ФУТБОЛНИ фенове ..::15::..

  • 22 002
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Юве заслужават всяка една победа заради всичко, през което минаха. Това, че феновете останаха с тях не е чудно, защото всеки би го направил за отбора си, но по-важното е, че толкова футболисти загърбиха имиджа и останаха да играят в Серия Б, въпреки че можеха да играят във всеки голям отбор  - Дел Пиеро, Джиджи, Недвед...
Затова Юве е най-великия отбор в Италия.  Peace Извинете ме, разнежих се.

# 691
  • Мнения: 2 280
Юве цял сезон ли направиха в Б група? На мен нещо ми се върти в главата, че им бяха отменили наказанието, но сигурно бъркам  newsm78

Louren, честно да кажа, и аз предпочитам Юнайтед да вземат титлата, пред Сити.

# 692
  • Мнения: 28
Аз пък не знаех, че Ювентус играят на собствен стадион, май нещо такова прочетох по-нагоре.  
В Италия повечето клубове са на принципа общинско стопанисване - (стадионите)  Simple Smile Браво на Юве, ако са счупили този модел.  Grinning

# 693
  • Мнения: 11 607
Юве заслужават всяка една победа заради всичко, през което минаха. Това, че феновете останаха с тях не е чудно, защото всеки би го направил за отбора си, но по-важното е, че толкова футболисти загърбиха имиджа и останаха да играят в Серия Б, въпреки че можеха да играят във всеки голям отбор  - Дел Пиеро, Джиджи, Недвед...
Затова Юве е най-великия отбор в Италия.  Peace Извинете ме, разнежих се.

Да, да........това са истории, които все още крепят фенската ми любов към футбола......Както и това, че Ливърпул няма да играе на 15 април, а на 14 - за да могат всички да отбележат трагедията от „Хилзбъро“. Обичам подобни истории!


Аз пък не знаех, че Ювентус играят на собствен стадион, май нещо такова прочетох по-нагоре. 
В Италия повечето клубове са на принципа общинско стопанисване - (стадионите)  Simple Smile Браво на Юве, ако са счупили този модел.  Grinning

http://sportativno.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0% … 1%8E%D0%B2%D0%B5/

# 694
  • Мнения: 28
Аз пък не знаех, че Ювентус играят на собствен стадион, май нещо такова прочетох по-нагоре.  
В Италия повечето клубове са на принципа общинско стопанисване - (стадионите)  Simple Smile Браво на Юве, ако са счупили този модел.  Grinning
http://sportativno.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0% … 1%8E%D0%B2%D0%B5/

Хм, много съм назад с инфото значи, ако се съди по датата на тази статия 09/09/11   Whistling  
Благодаря ти!   bouquet Интересувам се доста и чета, но футбола е като медицината, непрекъснато изникват нови и нови неща. Никога не си достатъчно подготвен  Grinning Юве трябва да бъдат поздравени за решението.

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 01:32 от KiА

# 695
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Юве цял сезон ли направиха в Б група? На мен нещо ми се върти в главата, че им бяха отменили наказанието, но сигурно бъркам  newsm78


Изкараха целия сезон, че даже имаха и някоя загуба тук-там.
Обжалваха наказанието пред няколко инстанции, но в крайна сметка изтърпяха цялото наказание.

П.С. Балъков става треньор на Кайзерслаутерн?
http://www.sportabg.com/drugi/top/42692-balakov-poema-kajzerslautern

Последна редакция: ср, 21 мар 2012, 09:14 от Светлица

# 696
  • София
  • Мнения: 25
Днес съм голяма фенка на Челси!  Mr. Green Вярвам, че ще бият Сити довечера! Ще мога свободно да си изразя емоциите, защото иначе ме е срам да си кажа, че съм тайно влюбена в половината им футболисти  Laughing

# 697
  • Мнения: 2 280
Чудесни новини от Лондон: Фабрис Муамба прескочи трапа

Фабрис Муамба излезе от критичното състояние. 23-годишният футболист на Болтън получи сърдечен удар в събота по време на мач за купата на Англия срещу Тотнъм и бе приет спешно лондонска болница.
"В момента той може да диша самостоятелно и без помощта на апарат за изкуствено дишане. Той също така започна да разпознава членовете на семейството си и може да отговаря адекватно на въпроси.
Въпреки това, неговото състояние си остава сериозно и нашият медицински персонал в отделението за интензивна терапия ще продължи да го наблюдава и да провежда лечение", пише в съвместно комюнике на болницата и на неговия клуб Болтън.
"Успях да проведа кратък разговор с Фабрис. Има още много път да се извърви, но това е окуражителен знак. Все пак докторите изрично обясниха, че все още е много рано да се даде каквато и да е прогноза", каза мениджърът на Болтън Оуен Койл.

# 698
  • Мнения: 60
назобал се е малко повечко  човекът , тия натоварвания в спорта са трудно поносими ..


===================================================

днес уродът в бг футбол от герена пак спечели нечестно - вместо да свири засада - червен картон за вратаря и дузпа  ..

# 699
  • Мнения: 2 280
Ми аз да ви почерпя една бира  Grinning

# 700
  • Мнения: 11 607
днес уродът в бг футбол от герена пак спечели нечестно - вместо да свири засада - червен картон за вратаря и дузпа  ..

Може ли да помоля за добър тон в темата......Да, това не е тема за балет и художествена гимнастика, но все пак смятам,че и тук трябва да има едни добри граници.....Нищо лично, всеки с пристрастията си, но има и други, по-добри, начини за изразяване на емоции и чувства.......


Блу, наздраве!

# 701
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Тук съм!

# 702
  • Мнения: 2 280
Ех, искаше ми се да видя Торес и Дрогба заедно..

# 703
  • Мнения: 28
Ей, страхотна новина за Муамба! Дано няма и мозъчни увреждания, дано всичко е наред.

Успех на Челси! Хубав мач става. Тоя фен в студиото на Диема е страшно симпатичен и бая компетентен и друг път съм му слушала точния анализ.  Simple Smile 
Аз ще гледам и Реал на компа, мнооого тегаво гостуване на Виляреал. Стискайте палци.  Whistling

# 704
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
ГОООООООЛ!!!!
Егати, чиста случайност, че влезе! Party

Общи условия

Активация на акаунт