резон в нея  Mr. Green Ей затуй ги обичам тъмнокожите.

Обядът е превъзходен, така ми се дояде  Cry

Последна редакция: вт, 07 фев 2012, 13:34 от Pepina77

# 24
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Оф, мъжо така ми вдигна кръвното, че не е истина Twisted Evil Казах му да не купува без мене, ама не и не. Пак е взел нещо, по - евтино, хем ми трябва, хем това дето е взел няма да ми върши нужната работа. От желание да спестиш некой лев и накрая едно голямо нищо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ако искаш да си ги сменим-моят пък все купува най-скъпите неща,щото "не бил толкова богат,че да купувал евтини работи"  Crossing Arms
Туй село е на 10-тина км от нас...Водата пак тръгна..  Cry

# 25
  • Мнения: 3 659
Фифи, ние явно сме по-богати, щото като не ми върши работа, ще го пратя втори път да купува Twisted Evil Белким се научи ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 124
Фиф, а това близо ли е до вас ?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=850490

П П Мелинда добре дошла Hug

# 27
  • Мнения: 54 425
Браво , моите момиченца , 2 странички сте изписали вече !  Heart Eyes

Пепи , какво е туй нещо , дето му намираш кусур ? Embarassed

Морги , ама вашето училище наистина не е в ред ! #Cussing out
На етажа са 3 деца , на почти еднаква възраст , учат в различни училища , на никой смяната не се смени по средата на седмицата ! На моята девойка - от миналия понеделник , на другите 2 деца - от този .  Peace

Фиф , сега казаха , че за този язовир Иваново , се очаквала нова приливна вълна , Не да те плаша , ама наистина е много страшно ! Rolling Eyes Rolling Eyes

Мелинда , привет ! Hug Hug Hug

Морг , благодаря за обяда ! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 659
Хепи, лаптоп, ама на мене ми трябва за работа и да не ми загрява.
Не ми говори, бясна съм Twisted Evil И то лаптоп, за да ходя в кухнята да работя, че не можел да спи от мене bash

# 29
  • Мнения: 54 425
Няма такова удобство като лаптопа ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Защо недоволстваш ?
И как разбра , че ще загрява ?  Thinking

Иначе , твоята работа е малко като моята с кЕлежката , сигурно много му тракаш с клавиатурата ! hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт